Nosítko Ergo Baby Carrier. Máte zkušenost?

neeve
8. pro 2007

Prosím o Vaše názory, zkušenosti, doporučení... Asi do něj půjdeme, je to dost penízků, ale je prý nej. Použitý nemůžu nikde sehnat, tak budeme muset zřejmě zainvestovat... Takže fakt stojí za to? 😉

jitulisek
4. lis 2010

Ahoj, tak chci jen přidat několik poznámek k nosítku egro. Dnes jsme byli v Branakdetem (mimochodem moc příjemná obsluha) a zkoušeli jsme nosítka. A nosítko ergo mi dobře sedělo. Možná ještě lépe než Manduca,ale pozor na délku spodního pásu, protože manžel měl uvolněný pás na maximum a zapnul ho jen tak tak a to není nijak zvlášť silný. je hodně vysoký,ale to problém nebyl. Manduca byla v tomhle ohledu v pohodě. Jinak je Ergo super. 🙂

skajana
4. črc 2011

Ahoj, kdo přemýšlíte o koupi erga mají teď bezva akci na http://www.odmaminky.cz/cz/akce/ceska-republika... 🙂 tak kdo váhá, myslím že za tuhle cenu je jasná volba ;)

mkr
3. říj 2011

koupila bych použité ergo, nabídněte

lu777
1. únor 2012

prodávám ERGO kdybyste někdo chtěl - mám to organic, hnědé... ve velice dobrém stavu... a je k němu i zateplená fleesová kapsa, kterou mi ušila kamarádka... ta se zacvakne takovými pásy a krásně drží, takže dítě je kryté a pěkně to drží 🙂 🙂

kdybyste měl někdo zájem, tak písněte IP, vyfotím a dohodneme se na nějaké ceně 😉

gepe
8. led 2014

Oprasuji diskusi 🙂
Zajima me, nejen Carrier, ale celkove jake mate Ergobaby a jak/kde/kdy vyuzivate? 🙂

kasparek_baby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz