Přebalovací taška k šátku, nevadí nebo je lepší batoh?

neznapes
12. pro 2013

Chtěla jsem se zeptat, v čem nosíte přebalovací věci pro mimi, které je v šátku? Zda přebalovací taška nevadí nebo je lepší si vzít batoh...Z praktických důvodů budu pro mimi kupovat šátek a nevím, v čem budu nosit všechny nezbytnosti. Díky za tipy

kytkakvete
12. pro 2013

nosím vše v batohu, tu přebalovací tašku bych musela umístit někam pod dítě a zase by se mi mlátila o nohy 😉 , ale pořídila jsem si minitaštičku na šnůrce v které popř. nosím klíč nebo mobil, ta dosáhne akorát pod šátek ale nikterak nevadí ani mně ani dceři

pussinka
13. pro 2013

Batoh, ten je nejvíc prakticky.

alkena
13. pro 2013

Se šátkem nebo nosítkem nosím batoh, je pěkně na obou ramenou a nikam nepadá, nezavazí, vejde se do něj víc věcí, případně i nákup. A podobně jako kytkakvete nosím vepředu kabelku nebo taštičku na klíče, peněženku a další drobnosti, která vychází dceři akorát pod zadek

anetka1701
13. pro 2013

No, já i normálně nenosím kabelku, ale batůžek... Mám trošku větší, ze zkušenosti do něj nacpu pár plínek, ubrousky, látkovou plenu a i flašku s vodou a malej zásobník na UM :o) Když se snažím, tak i náhradní oblečení (letní) :o) Tak většinou když jdu s šátkem, tak nechám doma svoje "nezbytnosti", spokojím se s klíčema, telefonem a peněženkou a zbytek prostoru připadne na mládě :o)

cajomilka
13. pro 2013

Nosím batoh a vepředu malou taštičku na věci, co potřebuju mít po ruce - mobil a tak.. Máme manducu a koupila jsem si taštičku k nosítku Ergo, jsem s ní moc spokojená, ale samozřejmě je použitelné cokoli. Na zádech nenosím, takže s tím zkušenost nemám.

neznapes
autor
16. pro 2013

díky moc za rady