Nosítko. Jaké byste zvolily?

simca128
23. pro 2021

Ahoj holky, chci si poridit nositko a zvazuju bud znacku Tula nebo MoniLu
Nad tulou uz premyslim dlouho a ted sem narazila na to monilu a taky vypada zajimave aoe hlavne aby byly kvalitni a fskt ergonomicke
Takze kterou z tehle dvou by ste volili popripade nakou jinou?
Kterou byste doporucili? Popripade nake doporuceni? Cena do 4000

jana_zofie
23. pro 2021

@simca128 Ergonomicka jsou obe. Nositka jsou nejlepsi vyzkouset. Osobne na svoje MoniLu nedam dopustit, ale treba ti sedet nebude. Tulu co jsem slysela bud milujes nebo nenavidis. Jinak nepises, jak stare dite. Dalsi znacky, namatkou, Fidella, BeLenka, Sestrice, Martys, Aloe, Kavka...
Pokud mas FB, skupiny Nosime deti, Moderni nosicky.

vendes
23. pro 2021

Zkuste na fb skupinu Nosící Česko-Slovensko.
Jinak doporučuji si případné favority nejdřív půjčit v půjčovně a vyzkoušet.
Já mám po dlouhém výběru Kavka multiage

mamikry
24. pro 2021

@simca128 Mam MoniLu a jsem spokojena. Pred nim jsme meli Manducu, ta mi nesedela. Chce to nejlepe zkusit.

michaela666
24. pro 2021

Určitě před koupí vyzkoušet, každému sedí něco jiného. Jsou různé regionální skupinky na fb nebo zkusnositko.cz. Zkoušela jsem Tulu, ale nebylo to ono. První 3 měsíce jsem nosila v půjčeném šátku a pak pořídila Martys.

andulka007
24. pro 2021

@simca128 než budeš kupovat dá se prvně půjčit na vyzkoušení , já zkoušela moniLu, manducu, kibi a ještě nějake ale malé ( 3 měsíce ) se v žádné nelíbilo , všude pláče a šponovala se chtěla ven , po sendaní byl klid takže jsem usoudila že se jí v tom nelíbí a nechce takto nosit ( zatím, třeba až bude ještě starší bude chtít ) takže než koupit nosítko za tisíce a pak zjistit že nechce tak je lepší půjčit na týden a zjistit .. na fb je spousta skupin ( nosíme děti je dobrá tam i rádi s vázáním atd )

zuzekk
28. pro 2021

Z těchto dvou monilu

rebe
28. pro 2021

Monilu i Tula jsou skvělé. Nejlepší je vyzkoušet, co ti bude sedět, tedy nandat i s dítětem a mít ho na sobě alespoň deset, dvacet minut.

andreadobro
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
drep
17. srp 2022

Nosítka jsou jistě super, ale mě zrovna moc nesedlo ani jedno, nesedlo mi ani oblíbené Kibi a pořídila jsem relativně “noname” Mia nosiltko, protože pasovalo fakt nejlíp. Určitě nejdřív vyzkoušej, nejlíp přes lokální nosící skupinu, tak ti holky i fundovaně poradil, ono i to nejlepší nosítko nemusí pasovat zrovna konkrétně tobě nebo dítku