Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

mahafi
29. led 2013

Tak jsem ráno našla na sbazaru Vatanai Orkney za litřík.. tak se těším, až mi dorazí 😵 . S lolipopem zatím počkám 🙂.

dandelion
29. led 2013

@mahafi no super! 🙂) tak pak si je někdy můžem vyměnit a chvíli si ponosit :D 🙂) já Orkneye a ty Solsbura :D 🙂

pajenka
29. led 2013

Ahoj holky, máte některá zkušenosti s elastickými šátky? Který je dobrý? Nebo se to nevyplatí kupovat a mám koupit rovnou pevný? Díky za odpověď.

mahafi
29. led 2013

@dandelion jasně 🙂, ten solsburáček je veselejší, líbí se mi asi víc 🙂, jsem na ně zvědavá 🙂. Hlavně jestli mi sedne šestka 🙂.

mahafi
29. led 2013

@pajenka ahoj, já jsem měla elastický MaM eco a byla jsem s ním spokojená, vydržel mi docela dlouho (do 8 měsíců) (ale madlík je střízlík), ale holky tady mají většinou rovnou pevný.

dandelion
29. led 2013

@mahafi oki, tak se pak během léta domluvíme na chvilkovou výměnu třeba 🙂) myslíš že ti bude velká? 🙂

pajenka
29. led 2013

@mahafi Díky, no já budu mít babyvak od haipa daipa, tak jestli ten elastický už není zbytečný, co myslíš?

mahafi
29. led 2013

@pajenka to těžko řííct 🙂, já se s babyvakem nesžila (ale neměla jsem ten elastický, ale takový ten na kroužky). Uvidíš, jak a co ti bude pohodlný 🙂. Poradit neumím ☹. Možná zkus rovnou ten pevný, když ti to nepůjde, tak ten bazarový mam můžeš pak koupit kdykoliv, je jich docela dost 🙂.

mahafi
29. led 2013

@dandelion spíš jestli mi nebude malá.. no uvidíme 🙂. to mě furt přesvědčuje manžel, že mi to určitě bude malý 😀. a jasný, domluvíme 🙂

nika
29. led 2013

já s 4,5 vatanai - tj jakoby 6tkou třeba s dvouleťačkou 2h uvázala na konečcích, proto mám Carero v 5 metrovce. ael třeba s didy v 6tce uvážu v pohodě i s Natibaby v pohodě.

dandelion
29. led 2013

@mahafi ja si solsbur koupila na batoh.. 😀 DH dam se sestkovym indiem taktak a to jsem "metracek" a prsa mam 100F

pajenka
29. led 2013

@mahafi Moc děkuju za názor 🙂

dandelion
29. led 2013

@nika az ho budes chtit prodat, vis kam.jo??? Za 5m budu vic nez rada!!!

dandelion
30. led 2013

@mahafi přišel solsburák a je báječnej 🙂

mahafi
30. led 2013

@dandelion jůůůů 😵 😵 😵 , tak se pak vyfoťe 😉, můj orknex dneska odešel poštou, tak zítra, max v pátek by tu taky měl být 🙂.

dandelion
30. led 2013

@mahafi úplně přesně baťoháček co jsem si přála 🙂 teď budu shánět solsbura a carenero v 5m :D :D :D

mahafi
30. led 2013

@dandelion 😀, ten canerero je sopak? to neznám 😅 (ale doufám, že ho nebudu nutně potřebovat 😀). Koukala jsem, že prodáváš aare a pastelku 😕.. obnova šátkového parku? 🙂 Když jsem včera koukala na ten lollipop, tak jsem pak našla, že pevnější a podobné jsou storchy a tam jsem se asi zamilovala do lilly nebo inky.. ach jo.. 😀, jsem v sobě asi objevila vášeň pro tenké barevné pruhy 😀 (asi proto, že mám nudný oblečení (tam nemám odvahu), tak se musím kompenzovat barevností u šátků či co)

mahafi
30. led 2013

@dandelion a hele, indio coral v 506 cm délce, na bazaru ND.. ale ty vlastně indio v 7 nehledáš, tak se třeba někomu bude hodit?

dandelion
30. led 2013

@mahafi http://www.vatanai.cz/eshop/jacquards/carenero/... do party k solsburovy :D 🙂 no zase jsem to stáhla,, nikdo se neozval a viset to tam nechci nechat.. Jako pastelka je vyloženě deka, tak jí nechám jen na houpačku, protože se za víc jak 1000,- stejně neprodá... a Aare mi prostě moc nesedl.. jako barevně jo, ale jak už vážu na záda, tak na bok vůbec.. :/ Takže ten bych prodala ráda...

dandelion
30. led 2013

@mahafi měla jsem v nabídce koral v 5m, ale mě se nějak nelíbí.. :/ Ale Indio v 5m bych ráda!

mahafi
30. led 2013

@dandelion no tak to je nááádhera 🙂, to je dokonalá barvička. Teď jsem koukala na ten coral.. no.. taky bych radši jinou barvičku 🙂. Já moc na bok nevážu, já úplně cítím, jak mi to křiví záda (nemám je bez problémů, takže já musím něco rovnoměrně rozloženýho) ☹.Ale právě barvičky toho aare jsou krásný 🙂.

dandelion
30. led 2013

@mahafi Viď 🙂) je úžasnej 🙂

maly_prcek
30. led 2013

@nika Taky mi Zara nesedla... Docela dlouho jsem se s ní trápila (když je tak hezdá, že 🙂 ) a pak šla dál...

@mahafi Taky mám potřebu mít v arzenálu jeden barevný šátek (u nás ER)... Já mám ráda spíš decentnější šátky, ale jsou dny, kdy to je prostě jedině na ER a ty její barvičky všechno tak krásně prozáří a zvednou mi náladu 😵 😵 😵

maly_prcek
30. led 2013

@pajenka Já jsem první šátek měla elastik (Moby) a byla jsem za něj ráda (akorát mi byl teda šíííleně dlouhý)... Na druhé dítko jsem měla už jen pevné a elastik mi rozhodně nechyběl.

maly_prcek
30. led 2013

Jaké jsou ty Vatanai, co tu o nich píšete, není to moc tenké? Nevím proč jsem měla zafixované, že Vatanai jsou spíš tenší a na batole spíš nebrat...

dandelion
30. led 2013

@maly_prcek a jaké máš teď ty šátky? Možná si to tu už psala, ale nestihla jsem 🙂
Je tenčí to jo.. Ale první batohpokus byl hrozně příjemnej.. žádnej šátek co mám mi nebyl tak příjmnej.. fakt je takovej hodně poddajnej... 🙂 ale asi moc nosnej nebude to je fakt..

nika
30. led 2013

@maly_prcek mně ER nesedlo svou sílou, nevím měla jsem jen batoháček a neseděl, ikdyž barvy překrásnéééé tojo.

Carero jsem pořizovala když bylo malé rok a třičtvrtě a nosila jsem i několik hodin a v pohodě. podle mně je to hodně o zvyku, o skládání/motání na ramenou, mně nikdy dekoidní šátky neseděly. 🙂 Obecně pruhy od vatanai jsou tenké carero a solsburaček jsou fajn univerzály (já měla kdysi půjčený od Hanky Vonzino a byl moc fajn) nové velrybky ty dvojubarevné (těch je ale asi málo) ty jsou silné dost hodně.

mahafi
30. led 2013

Já si přijdu jak zezačátku v látkovkách, vůbec nemám namáknutý ty zkratky 😅 , copak je ER?
@maly_prcek vatanai u nás přistane asi zítra, tak pak poreferuju 🙂. taky mám právě decentní girasol, teď bude deccentní vatanai, tak by to chtělo nějaký pěkný barevný.. no.. to mě filip asi prohodí oknem 😀

cervena_vila
30. led 2013

Tak Maya se naučila v double hammock vytáhnout ruce a vyviklat se tak, aby se mohla zaklonit a radostně visí hlavou dolů 😠 opice jedna. Zrovna mám docela utaženo, ale musím to vymakat, aby měla šátek nahrnutý víc ke krku.

dandelion
30. led 2013

@cervena_vila čekám poštou první Néobulle ;)