Prodejny NEXT pro děti v Brně. Kde všude jsou?

beatrice.h
5. lis 2008

Ahojte maminky, nevíte, kde všude v Brně jsou prodejny NEXT s dětským oblečením???? Předem posílám velký dík za info. 🙂

naty
6. lis 2008

Jediná, o který vím, je v Olympii... 😉

beatrice.h
autor
6. lis 2008

NATY: To snad ne????!!!! ☹ ☹ ☹ Tam jsem byla a je tam prd. :( Hooooooooooooooooooolky - fakt je tam jen jedinej NEXT???? 😖

naty
7. lis 2008

Neboj, určo něco ještě je!! 😉 Já to zas tak nesleduju, jen vím, že sme se tam byli s manžou podívat, když sme viděli, že tam je dětský oblečení, ale zase sme si to hned rozmysleli....bo ty ceny.... 🤐

beatrice.h
autor
7. lis 2008

NATY: Já vím - já tam vždy ty věcičky okouknu a pak to objednávám přes maminky, které to vozí z Anglie. 😉 Tam ty ceny jsou opravdu o 200-500 dražší!!! 🙂

naty
7. lis 2008

Jako věci tam mají fakt nádherný, o tom žádná, ale...teď to nemyslím nijak osobně...spíš to je "paráda pro maminky" než pro děti..
Pokud si to objednáváš takhle, tak jo, ale jinak myslím, že ty ceny v obchodech budou dost podobný...

pavlina05
8. lis 2008

jo holky, já také objednávám z Anglie a ty ceny jsou mnohem lepší. A ty oblečky boží!!! 😉 je to nádherně sladěné a dětem to sluší 🙂

ssimmikk
5. bře 2011

@pavlina05 Ahojky, mohus e zeptat, dke je možný sehnat človíčka co objednává oblečení next z Anglie? Díky moc

pavlina05
5. bře 2011

ahoj!
Na Mmb je hodne nabidek,tusim Hasanda za 35kc.Brno.
Ale i lepsi kurzik+teda posta.