Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

sturnus_vulgaris
14. lis 2009

Prdem obvykle konci vsechno... 😀

peroli
14. lis 2009

to jo, ale ty následky 😝 😝 😀 😀 😀 😀

soanpe
14. lis 2009

jj, po kalhoty vlk na řiti 😀

peroli
14. lis 2009

když už se tu bavíme o těch značkách, tak jsem zapátrala v hooooooooodně velké minulosti a tady aspoň vidíte jací jste všichni žabaři 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3951669
kam se na to hrabe nějaký německo nebo anglie 😅 😅 😅 😀 😀 😀

aponchie
14. lis 2009

nevim esti nekdo zna,ale ja miluju danskou a svedskou modu ..hodne krasne a originalni kousky ma claire

http://claire.dk/

sturnus_vulgaris
14. lis 2009

Boze muj, oni z te holcicky delaji vesak na hadry 😀 ... Nebo ma ty dziny pro pripad, ze by se ztratila a nemela na jidlo? To proda dzinecky a ma na dlouho vystarano 😀. Trochu jako v Indii, kde zensky chodi ovencene zlatem pro pripad, ze by je manzel znicehonic vykopnul z baraku. 😀
Nekteri lidi jsou fakt prasteni 🙂.

peroli
14. lis 2009

ale všimla sis (kromě té vydražené) i té původní ceny? 😨 to je vážně mazec... 😅 TAKHLE se aspoň vydělává 😅 😀 😀

aponchie
14. lis 2009

nj regina a jeji nolita ja tohle nechapu kdyz uz luxus tak v origo obchode ..ona kolikrat ma napsane PC 2000tisice a uz je tam treba 2500proc????

aponchie
14. lis 2009

nerikam ze bych to nikdy nekoupila..mozna mit miliony a neresit koruny vubec bych asi kaslala na to jestli to stoji tolik nebo ne myslim ,ze bych vzala co by se mi libilo,ale ted v tento moment ikdybych dostala nejake penizky radsi je ulozim nez tohle..nechapu jak ta jeji holcicka to ma v tak super stavu to v tom jen dela fotky???moje mala ma na vsem neco 😝

soanpe
14. lis 2009

hela já jednou našla kombinézu na půl roku od Diora za 6tis 😝

aponchie
14. lis 2009

no ja teda obcas cumim za kolik s eneco vydrazi pani tam na chatu psala,ze nextacka ruzova zimni kombinezka na mimi s nejakym zajicem ci co to bylo stala loni 600kc a nekdo ji drazil za 1900kc 😝

peroli
14. lis 2009

apo... asi někdo neví co s penězi..
jednou tam třeba od ní někdo koupil celkem obyčejnej dětskej pásek s hlavou kočky za 2.000!!!!!! obyčejnej pásek...!!!! 😖
ale máš recht.. taky mám pocit, že to má jen na focení 😉

soanpe
14. lis 2009

tak to je mazec 😝
lidi jsou fakt paka 😀

peroli
14. lis 2009

soa... a tos nekoupila? ženská seš normální? tos měla koupit celou výbavu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 co z toho, že nebudeš rok žrat... ale budeš kombinézu za šestku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
14. lis 2009

jinak hodne sledujeme na chatu jak si maminky vzajemne prihazuji je to hnus,ale dela jich to hodne.

soanpe
14. lis 2009

peroli,žrát budu 😝
nakupuju levnou kosmetiku,tak ušetřím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

aponchie
14. lis 2009

ja prave mam radost koupit neco znackoveho za pakatel me to neuspokojuje jit a vybalit za to plnou cenu prave vubec..jsem asi magor,ale chodima lovim a mam to jako adrenalin a pokazde neco najdu mam stastnou ruku a kdyz si jdu vzit neco draheho tak mam smulu bud je to kazove nebo ja nevim co 😀 a nechavam deti vesele to trhat spiniti a pak to dam neco na unicef neco do azylaku a co je dobrej stav prodam neco schovavam k mati na pudu pac ona mi ted davala veci po me..viz drevena stolicka na krmeni nyni stoji 1800 a je 30let stara po x detech a dalsi veci nemyslela sem ,ze to vydrzi a svete div se vseckoje v super stavu a ocenila jsem to mati ma barak tak to kreckuje na dalsi a dalsi.. 😀

mmmk
14. lis 2009

Tak nedavno jsem na mimiaukci videla osklivou metalicky fialovou bundicku Sisley vydrazenou taky kolem 5 tis., kdyz porizovaci cena byla 3000,- Kc 😅 Ale kdyby ta bunda byla aspon hezka, ale ona nebyla 😝

peroli
14. lis 2009

já to říkám furt že někteří lidi jsou praštění vratama od stodoly 😀 😀

soanpe
14. lis 2009

Sisley má skvělýá make upy,ale ta bunda je mazec 😀

peroli
14. lis 2009

i když já teda taky jednou vydražila jednu ale opravdu náááádhernou šedou bundo-mikinu od Nextu za 700,- 😅 ale ona je tak nádherná, že jsem ji tam prostě nechat nemohla... 😅 😀 navíc má uvnitř takovej neuvěřitelně měkoučkej kožíšek a i teď po několika vyprání by opravdu! nikdo nepoznal že už byla nošená před tím..

peroli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenkabu
14. lis 2009

odsud taky posílají do čech a vyplatí se tam sledovat slevy

http://oldnavy.gap.com/browse/category.do?cid=5...

soanpe
14. lis 2009

peroli,jasně hod mi do ip kontakt
já chci dát příteli naše a sofí fotky 😉

nechce za to 2000,- nebo tak podobně 😅

soanpe
14. lis 2009

peroli
na kožíšek ze sekáče na první vyprání hooodně aviváže a za moh´kra vyčesat chlup

bury
14. lis 2009

jezišmarjá Peroli - tak ta aukce je fakt dobrá 😀 😀 mít peníze, že chci koupit holčičce takhle drahý džíny, tak to určitě nekupuju na MMA 😀 😀

aponchie - psala si, že ti přijde, že prášky z německa líp perou.... hele je to blbý, ale já mám stejnej pocit. 😀 a aviváž líp a dýl voní.... by mě fakt zajímalo, jak je tohle možný ..... 😒
pak člově vypadá jako blb, když říká, že je to německý, tak je to lepší, ale ona je to pravda - bohužel 😖

peroli
14. lis 2009

bury... že jo? 😅 😀 jsem si říkala, že kdyby si ta ženská koupila radši letenku, tak by je koupila nový a vyšlo by ji to stejně, ne-li i levněji... ale kdo chce kam, pomozme mu tam 😝 😀 😀

peroli
14. lis 2009

u nás teď prodávaj německej ariel - 11 nebo 12 kg za 550,-... to jde, ne? 😉

bury
14. lis 2009

peroli - fakt mě to pobavilo 😀 já si teda všimla, že častou jsou ty aukce "supervýhodný". já na to nejsem nakupovat přes internet a už vůbec ne na aukcích, ale třeba tomu někdy přijdu na chuť....

ty ceny prášků fakt nevím... 😒 vůbec netuším, kolik takový věci stojí 😀 jak jsem psala, nakupuju převážně v německu (podotýkám - nejsem zhýčkaná, ale mám to blíž 😀 😀 ), tak prostě vezmu prášek, vezmu aviváž a jedu, protože to prostě potřebuju... já teda moc vysledovaný nemám, jestli to líp pere, nebo ne. ale mamka je na to expert 😉, takže prezentuju její zkušenost....

peroli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz