Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

evcafrank
30. lis 2009

my máme drewex postýlku- úplně ok (montování byl trochu oříšek 😀 , pže k tomu byl halabala návod 😅 ) a z hraček spirálu na postýlku-maličko se párala, když za ní malý moc tahal, ale zvládla jsem to opravit(a to jsem dost manuálně nezručná 🤐 )

jijitka
30. lis 2009

Josifek - myslíš ten obchod v Těšíně, kousek od náměstí ? A další docela fajn - tj. čistý a voňavý jen hned za hranicema, na začátku tržnice.

josifek
30. lis 2009

Jijitko né my byli v chaloupkách od Bohumína 😉 ale do 4eského těšína se chystáme 😀

svoja
30. lis 2009

Drewex naprosta spokojenost....veci na spani a osusky 😉

aponchie
1. pro 2009

alechaim pletes se a moc 😎

helcenka
2. pro 2009

Drewex máme postýlku a Scarlet máme přebalovací pult. A jsme fakt spokojený. Přebalovák nemá jedinou ostrou hranu, všechny hrany jsou dokulata. Jsme naprosto spokojený. 🙂
Jinak máme od polské firmy (nevím už jaké, cedulku jsem odpárala, protože malýmu vadila na krku) asi tři čtyři kousky oblečení a jsme také spokojení. Žádné žmolky, pouštění barev i materiál je příjemný. 🙂
Měli jsme také jedno povlečení, to už nám tak nevyhovovalo, bylo dost tvrdé i po vyprání a barva (bílo-žluté) se tak o odstín oprala. ☹