Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

elvis12
2. bře 2013

@mochenkaa nechces ten muj koral? Rikala jsi, ze chces nejaky kratky. Tohle je 4ka. Pujde do sveta, tak ja en jestli mam cekat s inzeratem do srazu, nebo ho mam hodit rovnou... 😉

mochenkaa
2. bře 2013

@elvis12 Pusť ho dál. Nakonec radši pak vezmu ještě nějaký dlouhý 🙂

elvis12
2. bře 2013

@mochenkaa ok! diky za info 🙂

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 nemáš tip na nějaký zahraniční bazar šátků? Koukala jsem na ebay, maj tam didymos, ale ještě něco dalšího, nevíš?

dzejnyy
2. bře 2013

No já to o té předobjednávce taky nevěděla... zjistila jsem to taky až teď na FB.... Na isatky je ted 15 % sleva na limitky, šla bych do šedých pampelišek s hedvábím, ale když se naskytly tyhle zanošené vlašťovky... slintám na oba... akce trvá do 10.3., tak ještě váhám... a čekám, jestli někdo něco nenabídne na ND...
@terezka312

terezka312
2. bře 2013

@dzejnyy já taky čekám na ND a zatim nic, motýlů se lnem spousta, ale ne v mojí barvě. Zelený vlaštovky jsou super, to byl můj další favorit 🙂 Ty limitky jsou nádherný, vzor bych vybrala, ale neni tam MOJE barva, kterou bych musela mít, případně by se mi líbila barva a zas nemusím vzor 😀 .

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 hele ja vim akorat o naturalmamas http://www.naturalmamas.co.uk/forum/forumdispla... potom TBW, ale tam to ma nejaky ruzny podminky a moc to zatim nechapu. A pak je skupina na FB, kde taky prodavaj, ale vetsinou tam chtej menit a ne prodavat 🤐 kdybys chtela, poslu ti odkaz

elvis12
2. bře 2013

jinak na tech forech se pouzivaj ruzny zkratky, tak tady co jsem zatim rozlustila 😀 Jsou to ty nejzakladnejsi.
FTO - for trade only
FSO - for sale only
FTOS - for trade or sale
*HI - *barva Hemp Indio
GUC: Good Used Condition
VGUC: Very Good Used Condition
EUC: Excellent Used Condition
EEUC: Extremely Excellent Used Condition
FTO: For Trade Only
ISO: In Search Of
DISO: desperately in search of

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 super, díky, kouknu tam 🙂 To jsi dobrá, žes ty zkratky rozluštila 😨

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 no, cumim na to uz celkem dlouho :D Nektery mi ale daly zabrat 😀

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 jooo a broken in znamena zanoseny 😉

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 a nevíš, co je pořád to bump? vždycky v komentářích od prodávajícího

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 vim. to znamena, ze se posouvaj nahoru. Muzou to udelat jen nekolikrat za den. Takze napisou bump a hodi jim to tu jejich fotku nahoru na zed 😉 koukas na ten FB?

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 moc ne

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 uz tam zase strasi ten "muj" satek!!! 🤐 🤐 😠 😀 klasika FTO 😝

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 tim se myslí na výměnu?

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 s tim odkazem jsi mi dala, tam toho je!!!

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 jo, tim se mysli na vymenu a samozrejme oni chtej satky o kterych ja ani nevedela, ze jsou 😀 A vsechny chtej vetsinou nejakou Oschu. jojo, je tam toho mraky 😀

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 akorát by to tam mohlo být třeba seřazený nějak podle značek, když vim, co chci, tak abych nemusela procházet stránku po stránce 😝

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 to jde! nahore klikni na co chces a ono se ti to seradi 😉

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 kde???

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 o jaky strance mluvis? O FB nebo o tom seznamu satku, ktery jsem sem davala? jestli o FB, tak musis do tech skupin - ve fotkach jsou alba s velikostma a tak. a na tom seznamu si kliknes treba na manufacturer a ono se ti to seradi podle znacky a tak

terezka312
2. bře 2013

@elvis12 o tý anglický stránce

elvis12
2. bře 2013

@terezka312 jo taaak, tak tam nevim. Tam leda tak dej nahore do vyhledavace nazev co hledas 😉 jinak nevim

janistr
3. bře 2013

@elvis12 Jo, Ti teda moc děkuju, o Osche jsem zatím slyšela jen tak okrajově a díky tomu přehledu limitek, co jsi sem házela jsem je začala podrobně zkoumat a asi nutně nějakou potřebuju :D

elvis12
3. bře 2013

@janistr hohohoooo 😀 tak to uz je velky level! Ja se jeste neodvazila je zkoumat... Radsi. Ale ony se nejak spatne shani, ne? MOzna bude na ND hromadna objednavka? Nejak tam k nim musely prijit 😀

janistr
3. bře 2013

@elvis12 Shání se špatně, ale občas je někdo prodává a hromadka se snad chystá (nevím, jestli už nějaká byla) 🙂

elvis12
3. bře 2013

@janistr dobre, lehce jsem nakoukla! Diamond Opal!!! Ten by se mi libil moooc... A ty prirodni ruze 😀

babsiegirl
3. bře 2013

Ahoj Holky, jen tak ze zvedavosti, zkousela jste si nektera satek na noseni usit? Jak tak nad tim premyslim, tak to zas takova veda byt nemuze, jen sehnat vhodny matros?

elvis12
3. bře 2013

@babsiegirl to jsem nezkousela, ale lakalo by me si ho utkat 😎 😀