Nosítko Ergobaby Carrier nebo Kibi?

terka228
3. dub 2018

Prosím, máte někdo zkušenosti? Chtěla bych pro dceru pořídit nejspíš jedno z těchto nosítek. Měla jsem tedy vyhlídlé bazárkové to Ergobaby. Pak mě zase odradilo, že prý se jich hodně prodává jako padělků....ale stejně nevím, zda stojí za to brát Ergo nebo spíš Kibi... malé je 7 měsíců. Chtěla bych nosítko využít na zahradu, zalévání, na výlety, kde nejde jít s kočárkem, hodně jezdíme s dětma lanovkou, atd. Když byla menší, měla jsem ji v předvázaném šátku Close Baby Carrier, ale už to není ono, už chci něco pro větší mimča. Děkuji moc za zkušenosti.

pavlina248
3. dub 2018

@terka228 máme nosítko ergobaby adapt od narození a je vhodné pro děti do 3 let a je super 🙂

mikiva
3. dub 2018

Mam Kibi a jsem moc spokojena. Nejdriv jsem ho na tyden mela pujcene z pujcovny, kde mi pani i poradila ohledne nastaveni. A vyzkousela jsem si tak, ze vyhovuje synovi i mne. To mi hodne pomohlo.

astyna
3. dub 2018

Nejlepší je najít si sraz z okolí a tam vyzkoušet. Já mám LennyUp, malému je 8měsíců a nosím od jeho 4 měsíců, do té doby šátek. Kibi je česká, ale docela náročné na správné nastavení, Ergobaby zase nevydrží dlouho. Zkus se dostat do skupinek ohledně nošení na fb, tam ti poradí holky správně. Taky je otázka, jak často nosíš, protože někdy je nosítko investice jako kočárek...

sviva
3. dub 2018

U nás jsme první měli Kibi, bylo promakané, ale hrozně složité na nastavení. Dostalo se mi pak do ruky Kagano...od té doby ho nedáme t ruky a Kibi šlo kvůli složitosti nastavovacího systému z domu. Kagano má stejné možnosti nastavení - bederák, ramenní popruhy, nošení záda/břicho, šířka sedu, výška zádové opěrky, kapuca...u mě velkým bonusem byla pohodlnost pro mě jako nosiče, rychlé přenastavení, přišlo mi, že dcera v něm lépe sedí, rovnou je šité se slintacky a kapsičkou na drobnosti na bederáku, kapuca jde úplně odepnout... nosítek je strašně moc, pro dotazy doporučuji určitě skupinu Nosíme děti na Fb

terka228
autor
4. dub 2018

Holky děkuji moc, nakonec jsem se rozhodla pro to Ergo. Potřebuji ho hlavně teď na sezónu do podzimu, tak by to mělo i váhově vyjít. Nejsem zas tak zapálená nosička, že bych nepoužívala kočár 🙂 Pokud se dcera bude chtít nosit i za rok, tak pak pořídím už něco na větší batolata 🙂