Prosím poradíte nosítka? Rychle nasaditelná, pohodlná

lukza
24. bře 2012

Ahoj všechny maminky prosím potřebuji poradit ohledně nosítek manduch atd.co by jste mě doporučili muj syn má 4měsíce ale má už 8,5kg a 70cm tak hledám něco na nošení. doma máme nosítko cybex ale vubec nevyhovuje syn je v něm až moc natěsno a manipulace je dost náročná také syn má stehýnka faldíková a jde vidět že ho to tlačí a zdlouhavá doma mám ještě 25měsíčního syna a proto hledám něco co
1 rychle nasadím
2 je pohodlné a bezpečné pro dítko
3 cenově dostupné

pokud někdo víte o něčem a máte zkušenosti prosím pisněte a poradte šátkovaní se mě líbí ale dost se ho bojím takže bych spíš opravdu uvitala zkušensoti s nosítky atd.
budu ráda za každý odkaz co mě sem dáte a zkušensti
všem moc děkuji za ochotu

giselka
24. bře 2012

Ahoj, my máme manducu a spokojenost, je od narození až tuším do 20kg, je lehká, manipulace taky celkem jednoduchá a dá se prát v pračce. Prcek se může nosit vpředu, na zádech nebo na boku. Nevím, za kolik se prodává teď, my jsme kupovali před třemi lety a tehdy stála v akci kolem dvou tisíc 😉

germaine
24. bře 2012

Poradím mrknout na mimislevu.cz já tam koupila nosítko od Medley Alpino sovičky normál cena kolem 1900,- a tedy přišlo na 700,- včetně pošty, dle mě styl manduca ta je zbytečně drahá a nám teda vyhovuje a myslím, že je odzkoušeno až do 30kg 😉 mrkni na net. Jinak něm malého i uspávám.

andrissek
24. bře 2012

Já mám také Manducu a nedám na ni dopustt, je úžasná jsem max. spokojená. Vřele doporučuji.

oli26
25. bře 2012

Za me ze zkusenosti muzu rict, ze nositko se neda moc doporucit. Co se tyce konfortu ditete tak ergo, manduca a becco jsou tak nejlepsi, jenze kazde je trochu jinak site, takze kazde mamince sedne neco jineho a je treba to vyzkouset. Musi byt pohodlne i pro tebe, jinak bude noseni za trest. Od nas jsme kupovaly nositka tri maminky, co se zname a kazde sedelo prave jedno z techto tri, ale ostatni ne. Hodne stesti pri vybirani a trpeliveho prodavace 😉

johanaka
10. led 2013

Souhlasím s tím,že je dobré si nosítko vyzkoušet,aby dobře sedělo,jinak může být nošení opravdu za trest 😢 Na trhu jich jsou mraky,ale má osobní preference je české nosítko Kibi,které je velmi variabilní a roste s dítětem.Tak šťastnou ruku při výběru a příjemné nošení 🙂

antarres
10. led 2013

Beco butterfly

gabbika
10. led 2013

Je lepší to určitě vyzkoušet, každé nosítko sedí trošku jinak. Mně osobně např. nesedělo Beco, volila jsme mezi Ergem a Manducou, nakonec Manducu, protože ta byla vhodná i pro manžela. Pokud jste z Brna, doporučuju si zajít do Brány k dětem nebo do Ekocaparta si nosítko vyzkoušet, mně tam ukázali i jak správně nosítko na sebe napasovat.

alexyn
10. led 2013

Za nás Ergo 🙂

nasticka
10. led 2013

Za nás taky ergo. Měli jsme pro první dítko, pro druhé jsem koupila beco, ale nevyhovovalo nám vůbec, tak jsem ho zas vyměnila za ergo a spokojenost naprostá. Kluk se i ve dvou letech v ergu cítí pohodlně a nechá rád nést, když je unavený, i v něm usne.

stefanny
10. led 2013

jednoznacne Manduca!