Nosítko Lodger Shelter Cotton. Máte zkušenost?

ivika18
28. pro 2009

Ahojte, máte prosím některá zkušenosti s tímto nosítkem? Uvažuju o jeho koupi, ale přece jenom něco stojí, tak bych ráda jestli je tak úžasný jak vypadá.

majka79
29. pro 2009

taky se přidám líbí se mi a moc ale chtěla bych nosit už jen na boku zkoušel jste to někdo nemám možnost ho vidět naživo, prosím za jakýkoli názor

luciiaa23
30. pro 2009

Už som písala Ivke,že ho mám a som spokojná. Pozrite do mojho albíčka Samuelko,tam je v ňom schovaný v autosedačke.
Som spokojná s výrobkami Lodger,mám totiž aj Lodger Bunker na 4ročné obdobia a je super. Shelter som využila ako prikrývku do autosedačky a aj ako nosítko na doma alebo keď som ho chcela niekam preniesť,nič iné už nie je potreba,perfektne hreje,preto doma už nemám žiadne zbytočné deky a prikrývky. Aj ten fusak stačí,dám ho doňho do kočíka a už nedávam žiadnu deku,len vrch z kočíka a je mu krásne teplúčko.
Neobliekam ho ani do Sheltera ani Bunkeru už veľa,nie je potreba,má to fakt super vlastnosti ako píšu.

Vrelo odporúčam!!!!!!!!!!!!!!!za tie peniaze je to super investícia,zase ušetríte na rozne iné deky a prikrývky.
Majka,akurát myslím,že len na také nosenie je škoda Shelter kupovať.

majka79
30. pro 2009

díky luciiaá
Shelter bych ráda použila teď pro mého syna ráda bych ho nosila na boku nosí se tak rád, ale mě od toho dost bolí ruka když musím celou jeho váhu držet, peněz mi líto není, protože plánujeme druhé mimi a zůstal by nám pro bratříčka nebo sestřičku

xxksena
3. led 2010

lodger má dobrý materiály a kvalitní výrobky. my máme zavinovačku a fusak. oboje ok. doporučuju. jen jsou trochu dražší. bohužel. ale zase za kvalitu se holt vyplatí připlatit.

pospecka
8. led 2010

Ahojte, měla jsem Lodger Shelter Cotton a byla jsem moc spokojená. První "instalace" prcka mě trochu vyděsila, když jsem ho do ní položila, zapla přasku a zvedla, že navlíknu a malaj se prohnul do U a tak jsem ho zase položila (narodil se dřív, tak jsem měla strach), ale jednou nám tatínek omylem odjel s kočárkem v kufru auta a my jsme museli jít něco zařídit, tak nebylo zbytí, dala jsem malýho do Shelteru a vyrazila. Usnul hned jak jsem ho pověsila na krk a spal jak budulínek. Pak už jsem ho nosila třeba na nákupy a krááásně v něm spal a díky té poloze se i krásně vyprděl. Měli jsme s tím problém, co prdík to pláč a slzičky, ale v Shelteru ani nevěděl, že se něco dělo. Spal a střílel jak o život, takže za mě velká pochvala a dík. Jo a nově byl Shelter homologovanej na snad až 12kg (to nevím přesně, ale určo najdete na stránce www.lodger.nl).

laada
13. zář 2010

Mám dotaz má tento fusak Lodger Bunker Basic otvory na pásy v golfkách? 😉

myskin
10. led 2011

Ahoj, chci si na jaro pořídit tohle nosítko a chci se zeptat těch co ho mají jestli ho musí přidržovat rukou když je v něm mimčo a jestli v něm miminko není moc prohnuté. A budu ráda i za jiné postřehy. Váhám nad tímto nosítkem a nad nosítkem Haipa daipa. Díky

gucci
16. led 2012

Ahoj holky, budu prodávat Lodger Shelter Cotton, tmavě šedý, ještě v záruce, minimálně používaný, 100% stav, kdyby měl někdo zájem, pište mi do IP 😉

tekisek
23. dub 2012

Ahojky, chtěla bych si pořídit nosítko Lodger Catton. Mimčo čekám začátkem července, ale přotože je docela dost drahý, tak mě zajímá jestli když koupím ten na léto, jestli ho nevyužiji jen na pár měsíců a pak už ne. Přemýšlela jsem, že koupím ten druhý ale na léto je asi fakt teplý.🙂
Můžete mi někdo k tomu něco napsat.

pumuckl
4. kvě 2012

Ahoj, já jsem měla toto nosítko a měla jsem v něm prcka všeho všudy párkrát. Když jsem ho viděla v obchodě s panenkou, tak super, panenka je pevná, vypadalo to dokonale. Když jsem do Shelteru dala syna. Připadalo mi, že se mi zlomí vejpůl, jak jsem ho začala zvedat, že si ho navlíknu a pověsím na krk, tak se víc a víc prohýbal do U a já jsem měla pocit, že takto zmuchlanej se nebude cítit dobře. Jako uplně pidi (narodil se 49cm, 2920g) jsem ho tam nedávala vůbec. Poprvé 27/9 (narodil se 7/8) mám to nafocený a odhodlala jsem se jenom proto, že nám tatínek omylem odjel s kočárkem do práce a já jsem nutně musela jít kousek od domu něco zařídit a neměla jsem jak vzít prcka s sebou a mít volný ruce. Krátce na to, jsem ho prodala. V době, kdy jsem ho pořizovala, tak jsem byla naprostá odpůrkyně nosítek - klokanek a toto mi připadlo, že si miminko leží a nic mu nevadí, ale ... Opravdu jsem se s ním necítila. Když měl prcek asi 5 měsíců, tak jsem objevila nosítko bECO (je to teda drahej špás nový cca 3000,-, ale použitý se dá sehnat za se nu novýho Shelteru), ale nedám na něho dopustit. Uvádí se, že se v něm smí nosit od novorozence, to bych si asi netroufla, ale od těch 3-4měsíců v pohodě. Prcek v něm nevisí za třísla, ale opravdu sedí a hlavně narozdíl od nosítek typu Shelter a Chicco má nosnost 20kg, takže ho používám u staršího syna "doteď". Vloni v létě měl dva roky a nedovedu si bez něho představit dovolenou. Když už nemohl šlapat, dali jsme ho na záda, on se tam i prospal, já šla jak s batohem a po probuzení už zase šlapal sám. Shelter už je v tomto věku na nic.