Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

mvkoty
14. led 2013

@mahafi tak girasol jsem nejlevnější našla za litr, ale našla jsem šanami červánek ten taky není špatný ale tak pohledám ještě dál

jancip
14. led 2013

@mvkoty Můžu se zeptat, jak dlouho vydržíš mít dceru takto přes rameno uvázanou? Si to neumím představit..Na zádech už ano.

janistr
14. led 2013

@janakkk Tak my mame KiBi a jsem spokojena.Mne zase nesedela Manduca-na me je ten jeji bederak moc tlustej a divne vykrojenej 🙂.A taky myslim, ze neni na cele nosici obdobi-ze prave pak uz nebude od kolinka ke kolinku.

mvkoty
14. led 2013

@jancip myslíš v té kolébce?? To je klasický dvojitý kříž a vydržím podle ní, třba i hodinu nebo dvě.

mahafi
15. led 2013

@mvkoty to moje byla velmi výhodná kopuě, projela jsem bazary (i jako bazoš, dětský bazar nebo jak se to jmenovalo 😀, zadala jsem girasol bazar myslím a vyjelo mi toho pár), ceny tam byly trochu lepší než na ND. Tenhle byl teda nejlevnější.., takže jsem přežila i to, že je dlouhej (potřebovala jsem zkusit, jestli po létě v nosítku si zase zvykneme na šátek, tak jsem nechtěla velký investice). Snad na nějaký krásný šátek natrefíš 🙂

mvkoty
15. led 2013

@mahafi včaraj sem objevila jeden sice ne girasol ale tak snad se paní ozve, no uvidíme jestli něco najdeme. Dala jsem si limit litr víc prostě ne.

janistr
15. led 2013

@dandelion Narazila jsem na další šátek, který bych nutně potřebovala - Vatanai Carenero 🙂.Tady je s ním Vonzino: http://picasaweb.google.com/lh/photo/xKf0PU9ks1...

dandelion
15. led 2013

@janistr jako bych ho nevidela, jo?? Ja jsem na tu hnedou vysazena!

maly_prcek
15. led 2013

@jancip Já jsem vpředu batole nosila taky - do MHD, přeci jen ty strkanice na zádech nejsou nic moc. Nesla jsem i ke 2 hodinám (ale to už teda nebylo nic moc... a v MHD jsem si docela často i sedla)

katyxq
15. led 2013

@janistr ufff, tak tenhle, naštěstí 😀, není můj styl 😉

janistr
15. led 2013

@katyxq
@dandelion Já mám hnědou ráda a šel by mi k těm oranžovým brýlím 🙂. Helence ale zase strašně sluší ty fialovky a růžovky 🙂.

mochenkaa
15. led 2013

Tak zítra má dorazit půjčený šátek od @elvis12 a doma jsem nadhodila, že už mám vybráno. Podle toho, jak mi to půjde s tím od Evči, tak budu hledat žlutý indio 😵 Takže pomalu vyhlašuju hon na bazárkový, kdo najde, dostane čokoládu 😀

elvis12
15. led 2013

@mochenkaa tak jen hlasim, ze jestli ho najdu, tak si ho koupim 😀

mochenkaa
15. led 2013

@elvis12 hamoune 😀 Když jsem doma řekla žlutý, tak chlap reagoval "to mě vůbec nepřekvapuje" 😀 že bylo jasné, že řeknu buď žlutou nebo tykrys 😎 😀
Ale já chci ten žlutý!!!! 😵

elvis12
15. led 2013

@mochenkaa jojo, to vam bude sluset!!! ja uz chci jen zlutou a nejakou krasnou ruzovou, jako je ten zyklamen, na ktery jsem radsi ani nenapsala, protze bych ho musela pak koupit... 😀

mochenkaa
15. led 2013

@elvis12 Já asi budu nutně potřebovat žlutý dlouhý a tyrkys krátký 😀 Mám petrolejovou manducu a šedý kočár. Uznej, ten žlutý prostě musím mít 😀

elvis12
15. led 2013

@mochenkaa rozhodne! zluta tam jasne chybi!!! 😉

dandelion
15. led 2013

@janistr Je nádhernej! 🙂

mvkoty
15. led 2013

@janistr no to je dokonalost a Hance naprosto sedne

dandelion
16. led 2013
janistr
16. led 2013

@dandelion Jé, děkuju, je super 🙂.

dandelion
16. led 2013

@janistr tak nějak pro vás viď :D 🙂

mochenkaa
16. led 2013

@elvis12 kukuju za půjčení. Zítra bude den D. Snad se na tom neoběsíme oba 😀

elvis12
16. led 2013

@mochenkaa to zmaknete a hod foto!!! 😉

mochenkaa
16. led 2013

@elvis12 určitě, ale ne, že se mi pak budete smát 😀 (jo a přišly ty swb 😵 )

elvis12
16. led 2013

@mochenkaa urcite se smat nebudem! kdybys videla, co jsem predvadela ja, kdyz jsem se zacinala ucit vazat, to bylo neco! 😀

dandelion
16. led 2013

@mochenkaa a kterej máš doma? 🙂))

elvis12
16. led 2013

@dandelion Flamingo v 6ce

dandelion
16. led 2013

@elvis12 🙂)) žůžovej Davís 🙂) Těším se na foto :P :D @mochenkaa

elvis12
16. led 2013

@dandelion jiny ciste bavlneny indio v 6 nemam 😀 Tak musel chudak do ruzovky...