Ochranná kapsa MaM na mimi v šatke. Referencie?

aniska
19. pro 2007

Ahojda damy, rozmyslam, ze si objednam MaM kapsu na mimi, aby sm nemusela zlozite cibulit mimisaka ked ideme von. Potrebovala by som poradit od maminky, ktora uz tuto vecicku ma, ako je s nou spokojna. Pripadne aky typ vlastne ma, ono je teraz nejaka nova deluxe varianta, tak pripadne ak niekto mal to stastie a kupil si ju kym ju vypredali, ake ma skusenosti- ak je fakt lepsie ako klasicka, tak by sm si na nu aj pockala, kym ju budu mat znovu skladom. Pripadne mate niekto cely ten set aj s bundou pre maminku?

sylvianoel
27. čer 2011

@dzanka25 ahojky, mam deluxe az si dobre spominam, hnedo bezovu.

dzanka25
28. čer 2011

@sylvianoel dakujem 🙂

luciferkax
22. črc 2011

ajja by som chcela srih na mam kaspu, ak niekto má, prosíííííííííííím 🙂
Môžete mi poslať na radka.pirozekova@centrum.sk .... akosa to šije, alebo aj plán.. Ďakujem

dusko14
3. srp 2011

@zojec ...Ahoj. Veľmi sa mi páči Tvoja mam kapsa. Bola by si taká zlatá a poslala by si mi strih? ĎAkujem 🙂

vavrenka
11. říj 2011

@sylvianoel ahojcek, chcem sa spytat, ci ti deluxe pustala farbu na oblecko drobca? mne ta cierna strana (nie flis) totalne zaspinila trciace nozicky z nosica ☹ , ustali sa farba po vyprati, ci?.. 😨

sylvianoel
11. říj 2011

@vavrenka ja som mala hnedu a bola v poho. dobry babsky recept je vyplachat v octe. velmi sa osobne cudujem, ze robia cierne aj manducu,lebo tieto farby byvaju obycajne najtoxickejsie a ked ich chcu urobit EKO, tak nedrzia pustaju a sediveju. papa

vavrenka
12. říj 2011

@sylvianoel diky, vyprala som ju a teda nalozim do octa. to bude aroma 😠 , ak to nepomoze, tak ju vratim 😝

anicka1981
12. říj 2011

mne dosla deluxe vcera a uz sme boli vonku a super teplucko, nelutujem, ze sme obiednali,, jamam cierno=sedu 😉

sylvianoel
12. říj 2011

@vavrenka octovy roztok 1:10. papa

vavrenka
12. říj 2011

@anicka1981 a nepusta ti cierna strana? ja som ju mala otocenu ciernou dovnutra a nozicky malej boli komplet od ciernej farby

anicka1981
12. říj 2011

@vavrenka no zatial neviem, ja som ju mala zatial 2x a s ciernou na vonok, tak neviem,,, ale velmi dobre sa nosi,, v pohode aj do necasu, ja som spokojna,,, a ked som obiednavala, ani som netusila, ze je obojstranna,,,,ja asi inak ako ciernou von nosit nebudem,,,, 😉

vavrenka
12. říj 2011

@anicka1981 ja ju chcem vyuzit obojstranne, ked to das tym flisom von, je menej hrejuca - tak na jesen a jar a flisom dovnutra na zimu. ale uvidim, zajtra ideme opat vyskusat.

anicka1981
12. říj 2011

@vavrenka tak ja to riesim tym, ze ho tak hrubo nemusim obiekat, co nam usetri dost casu 🙂 a zase, ked je flisom von a sa rozprsi, tak napije vodu, ale jasne, ked je obojstranna, tak sa da pouzi obojstranne, mz sme boli dnaska vonku v dazdi a super,,, nebolo mu ani teplo ani chladno, tak akurat, ani sa nespotil, a pekne si spinkal celz cas co sme boli vonku 😵

vavrenka
13. říj 2011

@anicka1981 tak to sa tesiim, ze je nepremokava, suupeer.

anicka1981
13. říj 2011

@vavrenka takto vyzeral vcera 😀 drobec moj 🙂 😵

lenka_l
12. pro 2011

@anicka1981 chcela by som sa ta opytat, dnes som dostala MaM deluxe kapsu od svagrinky, ale zda sa mi byt ten flis dost tenky, v popise je napisane, ze ma dve vrstvy tepleho flisu, tak som cakala, ze to bude hrube aspon ako mikina, ale toto je naozaj tenka vrstva... ako pod to obliekas maleho? chcela som ju prave preto, aby som ho nemusela davat do overalu len do mikinky a hotovo, lebo overal neznasa a je to vzdy boj, dat ho potom este aj do satky... tak teraz mam obavy, ci bude kapsa stacit? 😕

anicka1981
13. pro 2011

@lenka_l no joj to asi nie, ja davam aj overal a do satky a na satku si prehodim este taku teknu deku a na to dam tu satku,,,, aspon teraz ked je zima, ked nie az tak zima tak len overal a tu kapsu, moj s overalom nema problem, ked je uz v nom, 🙂 ona ta kapsa, je skor ochranna, neprefuka a nepreprsi, mozno keby si dala hrubsie dupacky dvomo , treba oskusat,,,, zese radsej aby mu bolo teplejsie ako zima,,,

lenka_l
13. pro 2011

@anicka1981 hm, no tak to si ma nepotesila... no ved vyskusame a uvidime 🙂

anicka1981
13. pro 2011

@lenka_l uvidis, oskusas, ja osobne som s nou spokojna, a je to super vec, aj ked teraz je uz moj maly na dlhe prechadzky tazky, uz ma 8,5 kg a mam co robit ho nosit po dome, nie to este aj vonku, aj ked som si to strasne vychutnavala, strasne ma boli chrbat, musim sa dat dokopy a potom dufam, sa vratime k noseniu, 😉 s malym sme sa nosli vsade, kocik som nemla vonku 3 mesiace, vytiahla som h vonku asi az 2 tyznedozadu,,koli chrbatu, moj ma dnes presne pol roka

lenka_l
14. pro 2011

@anicka1981 vcera sme boli prvy krat, bolo sice teplo (na toto obdobie), ale neviem si vynachvalit, jedine co mi neslo, si ju zatial neviem sama uviazat, ale hadam to pojde no a mala som ju asi slabo zatiahnutu lebo sa mi postupne smykala zo satky... ale je to fakt parada 🙂
Aj moj drobec je uz dost tazky, mame 15 tyzdnov a uz 6,8 kg, sa smejem, ze kym zacne chodit budem mat svaly ako Rambo 😀

anicka1981
14. pro 2011

@lenka_l jaj, tak to som rada, mne sa podarilo zaviazat sa sama, chce to cvik a ja dotahujem, na doraz, ale tak aby bolo pohodlne aj mne aj jemu,,,, joj, tak mas co nosit,,, ja som si dala s nosenim trosku pauzu,lebo strasne krize ma bolia, a to je az nosenia po dome, nonstop na rukach, ale uz sa mi lepsi aj v kociku, tak nemam stres chodit vonku 😀 , inac pred par tyznami mi take cirkusy robil, ze az, stale sme sa nosili, teraz ho nosim po dome v satke, ked nechce sa sam hrat a ja mam doma robotu- zehlenie tak ho zaviazem do satky a tak mi zaspi v nej za 5 min, inac to satkovanie musi byt pre neho strasne ukludnujuce, rovnako ako ked vonku chodievame, zajdem s nim zaroh a uz spi jak dudok 😀

lenka_l
16. pro 2011

@anicka1981 to aj ten moj, dam ho do satky a za chvilku spi ako dudok... ale len vonku, doma akosi nechce, asi aj ten vzduch robi svoje... tiez pri nom nic nestiham, a som rada, ze nie som sama 😀 a v kociku je to podobne, vydrzi tam len ak je unaveny a zaspi, ak nespi, chvilku pozera a potom ho to uz nebavi, lebo toho vela nevidi, tak reve, takze ked idem nieco vybavovat, radsej ho dam do satky a viem, ze aj ked nebude spinkat, bude sa pozerat a bude spokojny.... 😎

anicka1981
16. pro 2011

@lenka_l no on z toho vyrastie, moj si uz zacina zvykat na kocik a celkom pekne v nom uz vydrzi ale boli casy, ked som mala normalne stres s nim ist onku v kociku, moj dneska cely den dzavotal a vyskal, a uz dviha ritu hore. tak cakame kedy zacne lozit 😀

lenka_l
19. pro 2011

@anicka1981 este sa ta chcem opytat, mas na tej kapse deluxe na kapucke hrubsi flis ako je v tej kapse? a je obojstranna, ale gombicky na prichytenie kapucne su len na ciernej strane (tej bez flisu), aj u teba? Normalne mam totiz pocit, ze to pri tej kupe poplietli a nie je to ta deluxe, ale najaka ina... takze ako vyzera ta tvoja?

anicka1981
20. pro 2011

@lenka_l pozri fotku vysse, tam je maly sfoteny v nej 🙂 hej, aj ja mam taku, to je asi preto, ze je tam iba jeden ten flis, a tiez iba na jednej strane mam gombiky,

koran
27. říj 2012

@katy1979 @anicka1981
@mataharyy a ostatné kočky čo píšete že ste si kupovali Deluxe Mam kapsu, prosím náhodou na predaj ju nemáte? Ďakujem 🙂

mataharyy
27. říj 2012

@koran Já bohužel ne, čekáme na jaře dítko, tak jí ještě notně využiji 😉 a potom už to pro tebe bude asi pasé 😀

katy1979
27. říj 2012

@koran ja som ju uz posunula dalej takze ju uz nemam.

koran
27. říj 2012

@katy1979
@mataharyy ok dakujem kočky 🙂

severankasr
10. čer 2013

nešije tu niektorá ešte tie orchranné kapsy na šatky, či nosiče? dakujem