Ochranná kapsa MaM na mimi v šatke. Referencie?

aniska
19. pro 2007

Ahojda damy, rozmyslam, ze si objednam MaM kapsu na mimi, aby sm nemusela zlozite cibulit mimisaka ked ideme von. Potrebovala by som poradit od maminky, ktora uz tuto vecicku ma, ako je s nou spokojna. Pripadne aky typ vlastne ma, ono je teraz nejaka nova deluxe varianta, tak pripadne ak niekto mal to stastie a kupil si ju kym ju vypredali, ake ma skusenosti- ak je fakt lepsie ako klasicka, tak by sm si na nu aj pockala, kym ju budu mat znovu skladom. Pripadne mate niekto cely ten set aj s bundou pre maminku?

monr
19. říj 2010

a to viazanie kapsy je tam trochu ináč robené ako na MaM. ja mám len pruhy a tie zaviažem, na origoš sú aj nejaké pútka, cez ktoré sa to prevlieka, ale originál som nevidela, tak neviem porovnať.

zojec
19. říj 2010

@olifcek ja som sila podla planu
@monr 🙂 vysledok je v mojom albume 😉 a pouzivame to teda veeeelmi casto... 😉

olifcek
19. říj 2010

@zojec dakujem
@monr aha

mataharyy
19. říj 2010

@monr je to možný nezkoušela jsem to, když pršelo tak jsme se někam schovali, ale je fakt dobrá a určitě pár minut vydrží, malej v ní nikdy nebyl mokrej i když jsem si myslela že už musela i z toho mrholení provlhnout 😉

monr
19. říj 2010

@zojec už som obdivovala, je super 🙂

zojec
19. říj 2010

@monr ja viem.. to vyznelo ze sa chvalim.. ale malo to byt, ze som robila kapsu podla planu monr 🙂 a to ostane bola druha veta 😀

monr
19. říj 2010

@zojec neboj, pochopila som. Ale máš sa aj čím chváliť, vyzerá fakt dobre. 🙂

izabelkak
20. říj 2010

@monr, @zojec tie kapsy máte krásne, kam sa hrabe moja fádna MaM kapsa🙂)))

denisocka
20. říj 2010

@mataharyy ved som citala na nosenideti.cz ,ze vydrzala tam jedna 30min dazd s tou kapsou 🙄 ,tak to potom nema zmysel deluxe. a ta zimna verzia je vrch šuštak?

denisocka
20. říj 2010

@monr pozeram ze si odpisala to iste na deluxe 😀 citame rovnake fora 😀

mataharyy
20. říj 2010

@denisocka s tím deštěm fakt nevím, v lejáku jsem to nezkoušela, kupovala jsem Deluxe hlavně kvůli zimě a na to je báječná. Jináč ne není to šusťáková kapsa, vevnitř je to flís a z vonku je to nějaká látka myslím něco jako pul na plenkách 🙂 A myslím že čisto na té zimní to bude taky něco na způsob pulu 😉 Podle toho co jsem o nich četla když jsem kupovala, tak ta delux měla být nejméně promokavá a nejvíce zateplená, stěhovali jsme se na slovensko a netušila jsem jaká bude zima, tak jsem moc neváhala 😉

denisocka
20. říj 2010

@mataharyy aha a v čechach ste mali teplejšie? 😀

mataharyy
20. říj 2010

@denisocka no zrovna loni to bylo asi jedno, jestli praha nebo slovensko 😀 Jen jsem tím chtěla říct že nemohu porovnávat s jinýma kapsama, mě ta deluxe vyhovuje, když nás chytilo sněžení nebo deštík, tak jsme v pohodě došli domu v suchu a teple, protože hřeje fakt dost 😵

denisocka
20. říj 2010

@mataharyy a využivas to aj teraz?nejake foto nemaš?

mataharyy
20. říj 2010

@denisocka teď nevyužívám, malej chodí už sám a navíc jsem těhu tak bych ho ani tak tahat nemohla, ale na mimčo určitě budu zas používat 😉 Fotky nemám, ale večer ti to můžu nafotit a pokusit se vložit fotky 😉

denisocka
20. říj 2010

@mataharyy oki,tak cakam vecer foto . a aku maš farbu?či som sa už pýtala? 😅

mataharyy
20. říj 2010

@denisocka čiernu, jiná barva nebyla u provedení deluxe 😖 Ale neva, tak ju večer se pokusím dát nějaké fotky 😉

monr
20. říj 2010

@izabelkak naši na tvoju zvrchu farebnú látku, bude origoš 😀

denisocka
21. říj 2010

@izabelkak ahoj,pisala som ti k fotke,kolko mala malá ked vam prišlo ergo? a aku kapsu maš?zimnu verziu?

izabelkak
21. říj 2010

@denisocka som Ti odpovedala🙂)) malá mala 6,5 mes., je to tá zimná kapsa, no v zime sme v podstate ešte nenosili, lebo ergo sme kúpili vo februáry tak to sme tak postupne začínali...

denisocka
21. říj 2010

@izabelkak a je dost tepla,ci nie . bo furt neviem či zimnu ci deluxe. a vrch je tiez taky sustak

katy1979
21. říj 2010

tak babule ja som dnes objednala ciernu deluxe tak uvidime co pride

katy1979
21. říj 2010

a stale mam dilemu ze co pod to drobcovi obliect. myslite ze stacia pancuchace ci nohavice a ponozky? a na vrch body a mikinu ci staci akurat bodynko?

monr
21. říj 2010

@katy1979 bodynko isto nestačí, to ako by si si ty obliekla len tričko pod bundu, a môže sa odkláňať, tak aby mu vrch nenachladol. Ešte aspoň nejakú mikinku. a som dnes pod mojou mala bodynko, tenší overalček a kapsa. bola teplučká ako radíátor.

katy1979
21. říj 2010

takze teplejsiu mikinu a ked bude vacsia zima tak ma taky tensi chlpaty overal.

mataharyy
21. říj 2010

Omlouvám se ale nejdou mi vložit fotky ☹ Jináč ta kapsa je jako bunda, já pod ní dávala malému ze začátku bundu, ale byl dopocenej jak myš, tak jsem ho normálně oblékla a na místo bundy byla kapsa 😉

denisocka
22. říj 2010

tak nik neporadi,či je nutne na zimu ta deluxe,či stači zimna verzias a deluxe je oproti nej iba vodoodolna,alebo je aj hrubšia??? dnes ju už musim objednať,bo mi po nu pojde kamoš

denisocka
22. říj 2010

http://www.latkovky.sk/obchod/kategoria-oblecen... olinka ma tušim uplne ine deluxky? ebenova/seda a hneda/pieskova 😕

monr
22. říj 2010

@denisocka tá kapsa hopp, je aj na tvoj krk, čiže ju nedáš dole len tak jednoducho, napr. v obchode. a podľa mňa bude tenká.