Nosítko od 18 m. Poradíte, prosím?

gdagmar
21. srp 2022

Dobrý den,potřeboval bych kapku poradit s nosítkem. Diskuzí je hodně,ale spíše jsou o nosítkách pro malá miminka.
Chtěla bych nositko na občasné poponašení dcery (18m a asi 10kg), případně na nejakou prochajdu a aby vydrželo i na příští léto (dovču).
Už mám vyhlídlé nosítko Kokon, Bondolino, možná LennyLamb nebo Kibi, nebo Liliputi. Dočetla jsem se, že je plno jiných hezčích a asi i lepších nositek,ale ty už jsou bohužel mimo mé finanční možnosti. Koukám na bazarové a tyhle se dají koupit za slušnou cenu
Máte někdo zkušenosti s těmito nosítky s tak velkými dětmi? Jak se nosí na zádech? Je to pohodlné?
Děkuji za vaše rady a postřehy.😉

malymax
21. srp 2022

@gdagmar nosítko si musíte vyzkoušet. Já mám rostoucí veku přecházela jsem z fidelly. Syn má 15kg a na zádech i břichu to zvládám v pohodě a to mám 50kg 🙂 kokon nebo Lennylamb preschool si hodně chválí maminky

elesse
21. srp 2022

Doporucuju vyzkouset, my mame monilu, takze bych sla i do vetsiho

veroniquecz
21. srp 2022

Mám na 18 měsíční Monilu a jsem moc spokojena, nosím tedy více na břiše. Ale chce to fakt zkusit, to co jsi napsala se hodně liší. Odkud jsi? Většinou fungují lokální skupinky a holky jsou ochotné půjčit na vyzkoušení.

rejalin
21. srp 2022

Já teď nosím 2letého syna na zádech v nějaké starší verzi manduca a je to pohodlné, váha je pěkné rozložená pokud se zrovna za něčím zuřivě nevyklání 🤣 Nositko je myslím do 20kg, syn teď má 15kg (ale on je vcelku těžký na svůj věk), takže ještě chvilkuurcote vydrží. A kupovala jsem z bazaru asi za 700kc

misamisenka
21. srp 2022

@rejalin 20 kg je jenom nosnost materialu, velikostne (rozmerove) uz mu je davno male.
@gdagmar Mam zkusenost s vyse zminenou Manducou. Tu na takhle velke dite uz fakt nebrat. Potom mam Kokon, ten mi taky vyhovuje. Mam tu mensi verzi a pouzivala jsem ji od 9 m a dceri ve dvou a pul letech je jeste dobre. U Vas bych ale uz sla spis asi do te toddler verze. U posledniho ditete jsem si koupila jeste LennyLamb Preschool a ten je super, protoze je fakt hodne rostouci (od toho cca roka a roka a pul klidne do predskolaka). Jsem schopna v ni 13kg dceru nest v kopcich i na brise (na spani mam radsi, kdyz je na brise), jinak ji tam nosim na zadech a vyjimecne je v nem i ctyrletak. Kdyz nosim na brise, tak vetsinou nosim popruhy krizem, vic mi to vyhovuje. Takze jsem u vyberu nositka koukala hlavne na to, jestli jdou krizit popruhy.

nikivm
21. srp 2022

@gdagmar Vybírala jsem ze značek Monilu, Belenka a Tula. Nakonec jsem zjistila, že to cenově není nic pro mě a objednávala od ostravské firmy martys. Můžeš si vybrat látku a paní ušije. Já vybrala lněné, na léto super. Paní byla moc ochotná, měla jsem jeden speciální požadavek a nabídla mi i zkoušku. Šířka popruhů, pohodlnost, pro mě i děti luxusní a to občas nosím dvě najednou

gdagmar
autor
23. srp 2022

Moc děkuji za rady. Monilu nebo Belenka jsou nádherné,ale ty uz jsou na me moc drahe i bazarové,ale vypadaji úžasně. Martys jsou podobné a levnější,tak možná zkusim. Ještě jednou děkuji a mějte se krásně.

andreadobro
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
gdagmar
autor
21. lis 2022

Zdravim,tak nakonec mi to nedalo a jela jsem si nějaké nositka vyzkoušet. Zkoušela jsem Jozanka, zumbuccu, kavku a martys. Vše v té největší velikosti. Jozanek mi nesedl vubec, zumbucca celkem ano,jen u ramennich popruhu mi něco vadilo. Kavka sedla okamžitě a perfektně. Martys bylo taky super, zkousela jsem ultratoddler. Ale vicemene jsem byla uz rozhodnuta pro kavku. Sice to překročilo muj rozpocet,ale koupila jsem ho z druhe ruky a jsem spokojena.

gdagmar
autor
21. lis 2022

Ale na rischino jsem taky koukala,jen není tak rozšířený po bazarech

andreadobro
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
krtikkrtovaty
Autor odpověď smazal
Zobraz