Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

madlisek
16. únor 2013

@janistr Jeee, teď koukám, že máš Scillu 😵 Je nádherná, moc vám sluší!

janistr
16. únor 2013

@madlisek Ta látka je asi o něco tenčí než u Mandy, ale nebojím se, že by se prodřela, tváří se dost odolně 🙂. A děkuji, Scilla je miláček, sluší hlavně Helence 🙂.

madlisek
16. únor 2013

@janistr Prima, to ráda slyším 🙂 Tak příští týden ho vyrazíme vyzkoušet a snad bude oběma sedět. Scilla je opravdu nádherná 😵 (Helenka samozřejmě taky 🙂 ) Před rokem jsem jednu málem koupila, ale byla moc krátká, potřebovala jsem zrovna něco delšího na DH 😒

cervena_vila
18. únor 2013

Přidala jsem si NatyBaby na facebooku a oni mají tak krááásné fotky!
A taky už mám houpačku pod stolem 😵

mochenkaa
19. únor 2013

Byl by kluk v rubín-mandarinka blbý? Ten šátek mě dostal 😵

dandelion
19. únor 2013

@mochenkaa myslím že nebyl 🙂)

mochenkaa
19. únor 2013

@dandelion já bych klidně brala jen rubín, ale to už by bylo moc. Ta kombinace s mandarinkou je skvělá. Manducu mám petrolejku, tak něco veselejšího 😵
Holky, máte ho tu někdo? Daly by jste prosím nějaké navázané fotky?

dandelion
19. únor 2013

@mochenkaa hoď ho do googlu ;) je jich tam mraky..

mochenkaa
19. únor 2013

@dandelion já neumím hledat. Uvazáné jsem je našla tak 3 😒

mochenkaa
19. únor 2013

@dandelion Jsi úžasná. A já zamilovaná do barvy. Když chci čistou bavlnu, mám šanci s bazárkem, nebo brát nový a nervit se u zanošení? Já se toho zanošení dost bojím 😅

dandelion
19. únor 2013

@mochenkaa neee tím se nebudeš nervit.. 🙂 jen nebude tak měkký ze začátku, ale bude tě to nutit nosit :D mě přijde to nové zlato, tak jsem zvědavá 🙂 je se lnem, tak to bude asi taky trošku tvrďoch.. Já bych klidně vzala nový ;)

madlisek
19. únor 2013

@cervena_vila Mají nádherné vzory 🙂 Od Nati je můj vysněný šátek 🙂

dandelion
20. únor 2013

@madlisek který? já bych si asi vybírala dlouho.. I když chameleoni jsou dobrý :D

madlisek
20. únor 2013

@dandelion hedvábné větvičky růžová tyrkysová, limitka z loňského ledna 🙂 a chameleoni jsou super, to máš pravdu 😉

dandelion
21. únor 2013

Máme doma zlato.. tak jedna provizorní mobilová fotka.. až přijde taťka, tak nás snad vyfotí 🙂)

elvis12
21. únor 2013

@cholitto girasol je krasny a moc vam slusi! to je urcite od te pani, co sehnala "muj" snow rainbow. no , snad ho taky sezenu.
@madlisek vetvicky jsou krasny!!! 😉
@mochenkaa rubin mandarinka vam bude sluset a zanaseni se neboj. neni to zadna tragedie. na chvili ho hodis na sedacku, vyperes ho, navazes vanocku a par ksk a je zanoseno. hlavne bavlna jde sama. ja se desila zanaseni te travy a opravdu to slo rychle a to je konopi, ktery bylo opravdu tuhy. ted ten novy smaragd je uplne v pohode, za dva dny je pomerne prijemny. 😉

mochenkaa
22. únor 2013

@elvis12 Já ho právě na sedačku hodit nemůžu. Jednak bych z něj asi už nikdy nedostala kočičí chlupy a nerada bych, aby mi ho některá dobrá duše omylem roztrhla drápkem 😒 Takže vánočka a hodně navazovat... No, uvidím kolik shrábnu peněz na šátek a podle toho na něj budu spěchat 😀

dandelion
22. únor 2013
janistr
22. únor 2013

@dandelion Tohle je puvodni majitelka i te me Scilly 🙂.Na vsech fotkach ji to desne sekne.

dandelion
22. únor 2013

@janistr ano i majitelka jí umí prodat :D

madlisek
22. únor 2013

@dandelion Taky si říkám, že je krásná majitelka i scilla 🙂

madlisek
22. únor 2013

A tady jedna dnešní nosivá od nás 🙂

dandelion
22. únor 2013

@madlisek zara nádhernáááá

elvis12
22. únor 2013

@dandelion
@janistr HA! Tak mela asi ty scilIy dve, protoze jedna jeji je na ceste i k nam!!! 🤐 😵 😀

elvis12
22. únor 2013

@madlisek zara prekrasna!!! Co to je za barvu?! to jsem nemela videt! 🤐

janistr
22. únor 2013

@elvis12 Super, bude vam sluset 🙂.

madlisek
22. únor 2013

@elvis12 Je to lavender, to máš, neboj 🙂 Jen to vypadá na fotce nějak víc do růžova nebo co 🙂 A nepruďte s těma scillama, já chci taky 😀

katyxq
22. únor 2013

@elvis12 @dandelion @janistr Tak Scilla mě nechává chladnou 🙂, na můj vkus moc červená
@madlisek Nad levandulovou Zarou jsme taky ze začátku uvažovala, ale pro mě je moc světlá, lilková je přesně pro mě 😉.
A pořád mi nedává spát Indio holunder aqua 😵 😀 😒 (jen sen).

elvis12
22. únor 2013

@katyxq ten holunder tam porad je na ND, co? Ja se na nej ptala uz davno nejak ze zvedavosti a koukam, ze ho pani porad nemuze prodat. Chtela za nej nejak hodne. Slusel by vam moc!!! zara lilek je krasna 🙂
@madlisek haha, prej to mas! 🤐 😀 Tohle je lavender?! Tak to by me nikdy nenapadlo, vypada uplne ruzove! 😲
@janistr no, myslim, ze ne tak jako vam. Ale nejak me dostal...