Nosítko KiBi-má cenu čekat, nebo byste šly do Manducy?

kittysha
31. črc 2013

Mám 2měs. mimčo a ráda bych pořídila nějaké nosítko. Moc mě zaujal Kibi, ale bohužel je až od 3-4 měs. Myslíte, že má cenu čekat nebo byste šly do Manducy? (tu jsem měla vybranou jako první, ale Kibi mě učarovalo🙂 Dcerka je drobnější, v kočáru se jí teď dost nelíbí, takže procházky jsou problém a za 2-3 měsíce kdy by dorostla do Kibi už bude zase zima... vím, že je to o vyzkoušení, ale Kibi teď vlastně ani zkoušet nemůžem☹ ještě zvažuju Ergo, ale zajímaly by mě vaše zkušenosti s Kibi a Manducou - porovnání.. předem díky!

ladie
14. čer 2016

@klara2606 Loni v létě přes největší vedra dcera chtěla jen a pouze nosit. Splavené jsme byly obě, ale byla spokojená 🙂

klara2606
14. čer 2016

@ladie Včera jsem si byla zkusit šátek. Taky jsme se spotili oba a bylo to v pohodě. Malej neřval, ale říkala jsem si, že to byla jen náhoda. Děkuji za názor.

haficek
19. čer 2016

Holky potrebuji radu mužů někomu poslat sz diky

kepakova
30. čer 2017

Ahojte, zakoupila jsem nosítko Kibi z druhé ruky, takže za poměrně slušnou cenu, teď čtu, ale že je až od 4 měsíců, vzhledem k tomu, že máme doma psa, kterého musím minimálně jednou denně jít vyvenčit, ráda bych nosila mimčo už od narození. Pokukuji teď po novorozeneckých vložkách do nosítek. Máte zkušenosti s novorozeneckou vložkou do nosítka Kibi? Dívam se že je k dostání od Tuly nebo od Erga ... nevím teď kterou vybrat a jestli to vůbec bude pasovat ...