Oblečky od Vietnamců a jiných laciných obchodů

klara.t
5. lis 2009

Holky, kupujete oblečky na mimi u těchto obchodníků? Mě se tam líbí docela dost věciček, které jsou za rozumnou cenu. Třeba malý dupky atd. z velmi příjemného materiálu. Něco jako fleece. Nechce se mi totiž za velikosti 56 a 62 moc utrácet. Tak bych je nejradši pořídila v těchto obchodech (nemám ráda second handy). Větší věci už koupím kvalitní. Ale tyto jsou jen na krátkou dobu.
Nevím, jestli se v nich mimi pak třeba nezpotí.
Máte je dost v albíčkách - jde to poznat podle štítku u krku - značka K & Y, taky myslím V & něco.

olise69
15. lis 2009

aké máte skusenosti s angl. Primarkom? Chcem kupiť detské spodné prádlo.

aponchie
16. lis 2009

ja osobne velmi dobre

klara.t
autor
16. lis 2009

já v Primarku nakupovala a jsem spokojená. Samozřejmě, že se mi tam nelíbilo všechno (angličanky mají občas divnou módu). Když si to tam pořádně projdeš, tak tam najdeš pěkné kousky. Já odtamtud mám dost věcí (zrovna teď pyžamko na sobě) a stále dobré. Ale pro děti jsem nenakupovala, to jsem ještě žádné neměla. 😀 Myslím, že to ale nebude problém.

aponchie
16. lis 2009

early days maji pro deti a to je slusne celkem

olise69
16. lis 2009

fajn, lebo mne to tam príde taká hrabáreň. Ale ponožky sa osvedčili

jituskak
16. lis 2009

olise69: na to, že to je v anglii něco jako tu tržnice, mám už dva roky trička, tílka a podobně a jsou pořád ok. a stálo mě to 1 libru jedno tričko🙂
ještě, jak tu´někdo kritizoval přetřásání značek... já hodně kupujú next. ne proto, že je to moda,a le jsme prostě navyklá z anglie (tam to nix extra není). je to prostě kvalitní. te%d jsme malýmu koupila ponožečky v nextu a jsou to ty nejlepši ponožky. prostě se v tom ani trošku nepotí nožička. u jiných jsem to štěstí neměĺa. a cena teda taky není nijak přemštěná 1libra jeden pár je nejlevnější, co jsme kde kupovala...

holis84
16. lis 2009

ja mam spoustu veci z primarku, mother car, TU a podobne ale jednoznacne u nas vede Primark, skoda ze neni v cesku 😒 pro ty deti tam maji krasne veci. Na dospely tam maji fajn tricka, ponozky i spodni pradlo, jsem 3 roky zpet a porad ponozky drzi 😀

klara.t
autor
16. lis 2009

mě se také stýská po Primarku! Já se chtěla jet juknout letos na jaře zpátky do Manchesteru hlavně kvůli Primarku, spojila bych to s návštěvou přátel, ale pak jsem otěhotněla a nechtěla zbytečně létat. Ale tak moc na něj vzpomínám..... 😀

aponchie
16. lis 2009

me drzi veci z roku 1999a to je sakra co rict i Gap ten sem brala nejvetsi detska velikost dvojpack ve sleve za 2,99libry a jsou jak nove pevne nevytahane takze tak..ja sem dneska kukala ze bych si teda neco nechala poslat,ale postovne je silene konkretne z USA AF znacka koupis za 100dolaru 60das za postu to je silenost a na webkach nemaji sales celarance vubec.. 😝 je nejakej shop co prodava overseas z anglie jestli nekdo vi??

mmmk
16. lis 2009

Aponchie, mam zkusenost jen s next.co.uk, ale jen do Nemecka, nemam tuseni, jestli posilaji i do CR.

Jinak na veci z Primarku jsem zvedava, tento tyden dostanu prvni zasilku od kamaradky. Material jeste nevim, ale ceny jsou skvely 😉

holis84
17. lis 2009

holky ja si objednavam z ebay ti shippuji overseas taky

mmmk veci na miminka z primarku jsou kvalitni!!! prijemnej material vsechno 😉 rekla bych ze lepsi nez next

peroli
17. lis 2009

a z toho primarku se dá objednávat i na netu a zasílaj do čr? nedáte někdo odkaz? síííím 😉

mmmk
17. lis 2009

Peroli, moje kamaradka tam studuje a sama mi nabidla, ze mi tam ty oblecky nakoupi. Takze mi to tam vzdycky vyblejskne mobilem, posle na mail, ja ji napisu, co z ktere fotky chci (jsou tam u toho i cenovky 😀) a jak za ni jede jeji pritel (muj spoluzak), priveze mi to. Zitra si pro to jdu. Myslim, ze urcite e-shop nemaji, to by se jim nejspis nevyplatilo 😒 Ted dostanu 7 bodycek za 5£ treba.

Holis, to jsi me potesila 😉

peroli
17. lis 2009

mmmk:
děkuji... 😉 a nemohla by mi kamarádka taky něco nafotit? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 já vím, že ne... 😉 dělám s srandu... 😉 😀 😀 tak mi nezbyde nic jinýho než začít zpracovávat manžu až prcek povyroste že by jsme si udělali takovej malinkej výlet 😀 😀 😀

mmmk
17. lis 2009

Peroli, nemas nejakou kamosku v UK? Ze bys ji poprosila? Nebo treba neznas nekoho, kdo tam pravidelne jezdi sluzebne?

soanpe
18. lis 2009

hlásím návrat z Dráždan 😉
Sofí má koberec z Heffner, tady v Kika stojí 6000,- 😝 já ho ulovila za 149,-€ 😎
elbepark je předělanej a klidně bych tam nakopovala do dněška 😀
ségra koupila prckovi bundu v TKMAX ze 129,-€ zlevněnou na 49,-€
tentokrát jsem vzala rodiče,takže jsem nestihla projít všecno,ale do Vánoc jedu na 100% ještě jednou a bez rodiny 😀

soanpe
18. lis 2009

slintám nad touhle panenkou http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.... 😵 😵 😵

tady vajde na 1990,- 😝
jenže sofí je ještě malá na tak chytrou panenku 😅

mmmk
18. lis 2009

Jak jsme tu probiraly ten Primark, tak vecicky dorazily a jsou krasne a moc prijemne na omak 😉 Uvidime, co vyprani.

soanpe
18. lis 2009

sakra, mě štvete s tím Primarkem 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀
já chci taky nakupovat 😉

mmmk
18. lis 2009

Primark je ted pry uz i v Bremach 😀

klara.t
autor
18. lis 2009

mmmk, můžeš si ty věcičky pak dát do alba a upozornit nás na to? Díky. Ráda bych věděla, co tam teď mají.

Já tam známé mám, tak by mi to asi i nakoupili, ale nevím, jak to zvládají s fotákem. Proto bych tě chtěla poprosit, jestli by jsi ty fotky, které ti v Primarku nafotí kamarádka, nemohla dát taky na net. Třeba i ty, ze kterých jsi si už vybrala. Že bych na ně jukla a třeba poslala té mé kamarádce v UK a řekla jí, ať se jukne, jestli to mají i v Primarku v Manchesteru, že by mi také něco koupila. To by bylo super. Díky 😀

mmmk
18. lis 2009

Jejda, Klaro, to, co mi posilala naposled uz skoro nemeli. Koupila ty bodycka, ale s jinym obrazkem, ale ten se mi libi taky. Ty fotky posilala 2x a je to delsi doba. Pry to tam dost stridaji a nekdy je hezke vsecko, jindy ani nefoti. Ale my mame stejny vkus, tz. nechavam to na ni 😉 Album si nebudu zakladat 😎 Ale IP.

kocicinka
18. lis 2009

Holky, nevíte prosím, kde bych mohla koupit( v Praze, Berouně, nebo Č. Budějovicích)dětské oblečení českých výrobců? A které značky jsou opravdu české? Já znám jen Loana, Litex, teď jsem nakoupila v jednom obchodě od značky JaloKids, ale ten obchod již zkrachoval.
U Vietnamců nekupuji nic, ani pro sebe. pokaždé, když jsem od nich něco měla, stálo to za prd. Blbý materiál, hrozně jsem se v tom potila, ošklivé barvy, neforemné na těle... prostě toto ne. A už vůbec bych tam nenakupovala pro dítě. Zatím nakupuji ve značkových secondhandech. Mají to tam všechno voňavé, čisťounké, minimálně nošené a někdy i zcela nové...a za přijetelné ceny. Ale tuhle jsem dobře nakoupila i v Chiccu ve slevě. V tescu nenakupuji, jednak to tam mají většinou zabalené, alespoň to, co nejvíc nosíme( body a overaly) a já si to ráda osahám, materiál mi musí být příjemný, jedině na omak poznám, jestli je to bavlna, či ne.A ostatní věci tam mají na mne drahé.
Díky za tip na M&S 🙂
K Fleecu... Dlouho jsem ho odmítala, já se v něm dost potím ale je fakt, že když je zima, zahřeje a snadno se udržuje. Ale koupit něco nefleecového pro mimi, když chci, aby to bylo měkký, je docela problém, nelíbí se mi miminka v džínách... Zrovna teď má Jonášek fleecové kalhoty a je opruzený ☹ Ale když měl fleecovou vkládací Haipa Daipa plenku, tak to zas bylo OK, tak nevím 😒

romana29
18. lis 2009

Nakupuju u Vietnamců a nestydím se za to 🙂 - na sebe, na malýho, na velkýho 🙂. Věci vydržely xpraní, od malička měl několik drahých bodýček z "normálních" obchodů a pak už normálně od Vietnamců. Sem tam dostane něco z normálního obchodu, ale mě osobně je to jedno.
Oblečení - trička, trička s dlouhým rukávem, tepláky, mikiny, svetry, bundy - vydrželo a vydrží i na další dítě.
Nesmrdí, kdyby smrdělo, nekoupila bych to, vždycky věc rozdělám v obchodě a přičichnu a je to o.k., vyperu a Danda nosí. Samozřejmě nemá a nikdy neměl žádnou alergickou reakci, takže pokud někdo má choulostivější dítě, co na alergie trpí, tak chápu, že mu to na tělíčko nedá.
Uvidíme, až bude mít 12,15, to už asi od Vietnamců nic chtít nebude 😀 zatím je všude za fešáka 😉 za pár kaček.

tymothy
18. lis 2009

kocicnko - v ČB se dá koupit oblečení od českých výrobců (Pleas a pak ještě nějaké jiné) v Prioru a pak v Mercury v Pompu.

soanpe
18. lis 2009

já se snažila nakoupit od českých výrobců -hodně jich je na různých výstavách- ale modely jsou jak z doby, kdy jsem byla já batoletem a kombinace barev jako růžová s červenou, tmavě modrá s šedou, šedá se zrzavou mě fakt neberou 😝
a body od loany za 180,- fakt nekoupím.nějaký jsem dostala od mamky a žmolkujou. 😠

jijitka
18. lis 2009

Taky jsem ze zvědavosti před chvílí nakoukla na eshop Loany a jen jsem čuměla.
Obyč. body za 150,- a víc, dupačky není problém i 240,- , no to je docela nářez ☹
A pak podporujte český výrobky ...

kocicinka
18. lis 2009

Aha, já myslela, že je to levnější... ☹ , ale třeba taky mají slevy. Koupila jsem pár bodýček G mini, Panedi, (což je myslím také české) v Chiccu po 80 kč... Barvy mi jsou šumák, nosí to mimi, ne já a tomu je to taky jedno, jakou barevnou kombinaci má na sobě 😀 Stejně tak mi nevadí ani žmolky. Nejdůležitější je pro mě materiál.Aby to bylo kvalitní bavlněné nebo vlněné.
Co si myslíte o těch polských oblečcích?
Dostala jsem na malého od tchyně oteplovací soupravu, pravděpodobně od vietnamců, je to nějaký no- name. Ten čuch, to je tedy síla...A umělina z toho bučí na kilometry... 🙄 Ale vzhledově je to hezký, to oni uměj.
Do toho Prioru a Pompa mrknu, dík 🙂

aponchie
18. lis 2009

no prave..design kolikrat prevlada u maminek nad materialem..ja teda mam rada taky hezke obleceni,ale radsi sem mela malou v lete v dupkach jest epo me co s nerozepinaji mezi nozkama pac tak uzasne prijemnej matros to byl 😅 a to to ma 30let a vydrzelo to 5deti 😀

kocicinka
18. lis 2009

Apo přesně...Taky používám na malého věci po mě, treba komplitek Loana za 15 Kcs 😀 Akorát v těch šatičkách vypadal tak nějak divně
😀