Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

alenavy
6. dub 2013

Jé, já tam dala špatný odkaz... Tenhle jsem chtěla dát.... http://www.houlekovi.cz/jitka/OnbagDIY.pdf Toť návod na ušití Onbagu. Pro mne to je příliš nebezpečná aktivita. Ha, já taky v jednom komentáři použila onebag místo onbag...

mvkoty
7. dub 2013

Holky pomooc jsem asi totální blbec.....chci šátek batoháček a naivně jsem si myslela že mi nabatoh bude stačit 2,5metrů....no a teď mám dilema jestli vzít storcha 3,6metrů a nebo solsburáčka 4metry. Doma mám clematis v šestce a mám tam dost rezervu i na DH

madlisek
7. dub 2013

@mvkoty jaký storch? 🙂 délkově by ti asi stačil, tak záleží, který ze šátků se ti víc líbí barevně 🙂

madlisek
7. dub 2013

A tohle je trochu OT, ale špuntík má na stránkách vouchery na veletrh for kids, pokud se někdo chystáte 🙂

dandelion
7. dub 2013

@mvkoty na Viktorku spíš Storche.. on Solsburák není moc nosnej a na batoh už vůbec.. já ho miluju, ale používám na batoh jen opravdu na krátko... :/

mvkoty
7. dub 2013

@madlisek storch Albert
@dandelion no já právě přemýšlím, solsbury se mi líbí moc je takový krásně sluníčkový, ale nevím no a nebo potom toho Alberta ten je taky krásný. A nebo vezmu oba dva a solsbry schovám na miminko.

mvkoty
7. dub 2013

@dandelion no a nebo ještě mám možnost Neobulle.Manon Rouge nebo violette

dandelion
8. dub 2013

@mvkoty já tu měla Valentina a Neobulle jsou dost nosný.. 🙂

mvkoty
8. dub 2013

@dandelion no a přemýšlím který vzít jestli solsbury, storch Albert a nebo Neobulle Violette

dandelion
8. dub 2013

@mvkoty upřímně? asi neobulle 🙂

nika
8. dub 2013

já bych volila mezi Albertem a Neobulle, a spíše Neobulle .-D

mvkoty
8. dub 2013

@dandelion
@nika no já právě přemýšlím který vzít....solsbury se mi líbí moc, že bych si ho schovala na miminko pokud bude. No a mezi albertem a Neobull se peru s cenou☹ No asi todopadne tak že vezmu neobull i solsbury, ale ten až příští měsíc

dandelion
8. dub 2013

@mvkoty pokud můžeš dva, tak neobulle a solsbury 🙂 já mám solsbury fakt děsně ráda.. 🙂

nika
8. dub 2013

solsbury je překrásný, jednou si ho snad taky pořídím jako opak mého Carenera 🙂 mně by na batoh nevadil,já zase osobně nemusím ty dekoidní 🙂 šátky.
pro mně by nej batoháček Didymos staré tmavomodré idio ale stará várka, měla jsem jej ale krátké málem jsem prodej oplakala.

mvkoty
8. dub 2013

@dandelion no manžela asi odvezou, ale vezmu tenhle měsíc jeden a v květnu druhý....no co konečně vydělávám tak si udělám radost a budu mít zase tři šátky a střídačku a snad konečně i to miminko do nich. Ikdyž Vika se teďzase takráda nosí a na výlety ideální.Kočáry už nemáme tak budou šátečky 🙂

madlisek
8. dub 2013

@dandelion A jsou všechny ty Vatanaie stejný? Jakože co do tloušťky? Měla jsem v ruce jen Tibet, půjčený, když byla Andulka maličká, a na kolíbku to bylo skvělý, ale na delší dobu na záda u batolete by to asi bylo dost tenký 😕

dandelion
8. dub 2013

@madlisek já můžu srovnat jen solsburáka a lněný india.. pak jsem měla Pastelku od Šanami.. A solsburák fakt na dlouhý nošení batolete není.. na miminko ale musí být báječnej..

nika
8. dub 2013

@madlisek určitě ne, nejsou, jsou různé, třeba tibet je tenký, i pro mně byl děsně řezavy a to jsem milovník tenkých šátků.
třeba dlouhý solsburáček je prakticky iniverzál, dost jemný a měký pro miminko, a ve vícevrstvých uvazech i nosný na batole (ne moc těžké, třeba 🙂 Velrybky jsou taky silnější, ...

madlisek
8. dub 2013

@dandelion @nika Děkuju za odpověď, holky 🙂

dandelion
8. dub 2013

@nika kdes sehnala carenero? ty ho máš 5m? já tak moc chci hnědý šátek :D

janistr
8. dub 2013

@dandelion Carenero je teda i můj sen, ale nikde jsem neviděla, že by ho někdo prodával 🙂. Viděla jsem ho akorát na srazu místních nosnic 🙂. Jo a Eli, na ND je Indio Erba, ale jen 5...

dandelion
8. dub 2013

@janistr já už chci spíš 7čky na DH.. zase jsem přibrala, tak si nedělám iluze :/ :D 🙂 a mít drahou Erbu jen na batoh mi přijde škoda.. :/

janistr
8. dub 2013

@dandelion Já jsem si to myslela, taky bych nekupovala drahý batoháček, když batoh vážu jen na doma na chvilku...

dandelion
8. dub 2013

@janistr já šla dneska do města s DH, byly jsme v sekáči, malou jsem vyvázala, nakupovala, bo nám bylo vysypáno nově dovezené zboží :D 🙂 a pak jsem malou nahodila do batohu a rozdíl je obrovský.. :/ joo a ona se mi tam pokakala a po 7mi měsících dostala jednorázovka (měli tam vzorek) a neměla jí ani půl hodiny, přijdu domů a zadek a prcku úplně červenou :( :( :(

maly_prcek
8. dub 2013

@mvkoty Já jsem měla jako batoháček Storch a byl to jeden z mých nejoblíbenějších batohových šátků ... 😉

mvkoty
9. dub 2013

Tak jsem se nakonec rozhodla a domluvila že vezmu neobull sice je dražší, ale nevadí....a později vezmu toho solsburáčka a budu doufat, že se nám konečně povede to poslední miminko.

dandelion
9. dub 2013

@mvkoty už teď se těším na fotky violky 🙂 a i solsburáka 🙂 mňam oba :D

nika
9. dub 2013

@dandelion mám ho už dlouho jj v pětce. kupovala jsem si ho hned jak se dal koupit jako novinka.

dandelion
9. dub 2013

@nika Moc jich asi není co? A na prodej už vůbec ne :D

nika
9. dub 2013

@dandelion no asi ne sem tam se vyskytně model k prodeji, třeba se ti zadaří.