Šátky Medley. Máte zkušenost?

koberuska
3. lis 2008

Vím, že je tu téma o nošení dětí, ale není v lidských silách ji celou přečíst. Zajímají mě šátky na nošení dětí Medley (chtěla bych podpořit českého výrobce). A tak se ptám, jakou máte zkušenost. Jaký typ šátku Medley máte (elastický, tkaný, kanafas), zda jste s ním spokojeni či přešli na jiný apod. Děkuji.

josefa
3. lis 2008

ahoj, ja mela elasticky, byl sice fajn, skoda ze jsem jej nemela od zacatku, poridila jsem jej az byly synovi 3-4 mesice, a nosila kratce. Vyrobce ho doporucuje do 1 roku veku nebo 10kg, ja s nim mela problem uz v 6 mesicich. Taky by mohl mit sirku vetsi nez 38 cm. Tolik moje zkusenost, priste bych zkusila elasticky satek jiny firmy.

tlapicka
3. lis 2008

jestli cesky vyrobce, tak sanami! kamaradka nosila s medley a byla spokojena,neznala nic jineho. ale pravdou je, ze horsiho uz nic neni :(. jestli chces nosit hodne, zainvestuj do sanami exclusive. nebudes litovat! je to hodne pohodlny satek a jeho konkurenti zahranicni stoji 2x tolik...

josefa
3. lis 2008

jo a pak jsem koupila tkany Storchenwiege a ten nosim doted🙂

josefa
3. lis 2008

tlapi s kterym drazsim satkem bys srovnala sanami exclusive? ja mela v ruce standard a moc me nenadchl..

tlapicka
3. lis 2008

je to storch 🙂

josefa
4. lis 2008

tak to je supr 🙂

tlapicka
4. lis 2008

jos. nosila jsem mimi v guatemale a taky me nijak nenadchl ten standard, ale ten exclusive je lepsi nez cela moje slavna guatemala. Nicmene neni tak dobry, jako didymos... Na yamilovani si noseni, ale bohate staci 😵
otazka zni, zdali se spokojis s oktavkou (sanami exclusive) nebo potrebujes mercedes (didymos) nebo jestli budes vdecna za favorita (sanami standard, medley)

krista
15. únor 2010

jieff • Včera v 15:52
Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s babyšátky nabízenými na aukru. Nejvíce inzeruje firma Medley a jsou dost levné, tak mě napadá... v čem je háček? Mimčo se má každou chvíli narodit, tak se porozhlížim, píšou tam o pružnějších šátcích pro začátečnice a novorozeňata...
Díky za rady Jitka

tymothy • 1d • Včera v 17:21
Jieff, háček je v tom, že s výrobky od firmy Medley nemá nikdo, koho znám, moc dobré zkušenosti - ať už s šátky, tak s plenkama...zkrátka nekvalitní materiál, nekvalitní šití....

achalteke • 1d • Včera v 17:24
přesně tak, jinak začátečnicim se doporučují elastické šátky, třeba MaM, Moby,...

jieff • Včera v 18:33
Moc děkuju za odpovědi, přišlo mi to tak i z jiných diskuzí, jen jsem si to chtěla ujasnit. Díky

musko • 2d • Dnes v 08:08
úplný súhlas s tymothy

xxksena
15. únor 2010

já mám od medley i jiný. medley mam elasticky.pro maly mimi je ok, pro vetsi spis pevny satek ci nositko. taky rada podporuju cesky vyrobky. kamaradka ted zkousi i jejich plinky a zatim spokojenost 🙂

xxksena
15. únor 2010

p.s. medley je dobrej do zacatku. pak bych taky volila drazsi a kvalitnejsi. ale to zalezi na tom, zda si na to maminka i miminko zvyknou.