Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

soanpe
14. lis 2009

bury
si muj člověk 😀 😎
já to tvrdím celou dobu,že se mi to i z Phy vyplatí 😉

soanpe
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
peroli
14. lis 2009

já cu takýýýýýýýýýý ☹ 😅 😀 😀 😀 😀

bury
14. lis 2009

Soanpe - teda já bydlet v Praze, tak se do německa asi neženu 😀 😀 , ale u nás dávají (německý) lišky dobrou noc, takže jezdím pořád. skoro i jednou tejdně 😀 ale když to bereš jako výlet, tak se to fakt finančně vyplatí - teda já to spočítaný nemám, jak jsem psala, ale všichni to říkají, tak jim věřím 😀 😀

bury
14. lis 2009

peroli - z Brna to máš asi fakt daleko 😀 😀

peroli
14. lis 2009

krapet jo 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

soanpe
14. lis 2009

bury
když jedu za rodičema 35km pře Prahu,tak jedu i hodinu 😝 v zácpě
a do Němec to mám dodinu a půl po dálnici 😀

peroli
14. lis 2009

Dobrou noc, kočky 😉

bury
14. lis 2009

Soanpe - to máš pravdu. Já když chci jet do většího města (Plzeň), tak jedu taky hodinu.... A jezdím to běžně, když potřebuju něco nakoupit. Do Prahy to máme tu 1,5 hoďky a taky to v pohodě jedu .... 😉

soanpe
14. lis 2009

BURY MÁŠ LUXUSNÍ FOTO V PASU 😀 😀 😀

jdu chrnět
dobrou

aponchie
15. lis 2009

ja myslim,ze je to vic nez dobra cena za ten prasek..ja ted budu brat weise riese a persil pro deti v tech krabicich tak kuknu na cenu a mati si nechava ode me vozit ten softlan,ale congove ho prodavaj taky mam vyznou obavu esti prodavaji to same

bury
15. lis 2009

Co takovej KIK? Je to teda šílená hadrárna, ale občas jsem u kamarádky viděla oblečení na mimčo a nepřišlo mi špatný ....

mmmk
15. lis 2009

Bury, ja neco z Kiku mam (z nemeckyho), zrovna vcera jsem odstrihavala ty visacky a maji tam napsany, ze je to testovano na obsah skodlivin. Projela jsem si to ted i tim oeko-tex a tu je vysledek
"Knitted fabrics made of 100% cotton and organic cotton, cotton/polyamide and cotton/polyester, white or cream or yarn-dyed (in a limited range of 7 reactive dyestuffs) and finished." 😉
Jen me v Cechach od toho trochu odrazuje, jak je to tam pohazeny v kosich i na zemi, v nemeckych Kik to maji vsecko pekne naveseny na tyckach a stojanech, maloco na mimca maji v tech kosich.

soanpe
15. lis 2009

kik je dobrej 😉 ale musí se vybírat. já mám luxusní bundičku za 300,- Sametový overálky,bavlněný deky a osušky a za rok používání se to nehlo a ani barva neslezla
Ale pro dospělý neberu 😝

mmmk
15. lis 2009

Jenze v Kiku je taky problem najit neco neutralniho. Maji 45% ruzovy, 45% ruzovy a zbytek sice jinych barev, nicmene vzdy s pohlavi urcujici nasivkou, vysivkou lemem 😒 Ale mam odtamtud bodycka a ty se mi zdaji moc prijemny na omak, druky se zapinaji hezky, svy jsou ciste, nelezou z toho nite. A byl na nich ten certifikat 😉

soanpe
15. lis 2009

mmmk
jo to máš pravdu s tím rozlišením,ale mně to nevadí, když jsou džíny třeba s růžovou šnůrkou nebo decentně růžový. blinkám z barbie stylu atd 😝

bury
15. lis 2009

Já teda ani netuším, kde je u nás nejbližší Kik, takže stejně bych šla do německýho. Přijde mi, že jsou dost levný. Máme z Kiku plno takových tich různejch dek, používáme to venku, doma, já na cvíčo a praním jsou pořád stejný, takže taky spokojenost. Takže tam pokoukám i po něčem na prcka 😉 jak to tu pořád řešíme, tak mám nějakej nakupovací absťák a nejradši bych vyrazila kupovat výbavičku - pořád nemám nic 🙂

aponchie
15. lis 2009

ja nakoupila k kiku pro sebe trika a hruza po oprani se ty bocni svy ujely nekam dozadu tak v tom vypadam jak blb a furt to pretahuju dopredu tak to kaslu a mam to nazahradu..maji na deti hezke docela .ted sem tam videla krasne tunikosvetriky na holcicky za 139kc zkusimt o koupit.

bury
15. lis 2009

aponchie - pro dospělý mi to ty hadry přijdou už od pohledu divný, takže to jsem ani nezkoušela koupit. ještě jsem tam kupovala velký osušky na pláž - jednu hodně červenou a druhou modrou. a barvy jsou pořád stejný.... akorát jsem tam jednou koupila prostěradlo a na něm se dost rychle udělalo dost direk, ale to se mi jednou stalo i u prostěradla od Scanu.... 😠

mmmk
15. lis 2009

Mate nekdo zkusensot s oblecky z Takko? Tam mi to taky prijde levne, ale nic moc se mi tam nelibilo na omak. 😅

pikusa
15. lis 2009

Ahojík...
tak z KIK máme pár věcí a drží a jsou prima.....holt se musí vybírat
Do Německa to mám půl hodiny,tak občas zajedu,spíš pro drogerii,gely na praní,sprcháče a tak....
Ale teda i od Větví máme pár věcí......
a ted máme u nás nový sekáček,tak i tam jsem malému něco vybrala....
Joooo ahoj Bury 😀

svoja
15. lis 2009

u nas je KIK taky...neco jsou teda hadry, ale ja mam asi dve tricka odtama a dobry...clovek musi vybirat no, asi jako vsude...

na detsky jsem nekoukala, ale docela jste me nalakaly🙂

tymothy
15. lis 2009

Tak zrovna KIK u nás totálně propadnul - na některých oblečcích se dost spírá barva, pár kousků odtud máme poděděných a jsou nějaké čím dál řidší. Možná nemá škodliviny, ale po pár vyprání vypadá vizuálně hůř než to, co máme od ťamanů. Takže v KIKu už nikdy.

helcenka
15. lis 2009

jéé, my máme z Kiku jednu mikču, koupila jsem ji tam na jaře a byla zrovna ve slevě a je super. Barva drží, tvar taky, nitě nikde nelezou a snad s malým roste nebo co, protože ji i teď oblékne (na jaře byla samozřejně malýmu větší)... Jinak jsem tam byla zrovna minulý týden a vůbec nic jsme nevybrali...
Tak možná příště. 😉

soanpe
15. lis 2009

zrovna dnes měla Sofí kalhoty z Kiku 3-6 měs 😅 a na to ,že je nosí furt a za 14 dní jí bude rok,tak pohoda 😎 není na nich vidět nošení ani na bavlněný podšívce
no i když po dnešku zařvaly kolena, ale mýdlo s jelenem vypere všecno 😀

já mám taky nakupovací absťák 😀 😀 😀

bury
15. lis 2009

Koukám, že nakupovací absťák je nakažlivej 🙂 já si to nakupování ještě užiju, protože nemám vůbec nic 🙂

soanpe
15. lis 2009

bury
já v úterý vyrážím směr Dresden 😀 a chci nutně do Heffner, protože chci Sofí už zařídit pokojíček
a do Realu na žrádýlko....hmmmm mňam ty jejich sýry a paštičky 😵 😵 😵 a pomerančovej fresh

bury
15. lis 2009

Taky už jsem si pohrávala s myšlenkou, že v úterý vyrazím. 😀 Ale když je tady státní svátek, tak tam bude všude dost lidí 😒

soanpe
15. lis 2009

já si kyslím, že to nebude tak žhavý. spoustu lidí si vezme dovču i na pondělí

soanpe
15. lis 2009

kyslím=myslím 😀