Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

aponchie
19. lis 2009

😀 😀

jijitka
19. lis 2009

Kocicinka - no prostě jako u Cimrmanů 😀 😀

Před týdnem jsem v Takku dostala letáček, že zavádějí koejeneckou kolekci. Tak jsem tam dneska vlezla, kojenecká kolekce je všeho všudy 1 věšák, z jedný strany pro holky, druhá strana klučičí.
Dupačky - sametové, ale taková umělina, pár bodýček a triček - na visačce 100% bavlna, možná jo, ale taková ta hnusná, žmolkovací (nevím jak to popsat, taková ta hrubá, ťamanská 😝 ). Pár svetrů a toť vše.

Tak jsem zašla do svých 2 oblíbených sekáčů a za 300,- (= cena jedné hnusné soupravičky z Takka) nakoupila tašku věcí, bodýčka, dupačky, trička - vše sice použité, ale krásné, čisté, bez žmolků, převážně zn. Next.

Tož asi tak .. 😉

soanpe
19. lis 2009

Takko mi taky přijde jako šílená hadrárna a mají i nepoměry mezi velikostí těla a délkou rukávů. 😝

soanpe
19. lis 2009

kocicinka
já mám spoustu věcí ze sekáče a pokud je to kvalitní,tak to žmolky nemá 😉
jinak já musím mít Sofí sladěnou i s ponožkama 😀 😀 😀
mám několik body, co máme oblíbený a nejsou zničený,tak jsem je prodloužila extendorem,co používaj látkařky 😎
G mini maj body za 180,- , což je taky síla.

Koukala jsem do věcí,když byly Sofí asi 2-3m a máme tam body K a Y a jsou bez žmolečků. Já peru v DM tekutým prostředku ,který je vyráběný s asociací alergiků a přijde mi,že se v tom prádlo tak neničí. Hlavně není parfemovaný. Z Lovely jsem měla prádlo zašlý a takový jetý, jako hodně použitý.

soanpe
19. lis 2009

jo a ted jsem koupila povlečení s eko testem za 7,-€ se zapínáním na plast.zip. no už v něm Sofí spí 😉

aponchie
19. lis 2009

soan nedivala jses kolik stoji haribo gumidkove sladkosti?me by zajimalo jak je to cenove tam pac dneska jsem brala gumove dinosaury haribo 200g za 34kc v kaufu jestli to vyjde na stejno

soanpe
19. lis 2009

apon
nekoukala, páč kdybych to kupovala,tak mám zpět předporodní váhu 😀 😝
ale každopádně jsou chutnější,když už je náááhodou koupíme 😉

bury
19. lis 2009

Tak jsem holky zrovna dneska zalezla u nás do jediného krámu s dětským oblečením - ze zvědavosti - měla jsem vždy podezření, že to vlastní vietnamci. A taky že jo!!! Mají to tak půl na půl. Nějaký český zboží, polský a pak to jejich typický .... něco šílenýho. A ceny 😝 😝 Dupačky 300 Kč, úplně obyč. povlečení do postýlky, který koupíte na netu za 300 Kč, tak tady 570.... je to síla. Takže vietnamci a ještě drahý... 😠 😠 🙂 Ale je pravda, že jsem ze západních čech a ty jsou generelně dražší.... 😖

Apon - já Haribo celkem kupuju a myslím, že stojí 1,19-€ . Ale je to velký balení - myslím, že 350 g dokonce možná i 400 g. Ale úplně jistá si nejsem - to by možný věděla mmk 🙂

mmmk
19. lis 2009

Apon, medvidci Haribo stoji 0,80€ 😉 Je docela jedno, jestli v Realu nebo Lidlu, nemaji to nikde levnejsi.

aponchie
19. lis 2009

a to 200g baleni??neni to treba to male tech 100g?pac ja videla v rakousku ve sparu jeste drazsi jak u nas

bury
19. lis 2009

Apon - Rakousko je dražší, než německo - teda aspoň co se jídla týče...
Já jsem fakt hrozná, nakupuju tam dost, ale ceny nevím... 🙂

aponchie
19. lis 2009

fakt jo ?ja myslela prave,ze rakusaci maji levneji jak nemci ani nevim proc 😀

soanpe
19. lis 2009

nazdááár bury 😀

bury
20. lis 2009

Apon - nevím jak ostatní věci, ale mám vdanou kamarádku v rakousku a když jede přes německo domů do čech, tak nakupuju jídlo v německu, že přej u nich je dost drahý.... hadříčky a jiný záležitosti to netuším.... 🙂

Jinak jsem se po naštvání z návštěvy našeho super krámku, kterej se tváří luxusně (cenově) a je vietnamskej naštvala a asi jsem propadla kouzlu MMB, kterej jsem si do teď moc neoblíbila 🙂 Až dostanu první balíček, tak se rozhodnu, jestli tam nakupovat dál ... Doufám, že budu spokojená 😉 a v sobotu se chystám na výlet do německa, tak pak poreferuju 😉
Na MMB jsem našla kombinézku chlupatou HM - nová kolekce 430 Kč + poštovný a v pondělí jsem na ní koukala v krámu a byla za 390 Kč 😕 😕 a to se vyplatí... By mě zajímalo, za kolik je v německu.

soanpe
20. lis 2009

bury
hm je v německu takový nějaký sociální 😝 lepší je ca ,ale třeba v realu maj dětský s ecotestem za pár €

mmmk
20. lis 2009

Aponchie, jedu za chvilku do Realu, na ty medvidky se ti mrknu. Ale je to takovy to vetsi baleni nez se prodava v CR. Gramy netusim 😀

Bury, hod mi do IP na tu kombinzku odkaz, reknu ti, kolik stoji.

Soan, mne se prave spis libi H&M v DE nez v CR. A C&A jsou tu hnusny. To se mi zas libi spis v Brne. I kdyz ceny jsou pravda jine. Jinak co je v C&A hnus nejvetsi jsou tehotensky hadry. Nevim, kdo to navrhuje, ale asi zije v domneni, ze tehule priberou asi tak 50kg a vekove jsou tak 48+ 🙄 Otresne materialy a priserne babkovske strihy! Meli tam nedavno slevu tehotenskych gati, jedny za 5€ a ani za ty prachy se mi zadne nezalibily 😀

Ceny v Rakousku a Nemecku se lisi. Nevim, co je v Rakousku levnejsi, ale drazsi je tam jidlo, sladkosti, obleceni... porad mi tam nektere veci pripadaji ale levnejsi nez v Cechach. Staci, kdyz mrknete na visacky v obchodech s hadrama (CA, HM, Pimke, Orsay, New Yorker), nektere z tech obchodu maji cenu v € jednotnou, ale jinde se to lisi stat od statu a to byva zpravidla drazsi v A. Napriklad takovy Kik.

soanpe
20. lis 2009

mmmk
dospělý CA je hnus i u nás.hlavně je to celkem nekvalitní. ne léto jsem si koupila plátáky za litr a za 2 měsíce se mi prošoupala látka v místech ,kde se hrne atd. 😝

mmk a kam do CA chodíš?

marcela72
20. lis 2009

Mě dnes došly hadříky tady od toho českého výrobce: http://www.bundles.cz/kategorie/1-merino Jinak na trhu bych mimču nikdy nic nekoupila. To radši nakoupím na MMB nebo ebay něco z druhé ruky. Teď jsem zkusila pár věcí z Topolina přes MMB, ale mám to tu ještě složené, protože jsou to samé větší velikosti, ale vypadají ty věcičky moc pěkně. Taky mám hodně věcí z Mothercare, ale to jsem nakoupila, když jsou slevy, jinak to mají nehorázně drahý tady u nás. Něco mám Tesco, docela se mi tam ty věci líbí a něco G-mini a pak různě z MMB mini mode, TU, George Next a podobný věcičky, jsem s nimi spokojená. Loana mi přijde předražená a nemají žádné kolekce, prostě to mají halabala. Punčocháčky mám oblíbené od Treponu, taky z MMB. Ohledně velikostí mi taky každý radil, abych v těch menších moc nekupovala, ale my jste to tedy využili bohatě. Malá se narodila a měla 2820 g a teď v 6,5 měsících má něco málo přes šest kilo, takže Mothercare nosí overalky ještě 62 a ostatní věci 68. Neměla jsem nic koupené 50 a litovala jsem toho, protože 56 byla malé dost dlouho velká.

marcela72
20. lis 2009

Ještě jsem zapomněla na čepičky od českého výrobce Pico. Máme i rukavičky a šáličku, ale to jsme ještě nevyužily, ale ty čepičky jsou fakt super. Krásně sedí.

soanpe
20. lis 2009

marcela
sofí nosí next body na 6m a to má 9kg a 74cm 😀
CA džíny má jedny,co jsou 3-6m,ale jsou zateplené a byly ohrnovací. tak jsem je odhrnula a na dýlku jí sedí. 😎

marcela72
20. lis 2009

soanpe, tak bodýčka od Nextu máme 68 a jsou malé jen tak tak a to má 63 cm 😀 Asi to taky šijou, jak jim to zrovna vyjde. 😎 CA mám bodýčka a mají děsně dlouhý rukávy, ale zase oceňuju, že nemají moc velký výstřihy, protože Mothercare dělá výstřihy na mega hlavy a Toničce z toho pak lezou ramena. 😀

tymothy
21. lis 2009

Nám zase ty děsně dlouhý rukávy vyhovujou - máme hodně dlouhé ručičky... 🙂

mmmk
21. lis 2009

Soanpe, mne zas maminy tu v DE rikaji, ze dospely hadry z CA stoji za prd, kdezto ty detsky skvele poslouzi svemu ucelu a jsou site z lepsich materialu 😉 Ja si v CA koupila loni svetr, letos jsem ho teda rekonstruovala, necham ho vytahat brichem a poleti do kose. Sice nezmolkuje, ale lezou z neho kousky vlny na vsecky strany, u krku se paral - koupeny zcela v poradku, toto mi udelal po jednom rucnim vyprani 😅
Jinak kdyz jsme bydleli v Sasku, do CA jsem chodila v Chemnitz do Galerie Roter Turm, sem tam v Drazdanech ve meste.

soanpe
21. lis 2009

mmmk
jj, však jsem to psala,že dospělý hadry jsou v CA na prd 😝

marcel, fakt??? já teda když kupuju multipacky, tak tam jsou namíchaný velikosti ,že to není jako jiný firmy,kde je 7 ks bílých body v jedný velikosti 😉
zrovna dnes jsem přerovnávala kmodu a vyřazovala. takže jsem nechla od 6-9 a výš

zukab
21. lis 2009

malej kupujem vela v zahranici. bud si zajdeme na vylet do rakuska, alebo ideme na par dni do UK. alebo objednam cez net, svokre to pride domov a preposle mi veci na SK (ak obchody neposielaju ku nam).

na slovensku kupujem mothercare, original marines maju krasne veci a ked su zlavy tak sa da tiez.

svoja
21. lis 2009

Souhlas. V CaA maji tehotensky veci strasny - jak na tehotny duchodkyne!!!

erikasadek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
soanpe
21. lis 2009

prej těhotný důchodkyně 😀

svoja
21. lis 2009

Vyrostlo nam pobliz baraku u tesca "nakupni centrum" (rozumej asi 10 kramu) a je tam KIK...se chystam to obhlidnout...

svoja
21. lis 2009

A veci na dospely v CaA nektery teda sileny hadry, to je pravda...neda se tam koupit vsechno...