Ochranná kapsa MaM na mimi v šatke. Referencie?

aniska
19. pro 2007

Ahojda damy, rozmyslam, ze si objednam MaM kapsu na mimi, aby sm nemusela zlozite cibulit mimisaka ked ideme von. Potrebovala by som poradit od maminky, ktora uz tuto vecicku ma, ako je s nou spokojna. Pripadne aky typ vlastne ma, ono je teraz nejaka nova deluxe varianta, tak pripadne ak niekto mal to stastie a kupil si ju kym ju vypredali, ake ma skusenosti- ak je fakt lepsie ako klasicka, tak by sm si na nu aj pockala, kym ju budu mat znovu skladom. Pripadne mate niekto cely ten set aj s bundou pre maminku?

katy1979
22. říj 2010

@denisocka ked som dobre pochopila deluxe by mala byt hrubsia. je tam o jednu vrstvu naviac a medzi tym je nieco aby to neprefukalo

denisocka
22. říj 2010

@katy1979 no medzii tym je ta nepremokava oné ... a my sme niekedy neriešili spolu aj puky?

katy1979
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
denisocka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katy1979
22. říj 2010

@denisocka kukla som tie kapsy este raz tak v zimnej je jedna vrstva flisu a v deluxe 2. tak pri týchto drobcoch som zobrala radsej deluxe. a kedze strasia tuhou zimou tak radsej.
no vidis tak od puky ku kapse

denisocka
23. říj 2010

baby,idem šit kapsu,kto ju osobne šil,ozvitte sa,potrebujem par rad . aj tak ta kapsa vyjde dost,šita - gumičky,brzdičky 2.7e, sustiak 6e, deku ešte nemam a dovnutra deku z jysku staru za 2e mam

denisocka
23. říj 2010

🙄 komu nase komentare ležali v krku,toto je des , fakt

olifcek
23. říj 2010

@denisocka kolko to teda asi vyjde celkovo? x;o)

denisocka
23. říj 2010

moj odhad 15e 😀 a kvalita no comment

izabelkak
23. říj 2010

@denisocka ja som tú tvoju otážku dajako prehliadla prepáč 😒 ja keď som sa rozhodovala či zimnú alebo deluxe, rozhodla som sa pre zimnú aby som ju mohla prípadne použiť aj keď nebude taká strašná zima - na jeseň, jaro.. ale je možné že aj s deluxe to v pohode ide... čo sa tých farieb týka oni robia na každý rok iné farby jednotlivých druhov káps, takže možno preto sú u Olinky iné farby....

a ak si si nie istá tým ako kapsu ušiješ, nechaj si ušiť u skúsených báb vo fóre šijeme, plienky, vložky biooblečnie atď., buď Ti poradia alebo ušijú...

monr
23. říj 2010

@denisocka kvalita bude super, neboj. A ber to tak, že budeš mať originál kapsu, ako nikto iný. 😉

denisocka
23. říj 2010

@monr vieš ako je ten nakres,dam na seba šuštiak,možno nejaky vatelin a nato flis a to cele po obvode prešijem okrem vrchu tej kapucky a otočim? či prešijem a to necham na tej strane ako som šila ? joj,doriti,materila kupeny a teraz vaham

denisocka
23. říj 2010

kde je ta tema o šiti,že sa pojdem popýtať
@izabelkak

izabelkak
23. říj 2010

tutok https://www.modrykonik.sk/forum/tema/sijeme-lat...

a na SR supriš šije @katka.carska keby si si to nakoniec chcela nechať ušiť.... veď uvidíš ako sa rozhodneš...

zojec
23. říj 2010

@denisocka ja som ju sila... mna bez sustiaku vysla na 10€ , vystrihnes podla strihu, zosijes, prevratis, urobis tuneliky na gumicky a je 😉 nic zlozite a netrba zabudnut na drziace pasy 😉

denisocka
23. říj 2010

@zojec no už mam kupenu aj hnedu deku z jysku,tak kapsa bude čierno/hneda - vyšla na 2,5€ + 6€+3€ a zvyšok mam doma ešte staru deku ako futro medzi to. chcem urobit podla navodu od monr - s kapucnou , tam je rozmer 100x 103cm ale kedže deka ma 130x180 a to chcem dat napoly a bude 130x90 tak urobim iba 90x100 ,šak nepotrebujem taku obludu...len idem do temy šitie ako urobit popruhy,bo ked zošijem 130cm tak to už asi neprevratim,že?

zojec
23. říj 2010

@denisocka ja mam len dvoj vrstvvu, hrubsi flis a opickova deka 😉 90v100 bude ti stacit... hlavne pre tak male babatko 😉 popruhy neprevratis.. pekne si ich vystrihni zloz napoly zohni konce dovnutra, zafercujj a potom prebehni masinou .. inak 130 su celkom dost dlhe a to ja nie som zienka.. v pohode stacia aj kratsie.. 😉 a aj tie putka cez ktore sa prevliekaju nemusia byt take dlhe...

denisocka
23. říj 2010

@zojec je dik,dufam že do zajtra tuto nik nevymaže,čo si píšeme 🙄 LEBO TOTO TU je K TEME 🙄 🙄 🙄 🙄

počuj,ty maš navod podla toho? tak sa dava gumka okolo kapucne,na krku a okolo kapsy,tako to mam prerušit aby som tam mala otvor na gumku? joj doriti,že niesom krajčirka 🙄

denisocka
23. říj 2010

toto chcem take aj to vrecko a tak ho obšiť,ale ako? 😅

denisocka
23. říj 2010

inač,ja som taka paka,dnes v galanterke pýtam 3m klobučikovej gumy a ked ukazala kolko stoji,ta ja vravim-ta dajte aj 6m 😀 a pridem domu a dumem,na jaky fras mi tolko 😀

sylvianoel
23. lis 2010

nenasiel by sa strih,pls?

sylvianoel
23. lis 2010

hmm, slepa uz vidim

dzanka25
22. čer 2011

@sylvianoel ahoj, chcem sa opytat, ci si si usila kapsu podla toho strihu hore a ci si s nou spokojna 🙂 ten strih je trochu rozmazany, nenasiel by sa od niektorej z vas vo vyssej kvalite? dakujem 🙂

sylvianoel
22. čer 2011

ahojky,kupila som z ruky origos a som velmi spokojna, je to nanoznik na vsetko,pohotova decka aj mamkapsa v jednom. veeelmi prakticka vecicka. az by bolo treba,pomeriam a nafotim. papa

dzanka25
23. čer 2011

@sylvianoel ahoj a mas aku verziu, celorocnu, ci deluxe?

dzanka25
24. čer 2011

ak by si mohla, vedela by si mi u prosim pomerat a nafotit? dakujeeeem 🙂

idoch
24. čer 2011

@dzanka25 - mrkni se na nošení dětí, tam najdeš víc návodů : http://nosenideti.cz/clanek.php?clanek_id=80

dzanka25
24. čer 2011

@idoch dakujeeeeeeeem 🙂

zojec
24. čer 2011

@dzanka25 konkretne ten strih od Kamci, je podla mna velmi maly. ja som sila podla strihu hore a som velmi spokojna https://www.modrykonik.sk/fotoblog/zojec/album/...

dzanka25
25. čer 2011

@zojec a nemas prosim ta ten strih v nejakej citatelnejsej podobe? mne sa ta tvoja kapsa velmi paci 🙂