Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

hz
11. lis 2016

@odula vzor pro me ani jeden, nicmene ja bych brala s primesi, (lip se i pak prodava). vseobecne jsou nosnejsi. ale ja se vetsinou rozhoduji podle toho, zda se mi libi 🙂 protoze kdyz se mi bude libit vzor, tak vim, ze budu nosit aktivne..

odula
11. lis 2016

@hz dekuju. Ja mam takovej dojem, ze možná nakonec nebudu vymejslet ekštráty, koupim didy lisca s vyšší gramáží, a když se roznosime a budu potřebovat nosnejsi, tak to budu řešit posléze. Jeste jednou dik za názor 🙂

hz
11. lis 2016

@odula lisca je super, jednu mam, super volba 👍

odula
11. lis 2016

@hz a pls mas ty s větší nebo menší gramáží?

petuliee
11. lis 2016

Taky mi lisca prosla rukama božan satek 😍

petuliee
11. lis 2016

Meli sme tuto a ta byla taaak heboucka 😍 mala v tu dobu mela asi 9kg a na zadech byla jako pirko 😊

hz
12. lis 2016

@odula kdyz jde o gramaz v bavlne, tak samo cim vetsi, tim nosnejsi. Ale ta primes je vseobecne(len, konopi,...)sama osobe nosna, nebala bych se ji. jen udrzba je trochu vic narocnejsi nez samotna bavlna..

suzife
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
smoda
23. únor 2017

Ahoj ženy, z jednoduché otázky jak vybrat šátek na nošení dětí se postupem času stává doslova věda a velké téma. I u mě jako u lektorky vázání s dlouhou praxí se tyhle otázky stále vrší a často mi volají zcela znejistělé ženy, které po pročtení všech diskuzí o gramáži, zanošenosti, příměsích a vhodnosti té které vazby propadnou pocitu, že si šátek nedokáží vybrat a chtějí proto nošení radši vzdát. A nebo které hned na novorozence koupí tlustý šátek a pak si kvůli množství látky a nespolupracujícímu materiálu s vázáním při nejlepší vůli neumí poradit. A jelikož mě to mrzí a jsem toho názoru, že nejdůležitější je kontakt mezi mámou a dítětem a šátek je jen prostředek, na kterém bychom se neměly zaseknout, tak jsem sedla a vše kolem výběru šátku a šátkování miminek sepsala do ebooku zdarma. Snad vám bude k užitku, najdete ho na http://www.danielasmolikova.cz/jak-vybrat-satek....

vrzilka
24. únor 2017
Uživatel vrzilka je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vrzilka.

Ahojky všem, já mám vyzkoušený Little frog šátek na nošení a jsem maximálně spokojená. Kupovala jsem ho na eshopu www.fontanela.cz , mám odtamtud spoustu věcí, takže jsem věrná 🙂 za mě na jedničku 🙂 Mají různé barvičky, trošku jinak i materiály. Záleží asi na každým co od toho očekává..

ivchez
25. únor 2017

@smoda díky. Sama chci pak až budu moct malého po zhojení po operaci šátkovat a zatím jsem toho jen spoustu načetla a doslova se ztratila ... takže jdu hned číst a díky

tehule86
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kaztov
6. črc 2017

ahoj, moc prosím o info, zda máte někdo zkušenost s šátky z mydlinka.cz http://mydllinka.cz/satky/c2 a jak jste spokojeni? Cekame uz druheho prcka a chci satek jen na obcasne noseni, treba kdyz povedu starsiho do skolky apod., jinak si myslim, ze budu asi spis kocarkovat, ale nevim, vsechno se uvidi 🙂

carmenz
18. říj 2017

Ahoj děvčata, prosím máte zkušenost/víte něco o výrobcích značky Amazonas? Jsou vhodné? Našla jsem je v jednom obchodě v Rakousku a nevím, jestli koupit nebo ne.

nonnni
19. říj 2017

@carmenz amazonas jsou kvalitni, ale tenke, takze na novoska super a postupne se vymeni za nosnejsi.

ivchez
19. říj 2017

My máme Yaro a je super. Nosím od 6 týdnů a ted v pul roce má cca 7 kg a je pořad super

tehule86
20. říj 2017

Maminky mám volný zcela nový šátek Fidella Fly Tai Chevron - plain umber, jen vyzkoušený, malý v něm prostě nechce být. Koupíme nosítko. PC 3700, prodám za 3.000 Kč. V případě zájmu ráda zašlu fotky.

simya
4. dub 2018

@kaztov Sice uz to asi neni aktualni, ale satek mydllinka mam a je super, pouzivam ho skoro kazdy den. Jinou znacku jsek sice nikdy nemela, ale tenhle satek jde moc hezky dotahnut a prcek mi nikde nelita. Ted ma pres 8kg a porad nosim a zada neboli.

kaztov
8. dub 2018

@simya diky moc, ja mam nakonec půjčeny satek od zname, ale nosím minimálně, nás 8mi měsíční prcek má už 9,2 kg a mě kratce po porodu ruply zada a doteď s nima válcim.

spinan
27. črc 2022

Dobrý den, máte někdo zkušenosti se šátkem Little Frog Hematit? https://www.isatky.cz/zbozi/little-frog-hematit/ Děkuji za jakékoli postřehy a tipy.