Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

cervena_vila
30. led 2013

@dandelion carenero nádherný vzor 😵 brala bych ho v červené hned 😵 😵
Jsem zvědavá, co na ten néo budeš říkat, v okolí nikoho s nimi nemám.

dandelion
30. led 2013

@cervena_vila dneska už jsem třikrát nosila v solsburáku a je výbornej.. asi není na dvouletý, ale na teˇa to naše chvilkový nošení luxusní záležitost 🙂 Taky jsem na Néo zvědavá 🙂 Budem mít Valentina.. Zelená+hnědá+béžová (moje barvy)...

elvis12
30. led 2013

@dandelion na ND v bazaru Koral v 7ce za 2000 🙂

dandelion
30. led 2013

@elvis12 já o něm vím :D je od sluniny, nabízela mi víc sedmiček, ale ani jedna se mi nelíbí :/ Koral se mi barevně taky moc nelíbí :/ Přišel smaragd?

elvis12
30. led 2013

@dandelion jeste ne. Dneska by ji mel teprve priji ten zlutak zpatky. 🙂

elvis12
30. led 2013

@dandelion jo, jaky to indio jsi chtela? dneska jsem videla v brane nejaky, co by bylo presne pro tebe! Takovy svetle hndy, kremovy... ted si nevybavim to jmeno, ale je to myslim ten, co chces 🙂

dandelion
30. led 2013

@elvis12 Monti.. 🙂 myslím že mají na bráně poslední kus ale krátký..

elvis12
30. led 2013

@dandelion to je on. Ma 4,2 ☹

dandelion
30. led 2013

@elvis12 no právě 🙂 ale to nevadí no :/ je dokonalej :D

maly_prcek
30. led 2013

@dandelion Teď jsem se ustálila v triu Girasol ER a Didy vlny voda v dlouhé délce a v batohové délce Hoppediz Antiqua...a už vážně nic nepotřebuju 🙂

@mahafi ER je Girasol earthy rainbow: https://www.google.cz/search?q=girasol+earthy+r...

@nika Já bych si ER jako batoháček taky nepořídila, teď ho nosím většinou v dvojitém hammocku... Jako ideál to není, takový lepší průměr, ale za ty barvičky mu leccos odpustím. Já na záda právě potřebuju něco míň pružného, já ty tenké pružné neumím pěkně dotáhnout...

dandelion
30. led 2013

@maly_prcek Hmmm tak ER je dokonalost sama!!! Na ten narazit.. Jak se pohybují ceny? 😅

maly_prcek
30. led 2013

@dandelion Na bazárkách občas bývá... Cena v mojí 4,2 byla kolem 1600-1700kč tuším...

pajenka
31. led 2013

@maly_prcek Na ten Moby jsem se právě dívala nebo ještě Hoppediz se mi líbil a asi elastik pořídím, protože mi včera přišel ten vak od haipa daipa a jako moje nervy tam malou nacpat 😕 😀 takže na pevný šátek bych asi neměla trpělivost 😅 a pak bych asi pořídila nějaké ergo nosítko a bylo by 🙂

dandelion
31. led 2013

@maly_prcek teď jsem se proklikala ke Girasolu Felice... 😵 Ale ER je taky krásnej.. to jsem zvědavá jestli se někdy na bazárku objeví... 🙂

mahafi
31. led 2013

@maly_prcek ten girasol je nádhernej 🙂

Po dlouhý době jsem měla šátek v mhd a nevím čím to, měla jsem jí vepředu v dvojitým křži a snažila se mi vyklánět a natáčet do strany (asi aby viděla dopředu).. mohla jsem to mít špatně dotažený? nebo už jí prostě nebaví koukat na maminku a budu muset změnit úvaz? ale moc se mi jí nechce v mhd nosit na zádech, protože se dost bojím potyček s lidma a hlavně, kam bych dala batoh s látkovkama 😀. Jo a prvně jsem šla s kapsou (jsem jí včera v potu tváře a slzí madlíka došila), a super 🙂, nemusela jsem mít tu svou výřadní obří bundu 🙂.

maly_prcek
31. led 2013

@mahafi Mně se v tomhle věku vyklánět přestává 😀 Začala kolem 9m... Jinak v MHD nosím taky vepředu, ty strkanice bych si netroufla... Já jsem pak do MHD už nechodila s šátkem (ono pak už jsem taky byla zas těhotná a nosit jsem kvůli riziikovému nemohla), ale dávala jsem si Davku na klín, četli jsme si knížku nebo se dívali jsme se z okna...
Ale tím dvojitým křížem by to taky mohlo být, příjde mi, že když je nějaký volnější typ pvazu, tak to dítko vycítí a víc se z toho snaží dostat...

maly_prcek
31. led 2013

@pajenka Jo, je to taky cesta... Mám v okolí hodně lidí, kteří se s motáním šátku nesžili...

janistr
31. led 2013

@dandelion Snow Rainbow teď někdo nabízí na ND v 7 🙂.

mvkoty
31. led 2013

@mahafi já jsem měla s dcerkou stejný problém kolem půl roka se mi ve DK strašně zakláněla a snažila se z šátku dostat, tak jsem přehodila na záda a byl klid 🙂

dandelion
31. led 2013

@janistr no jeste ze se mi nelibi 😀 ale myslim ze i snow mluvila Evca..

janistr
31. led 2013

@dandelion Aha, tak já jsem to nějak domotala, myslela jsem, že ty 🙂. Tak to asi byla fakt Evča 🙂. @elvis12 Girasol Snow Rainbow v 7 na ND (Nakupujeme a prodáváme).

dandelion
31. led 2013

@janistr jako on krasnej je, jen na me moc studenej 😀

janistr
1. únor 2013

Tohle jsem asi neměla nikdy vidět: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=62734259&tab=3

mvkoty
1. únor 2013

@janistr tak ten je dokonalý a uplně ho na tobě vidím 🙂

janistr
1. únor 2013

@mvkoty Naštěstí už tam je zájemce a navíc teď stejně nemám peníze navíc 🙂. Ale tak jednou se možná zase objeví za příznivějších okolností 🙂.

mvkoty
1. únor 2013
janistr
1. únor 2013

@mvkoty No, já nevím, podle mě to nebude moc nosné a bude to hodně řezat do ramen. Pár holek na ND psalo, že začínalo s nějakými takovými šátky a pak si rády připlatily 🙂.

mvkoty
1. únor 2013

@janistr mě to přijde jako dělaný samodomo

mvkoty
1. únor 2013

tohle je ukázka jak správně nevázat http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=61431684&tab=4

janistr
1. únor 2013

@mvkoty Je fakt, že při bližším zkoumání to vypadá jako šité z povlečení, nebo tak něčeho.