Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

dandelion
26. únor 2013

@terezka312 tvoje dilema bych taky chtěla mít :D

terezka312
26. únor 2013

@dandelion hele je to strašný, ten šátek musim vrátit, je dlouhej a nevim, jestli za něj něco nebo nic a když něco, tak co. Řekla jsem si, že druhý šátek nebude 100% bavlna, aby to mělo nějaký smysl mít 2. A to je pak těžký něco vybrat. Ty Zary jjsou mi asi trochu nesympatický tím vzorem jsem zjistila. Maj krásný ty norwegian style, ale ty jsou s vlnou. Paisley je nádherný, ale na mě už moc slavnostní vzor. Tri green je krásný, ale trochu se bojim, že nám nebude pasovat ta barva. Zatím vedou šedočervené vlaštovky od nati, ale prý jsou ty šátky trochu silnější, tak se bojim, že když ho chci na léto, tak to neni ono. Dilemáááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!

dandelion
26. únor 2013

@terezka312 já se asi už moc "rozhlížet" nebudu :D až na srazu vočíhneme smaragd, tak bude ten a pak si to jedno místečko nechávám volný až najdu něco joo pro mě.. z Nati se mi tho zase tolik nelíbí pro mě.. jsou krásný, ne že ne.. ale já nejsem moc něžnej typ na kytičky a ani moc na zvířátka :D

terezka312
26. únor 2013

@dandelion taky bych potřebovala asi chvilku odstup

dandelion
26. únor 2013

Mě teď hlodá to měděný indio v 5 na ND... :/

dzejnyy
26. únor 2013

@terezka312 No hustý album. Teď už ale vážně nevím kterej :D 😕

madlisek
26. únor 2013

@terezka312 Ach ach, má tam i ty moje vysněné větvičky 😵 https://picasaweb.google.com/107003069352462705...

madlisek
26. únor 2013

Byly jsme zkoušet Kibi a nevím nevím. Trochu mě zklamalo, asi jsem měla moc velká očekávání 🙂 Sedělo hezky, jen mi trochu dělalo problém zapnout přezku za krkem. A materiál mi přišel ne moc pevný. Ale asi si ho na týden půjčíme a pak se rozhodneme.

dandelion
26. únor 2013

@janistr motýlci zase k prodeji na nd...

terezka312
26. únor 2013

@dandelion @janistr jo jo, přišla mi nabídka na motýlky hnědo růžové v 6 za 1300, ale já chci tyrkysový!!! Ale koukám, že ho tam nabízí za 1500

janistr
26. únor 2013

@terezka312
@dandelion Já vím, ale stále jsou přednější věci ke koupení (bohužel) 🙂. Další šátek až na léto 🙂.

elvis12
27. únor 2013

@janistr aaaauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ten fialovy jeleni satek nutne POTREBUJUUUUUUUUUU 😀 🤐 🤐 🤐 😅 😅 😅

elvis12
27. únor 2013

jo a az se budete jednou nudit, tak zde zarucena zabava!!! http://wovenwrapsdatabase.com/ 😀 😎 😉

elvis12
27. únor 2013

nechcete nekdo Koral ve 4? Budu ho prodavat, nejak to neni moje barva. Byla jsem z nej nadsena, ale vubec ho nenosim. Mam jiny favority a tenhle tu chudak lezi... Je krasnej a zanosenej. Jen proste neni pro nas...

madlisek
28. únor 2013

@elvis12 Škoda, že není v 5 nebo 6, hned bych o něm uvažovala, ráda bych nějaké holčičí indio 🙂

elvis12
28. únor 2013

@madlisek no jooo, je to 4. Leda jako batohacek. Ale me ta barva nejak neucarovala a chci jiny, tak neco musi pryc 😀

dandelion
28. únor 2013

@elvis12 ä který??? :D

madlisek
28. únor 2013

@elvis12 v té batohové délce jsem jich viděla na ND docela dost, nějak letěly ty kraťásky 🙂 Ale na batoh nic extra nepotřebuju,ven s ním na dýl nechodím a na kratší akce jako pověsit prádlo na zahradě nebo uvařit mi stačí ukázat ho z delšího šátku 🙂

elvis12
28. únor 2013

@dandelion no to jeste nevim, ale nejaky jiny 😀 Ted nemam zalusk na nic... Vlastne musim vybrat sedy. Mamka videla moji sbirku a rikala, ze tam chybi sedej (miluje sedou barvu) a at si nejaky vyberu, ze plati ona 😵 je zlata!!

madlisek
28. únor 2013

@nika prosím tě, jaké jsou ty Nati pruhy co do tloušťky? Občas přemýšlím nad brezo nebo lirio 🙂

elvis12
28. únor 2013

@madlisek jojo, chapu. Taky mi ty kratky nic nerikaj. nasteti mam jen dva, ten jeden pujde a druhy je 3ka a ten mi na rychlouvaz na bok nebo tak vyhovuje 🙂

dandelion
28. únor 2013

@elvis12 :D no vidíš a mě nikdo šátek koupit nechce :D

elvis12
28. únor 2013

@dandelion nooo, mam stesti, ze si sice vsichni tukaj na celo, ale ve finale me podporuji 😀 A hlavne, mama se tesi, ze az prestanu nosit, tak si z satku prej nasije polstarky 😀 Takze jestli chce sedy, musi si ho koupit 😝 😀

nika
28. únor 2013

nati pruhy mám savanu, spíše tenčí nebo obdoba třeba storchenwiege bych řekla. ale pro mně moc fajn i s 15 kilovou ztěží.

alenavy
1. bře 2013

Tak o několik stránek zpět jste mi poradily, na jaké značky šátků kouknout. Tímto díky, šátek je na cestě, koupila jsem nošený Didymos, tak jsem zvědavá, jak to půjde. Dítko už je spokojené v manduce, tak snad to půjde i se šátkem. Snad se s ním neuškrtím 😀 Na jednu stranu by to výhodu mělo, kdyby nám to s tím šátkem nešlo - já když tady koukám, jaký krásný šátky existujou... Mý nervy... 😅

mochenkaa
2. bře 2013

@elvis12 to je ten šátek co jsem ti říkala ve středu https://picasaweb.google.com/107003069352462705... 😉

dzejnyy
2. bře 2013

No já mj. i díky této diskusi dospěla k tomu, že nutně potřebuju ještě nějakej šátek. No a dopadlo to tak, že by měl být na cestě zelený Natibaby vlašťovky se lnem.... už se moc těším!! Ještě nějaký kraťas, nejlépe pampelišky šedé a dám si pokoj...

elvis12
2. bře 2013

@mochenkaa jojo, uz jsem to videla! Asi ho budu potrebovat 😀 jenze je s kasmirwm, to neni pro me. Nasla jsem v 5 se lnem. Na leto asi super. 🙂 ale musi prijit materska 😀

terezka312
2. bře 2013

@madlisek holčičí indio v 6 - gold rubín? 😅

terezka312
2. bře 2013

@dzejnyy závidím, že už máš natibaby, já jsem rozhodlá, že chci taky natibaby, nějaký se lnem, ideálně v té jejich hnědotyrkysové - třeba motýly. Ale nemůžu je sehnat, koupila bych i nové, ale nejsou. Tak vyhlížím na stránkách výrobce, dělaj ted´ nové vzory. škoda, že jsem to nevěděla dřív, na ND dělali asi před 14 dněma předobjednávku nových vzorů, bych si vybrala...