Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

terezka312
6. bře 2013

Hm, tak je obojí a já se musim rozhodnout 😠 To mi většinou dělá největší problém. U žiraf se mi líbí vzor, u pávů zas barva 😒

elvis12
6. bře 2013

@terezka312 nooo, nezavidim dilem 🙂 Tak preju stastnou ruku 😉

terezka312
6. bře 2013

@elvis12 vyhrály žirafy, nakonec i barva bude myslim dobrá a těšim se. Ještě by to chtělo prodat ten GR 🙄

elvis12
6. bře 2013

@terezka312 jsem na nej zvedava!!! Myslis, ze ho stihnes do srazu? to asi ne, vid?

terezka312
6. bře 2013

@elvis12 to asi ne, nevim, ale spíš se bude teprv šít si myslim

elvis12
6. bře 2013

@terezka312 jakou barvu jsi vzala? ony jsou to uplne novy vzory, vid?

elvis12
6. bře 2013

@janistr veneziano je krasny. Ta cena je nekrestanska!!!
Auuuuuuu - na ND girasol donau... Libi se mi moooc 😀

dandelion
6. bře 2013

@elvis12 A mě se Donau moc nelíbí :D 🙂)

elvis12
6. bře 2013

@dandelion to je dobre, alespon mi ho nevyfouknes 😀 Ba neee, nebudu ho brat. Ale libi se mi...

dandelion
6. bře 2013

@elvis12 Já zatím končím.. 🙂) Aaaaaaa sehnala jsem zanošenej Smaragd v 7čceeeeee :D

janistr
6. bře 2013

@elvis12 Taky jsem na něj koukala, Donau se mi zrovna jako jeden z mála Girasolů, navíc prouhatejch, líbí :D. Ale já pořád ještě nemůžu nakupovat. Jsou to muka :D. Až budou peníze, jak naschvál nic nebude 🙂.

terezka312
6. bře 2013

@elvis12 jsou to 4 uplně nový vzory + žirafy asi nový vzor nejsou, ale maj je v nových barvách a příměsích, budu mít hnědožlutý žirafy se lnem. Ještě se mi líbili pávi v tyrkysovohnědý barvě, tu kombinaci od Nati miluju, ale nakonec jsem usoudila, že ten vzor pávů mi nic neříká oproti žirafám a nakonec ta hnědá tam bude taky. Jen holt místo tyrkysu žlutá, ale myslim, že mi nakonec půjde líp 🙂 Už se těšim, ale vůbec nevim, kdy budou, teprv se to objednává v Polsku

janistr
6. bře 2013

@terezka312 Prosím, které jsou ty nové vzory? 🙂

elvis12
6. bře 2013
elvis12
6. bře 2013

@dandelion super 🙂

janistr
7. bře 2013

@terezka312 No jo, vidíš, na ty už jsem koukala, jen jsem si to nějak nespojila, jsem trubec 🙂.

janistr
11. bře 2013

@elvis12 Handiiik prodává na ND Oschu, ale tu, co se mi zrovna nelíbí 🙂.

elvis12
11. bře 2013

@janistr no ja mam ted utrum 😀 to by musela byt nejaka veeeeelikaaaa pecka 😉 kolik za ni chce? Jdu to ocihnout...

janistr
11. bře 2013

@elvis12 To radši nepíše, kolik za ní chce 🙂.

elvis12
11. bře 2013

@janistr to bude hrozna raketa 😀 taky se mi nelibi

madlisek
12. bře 2013

@elvis12 Zaregistrovala jsem nové girasolí přírůstky, jsou nádherný, musíš mít radost 🙂

elvis12
12. bře 2013

@madlisek dekuju za chvalu 🙂 no jo, mam radost velikou 🙂 sehnala jsem v USA

terezka312
13. bře 2013

Tak žirafy budou až v dubnu, teprv se šátek tká 😠

olcab
16. bře 2013

Ahoj holky,mám malý dotaz,zkouším vázat do šátku svojí 5týdenní holčičku,dělám kolíbku ve dvojitém kříži(podle youtube-vonzino1),ale vždycky se mi malá v něm přetočí jakoby na bok směrem ode mě,takže její záda mám na prsou,poradíte kde dělám chybu?Jinak šátek mám vatanai,délka cca4,5m myslím,mám ho od tchýně,už zanošený 😉 Díky

madlisek
18. bře 2013

@olcab moc doporučuju video od definitiv na Nošení dětí v sekci videa, je to tam pěkně krok za krokem vysvětlené, mnohem lépe a podrobněji, než v návodu od vonzino. Základem je pevně miminko držet v bočním klubíčku a před dotahováním ho trochu stočit, tak možná může být problém tam?

alenavy
22. bře 2013

Ahoj holky, pořídila jsem si zateplenou softshell kapsu na nošení mimča. Chtěla jsem se optat, s čím máte nejlepší zkušenost na nošení - tyhle ochranné kapsy, nebo nosící vesty, mikiny, bundy... Používáte něco z toho?

janistr
22. bře 2013

@alenavy Já mám kapsu MaM deluxe a jsem moc spokojená. Je univerzálně použitelná, může jí nosit i tatínek, na zimu úplně stačila i do velkých mrazů. Původně jsem chtěla nosící kabát, ale je to velká investice a pro nás by to bylo na jednu zimu, protože příští rok už bude mít malá skoro dva roky, tak počítám, že pokud se bude chtít ještě nosit, budu už stejně nosit přes oblečení.

nikmik
22. bře 2013

Ahoj holky, jaký elastický šátek by jste doporučili do začátku? Liliputi mi přijde až moc pružný, Moby zase hutný na léto. Mam eco? Nebo máte jiný návrh? Šátek využijeme jaro, léto, pak bych chtěla pevný kvalitní šátek nebo ergo nosítko.

mahafi
22. bře 2013

@nikmik já jsem měla mam eco a byla jsem spokojená, ale jiný elastik jsem v ruce neměla, tak neporovnám.., měla jsem ho ráda 🙂