Nosítko Ergo Baby Carrier. Máte zkušenost?

neeve
8. pro 2007

Prosím o Vaše názory, zkušenosti, doporučení... Asi do něj půjdeme, je to dost penízků, ale je prý nej. Použitý nemůžu nikde sehnat, tak budeme muset zřejmě zainvestovat... Takže fakt stojí za to? 😉

susik77
8. pro 2007

neeve: aj ja ho chcem kupit 🙂 tiez som pocula, ze je velmi dobry-skoro ako satka-len mi pripada lahsia manipul. ako so satkou(ale satku som pouz. len 1x na kurze) 😎
Chod do diskusie Noseni deti-holky Ti poradia 😉

haluskacz
8. pro 2007

mohla bych byt chodici reklama na ergo... ale jeste ho bohuzel neprodavam... Za tu investici to stoji.

neeve
autor
8. pro 2007

Ty jo, tak to ráda slyším... teda čtu... doufám, že pak budu taky chodící reklama 🙂 Já jsem zase byla chodící reklama na Baby Bag. Ale už nejsem - v tom už těch osm kilo prostě neunesu. Ergo je na to uzpůsobené jak jsem pochopila... Haluska, pořád v tom nosíš ročního Vašíka? Kolik váží?

alcatko.j
8. pro 2007

Neeve, nemohla bys sem hodit link?

haluskacz
9. pro 2007

neeve,
vezi neco k 10 kg, nosim uz temer vyhradne na zadech. Je to super.

johanda
9. pro 2007

Taky Ergo vřele doporučuju. Johanka má skoro 12 kg a nosím ji denodenně. Teď je chudák marod a protivná a zahleněná, takže Ergo je v plné permanenci

bejana
9. pro 2007

Rovněž si Ergo nemohu vynachválit 🙂 Naší malou nosím zatím jen na břiše (má jen 8 kg,) ale k nošení na zádech se časem určitě propracujeme 😎

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kyri
9. pro 2007

neeve, tak si ho půjč na www.mamaja.cz
a buď ho vrať anebo siho nech😉
my sinechali poslat nový, s tím, že si ho asinecháme, tak nám poslali nový, a taky, že jsme si ho už nechali, páč je fakt boží - i na velký těžký mimi (8 měs., 9,5kg) je dobrý, expres na nandávání, dobře se rozloží váha, kapsička na peněženku + lístky na mhd 😀

schnek
9. pro 2007

dá se v ergu nosit mimi na břiše ale obličejem dopředu?

ronie
9. pro 2007

šnečku nedá-to je jediná nevýhoda..

schnek
9. pro 2007

a můžete ho někdo porovnat s šátkem? co vydrží dýl? to asi ergo, co?

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
haluskacz
9. pro 2007

jo, schneku, nosit oblicejem dopredu se opravdu nema, a to z vice duvodu. Akorat si nemuzu vzpomenout, kde jsem o tom cetla. Nemate nekdo odkaz?

schnek
9. pro 2007

tak to jsem netušila, my máme klokanku a nosíme už nějakou chvíli obličejem dopředu. Ale to ergo se dá dát na bok a to je dostačující 😉 tak do něj asi půjdu. Koukala jsem na MMB, že je i nějaké organic a nějaké denim. Je v tom nějaký podstatný rozdíl?

kyri
9. pro 2007

je to na tom tématu nošení dětí...
a do erga si neumim představit dát dítě obličejem dopředu..., bo to má takovou prdelkovou kapsičku... 😕

haluskacz
9. pro 2007

to jo, to by fakt do erga neslo. Na boku se da, ale musi se prizpusobit popruhy. Jeste jsem to nezkousela, musim to zkusit, treba to bude lepsi, nez prehazovat ze zad na bricho, kdyz vlezu do busu ci vlaku...

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
listicka77
9. pro 2007

Nosit obličejem dopředu se nemá, protože to je prostě anatomicky špatná poloha. Dítě má mít nohy pořádně od sebe, podsazený zadeček, zakulacená záda. A to v té poloze dopředu fakt nemá ☹. Ale to nemá v klokance nikdy, klokanky prostě nejsou dobré...
Gedren, kdybys neměla Indii, ale něco pořádně silného a pevného (Didy, Storch), tak se ti nebude zařezávat ani s dvouletým dítětem. 😀

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
johanda
10. pro 2007

Listi, já měla Storcha a zařezával se.
K nošení v klokance dopředu - taky jsem někde četla, že mimčo se rozrušuje tou přemírou informací, když kouká dopředu. Nemůže si odpočinout, zabořit papulku mezi mámina prsa a tak.

ladunka
10. pro 2007

Ergo mám na cestě, takže zkušenosti veškeré žádné - akorát jsme absolvovaly jednu prácházku s Ergem půjčeným od gedren - a musím říct, že se mi popruhy zařezávaly do ramen víc než u šátku (mám ten nejlevnější Vatanai). Byla jsem docela ráda, že jsme na cestu zpátky přesedlaly zpět do šátku, bylo to pohodlnější. Ale jednak manžel je z Erga nadšen (a říká, že moje nepohodlí plyne z toho, že Ergo zatěžuje trochu jiné svalové partie než šátek, že si brzy zvyknu) a druhak i já už potřebuju něco na rychlé vyndánání a nandání, a navíc bych doma občas ocenila dítě na zádech - a toho se šátkem svépomocí nejsem schopna docílit.

Ergu zdar 🙂

listicka77
10. pro 2007

Jo jasně, zatím planě teoretizuju... Ale často lezu na diskuze na nošení dětí a tam holky běžně nosí dvouleťáky (a příležitostně i starší). tak věřím, že s kvalitním šátkem to jde (i když Johanda má, zdá se, jinou zkušenost). Tak si časem povíme... 😉

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
kyri
10. pro 2007

listi, my máme guatemalu a zařezává se taky dost, a popravdě - neumim si toho našeho obra představit nosit ani v ergu v těch dvou letech, mi to stačí na hodinu dvě už teď 😅

orisek1
11. pro 2007

Ahoj, nám přišlo nové ergo včera. Dnes jsem do něj šoupla malého a jsme oba nadšení 🙂 🙂 🙂 Už v něm sladce spinká a já jsem šťastná, že je u mě a nemusí ležet v postýlce.
Lituju, že jsem nepořídila šátek nebo ergo s novorozeneckou vložkou hned od narození Martínka, ale o ergu jsem nevěděla a šátek mi připadal hrozně složitý jednak si vůbec správný šátek vybrat a pak ty úvazy. S ergem je manipulace zcela jednoduchá a je vážně moc pohodlné. Super 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

orisek1
11. pro 2007

NEmáte někdo zkušenost s tou novorozeneckou vložkou do erga??? (pro další mimčo 🙂 )

johanda
11. pro 2007

Orisku, já osobně ne, ale bavila jsem se s jednou maminkou, co ji používala, prý to jde, ale šátek je na novoška lepší. Ta novorozenecká vložka je něco jako zavinovačka, než investuješ, můžeš to s ní vyzkoušet

haluskacz
11. pro 2007

z videa jsem teda mela pocit, ze ta vlozka je mensi nez zavinovacka... ale nevim, treba to bylo jen zdani