Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

janistr
17. led 2013

@elvis12 Já ty pruhované taky moc nemusím, ale u některých bych si dala říct 🙂.

mvkoty
17. led 2013

@elvis12 hoď odkaz ať se taky pokocháme 🙂 já teď sháním nějaký na zimu, ale potřebuji levný aby mi nebylo líto že ho courám po sněhu když chce malá na zem nebo naopak na záda....uvidím jestli seženu

elvis12
17. led 2013

odkaz na snow rainbow zde: http://community.thenest.com/cs/ks/forums/threa... A je to jasny, chci ho 😀 jenze nastesti nejde sehnat!

mvkoty
17. led 2013

@elvis12 tak ten je dokonalý

elvis12
17. led 2013

@mvkoty ze jo??? ja teda na pruhy nejsem vuuuubec! Ale toto 😀

dandelion
17. led 2013

@cervena_vila budu tě ženo následovat.. mám předobjednaný Néobulle Valentin 🙂) Jenom kůli tobě!! :D
@elvis12 :D kozo :D

dandelion
17. led 2013

@mvkoty já mám nevyužitou pastelku od Šanami.. je takový teplejší..

cervena_vila
17. led 2013

Já pruhy ráda, hlavně nestejně široké a ve veselých barvách.

elvis12
17. led 2013

@dandelion chichi 😝 , okoukla jsi mi ten snow rainbow? slusel by nam, vid??? 😀

elvis12
17. led 2013

@cervena_vila vam hlavne pruhy slusi!

dandelion
17. led 2013

@elvis12 Moc! 🙂
@cervena_vila pravda.. vám pruhy sluší 🙂

cervena_vila
17. led 2013

@dandelion - já bych ještě chtěla Manon Grise, ale asi bych ho neprosadila...

dandelion
17. led 2013

@cervena_vila ten jsem měla taky ve výběru 🙂)) je krásnej! ale na mě moc divoký barvičky.. 🙂 Valentin jsou přesně barvy co mám ráda 🙂

mvkoty
17. led 2013

@dandelion v jaké velikosti??? A cena by byla jaká???

dandelion
17. led 2013

@mvkoty Je to sedmička.. o ceně jsem zatím nepřemýšlela.. 🙂 Nijak na něm rejžovat nechci, ale mohl by přispět na něco novýho :D

mvkoty
17. led 2013

@dandelion sedmička by asi byla v poho, mám didy v6 ale ten půl metr se nezrtatí mohla bych vázat i vícevrstvé úvazy a měla bych i větší rezervu. Když tak písni IP a třeba se domluvíme.

dandelion
18. led 2013

@mvkoty V noci při kojení mi to pořád šrotovalo :D 🙂 Když já nevím jestli se ho dokážu vzdát :D :D :D

mvkoty
18. led 2013

@dandelion jasný to chápu, uvidíš, já zatím pokukuji tak třeba najdu nějaký jiný. Ještě píšu na ND a řeším jeden šátek tak uvidíme 🙂

dandelion
18. led 2013

@mvkoty Jaký jaký? Já bych je chtěla všechny :D :D :D 🙂)

dandelion
18. led 2013

@mvkoty Ale tahle euforie asi brzy opadne, neb mě muž bude muset pro úsporu zardousit.. :D

mvkoty
18. led 2013

@dandelion tanhle http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_... no já bych si taky vybírala ale nějak dochází finance ☹

dandelion
18. led 2013

@mvkoty hezkej 🙂 mám zelenou moc ráda! 🙂

mvkoty
18. led 2013

@dandelion mě se líbí že je takový univerzál s barvou a ta zelená je prostě hmmm

mvkoty
18. led 2013

@dandelion tak jsem se domluvila a beru panamu brtníka zelenýho 🙂

dandelion
18. led 2013

@mvkoty za kolik se dá sehnat? 🙂)

mvkoty
18. led 2013

@dandelion nový je kolem 1500,- a jí sehnala za 1280,- je jak nový a je to velikost 7 což je skoro 6metrů takže mám dostatečnou rezervu na vícevrstvé úvazy

jaajaa
18. led 2013

Ahoj, mohly by jste mi prosim poradit? Rozhoduji se o koupi satku a momentalne vaham mezi Hoppediz a EllaRoo. Mate s nima nekdo zkusenosti?
Prckovi je 7 mesicu, ma necelych 7 kg a doted jsem ho nosila v Closer, ale uz neverim, ze ho v tom jeste dlouho unosim. Presi jen se ten material docela vytahuje.
A bude mi stacit delka 4,6 m- mam velikost 38-40. Diiky moc.

ela9
18. led 2013

Ahoj ani jeden z tech to dvou neznam, mohu jen rici, ze ja pouzivam nyni uz u druheho ditete didymos a jsem moc spokojena. U tech satku je vetsinou tabulka kde doporucuji spravnou velikost podle konfekcni velikosti. Ta pani co to prodava ma kancelar v Praze kde dela kurzy vazani satku a tam jsou k videni. www.didymos.cz.
Take jsem v tomhle veku 7 mesicu pouzivala manducu, kombionovala jsem to. Pro mensi tedy cca do 7 mesicu pouzivam jen satek.

maly_prcek
18. led 2013

@jaajaa Já mám Hoppediz, kupovala jsem si ho jako krátký batohový šátek na odrostlejší dítko a účel plní výborně - má větší šířku a je pěkně tlusťoučký, takže u těžšího dítka je to na nošení poznat, míň se zařezává... Ale zase třeba na vícevrstvé úvazy na léto bych si to nekoupila... Se 4,6 (váže v létě i s 4,2, ale je hodně na cípech) uváže i můj muž všecko (chlapská konf. velikost 40), takže soudím, že ty bys měla taky... Ale je třeba počítat s tím, že u tlustého šátku je větší spotřeba...

dandelion
19. led 2013

musím.. nedá mi to.. 🙂 stáhla jsem fotky z mého šílenýho mobilu, takže omluvte kvalitu, ale nějak mě to dojímá :D první KsK s ani ne 2M Štěp.. byly jsme tak v lékárně před domem... a pak další.. první na zádech a tak 🙂