Šátky na nošení dětí. S jakými máte zkušenost?

anka.
21. kvě 2008

Ahoj, s jakýmy máte zkušenosti (značka) a jaké? A nevíte někdo o kamenné prodejně v Praze, kde by se daly sehnat???

dandelion
16. led 2013

@elvis12 Já jsem ráda za len 🙂 ;) co ten žluťák??? :P 🙂 Koukám pro kamarádku po něčem.. do červena, růžova na léto 5, 6.. když bys o něčem věděla, dej echo, ju? 🙂) kolem 2tis..

elvis12
16. led 2013

@dandelion zlutak bude! Chybi mi ta barva v kominku 😀 ok, budu cihat na cerveny a ruzovy 😉 me do cervena moc nelaka, mam pocit, ze mi cervena neslusi. Plet mi jde do ruzova, tak si pak pripadam jak prase 😀

dandelion
16. led 2013

@elvis12 to mám podobně :D 🙂 momentálně mám pocit, že bych mohla všechny prodat a nechat si mandarinku a valentina 🙂 ale aare na doma je dobrý 🙂 a pastelka na houpačku taky :D ale budu číhat dál.. :D ráda bych tu lilu :D

elvis12
16. led 2013

@dandelion no skoda ji!!! Treba se baba nakonec rozhoupe 😉 nevim, proc tam ten inzerat davaj, kdyz si to pak rozmysli. Ja chapu, ze je tezky se s nima rozloucit, ale clovek uz se tesi a pak niiic z toho!!!

mvkoty
17. led 2013

@dandelion mám tady na prodej Didy Clematis se lnem v 6 ale je fialový kdy\by kamarádka chtěla

mochenkaa
17. led 2013

Tak do mě. První je kříž s kapsou uvnitř.
Ale mám to blbě, klátí se mi v tom, vysvobodil si ruku a drápe mě po ksichtu, a hrozně zaklání hlavu aby líp viděl 😒

dandelion
17. led 2013

@mvkoty zeptám se..

mochenkaa
17. led 2013

A kapsa s dvojitým křížem

dandelion
17. led 2013

@mochenkaa na první pokus super.. 🙂 si měla vidět ten můj KsK :D 🙂 a ještě s dvouměsíční Štěp :D 🙂 to bylo na sociálku :D ale máš co trénovat.. 🙂 Nožičky má našejdra.. víc podsadit prdelku a celkově dotahovat.. ale to spíš získáš až praxí.. to nejde hned.. já s tím taky dost zápasila 🙂 A jakmile začne sedět, tak mu ty ruce vyndej.. malá je už taky moc schovaný nesnese.. 🙂

katyxq
17. led 2013

@mochenkaa Na první pokus víc než dobrý - dej si pozor na symetrii, podsazení zadečku, nebojte se víc dotáhnout a bude to perfektní 😉.

mochenkaa
17. led 2013

@dandelion Ty nohy šejdrem má i v manduce 😒 Já to nechápu proč. Ale nosil se dobře. Každopádně pod prdelkou a u ramen to měl furt volné, hlavně teda nahoře u ramen, tam jsem si nedokázala pomoct. Ale během chvilky si z toho udělal koníka na břichu 😠 😀 Prostě si ty ruce uvolnil a šermoval s nima.

dandelion
17. led 2013

@mochenkaa Hele já jsem taky na to musela přijít jak jí správně podsadit zadek.. 🙂 prostě jí ty nohy narvu co nejvýš :D 🙂

mvkoty
17. led 2013

holky kdyby jste viděly moje první úvazy....no děs běs....nakonec jsem vázala po skypu s kamarádkou z Francie co v tom byla zběhlá 🙂

janistr
17. led 2013

@mochenkaa Já teda, aby měla hezky podsazeno, tak jí vytáhnu ten spodek kapsy až na břicho (ale nevím, jestli se tam vy prsatější dostanete 🙂.

@elvis12 Žluté Indio myslíš které? Mně se hodně líbí to sonne - rot s vlnou (ale to je žlutočervené, ve výsledku oranžové).

dandelion
17. led 2013

@janistr prsatější se dostanou až na břicho :D taky vytahuju až kam můžu :D 🙂

janistr
17. led 2013

@dandelion Ježiš, teď si to po sobě čtu a vyznělo to asi trošku blbě 🙂. Tak pro pořádek - je mi jasné, že si ženy s velkýma prsama dosáhnou na břicho, jen jsem myslela, že to budete mít krapet složitější, než já, protože já si tám hmátnu přes svoje pidiprsa a nemám tam vlastně žádnou překážku :D.

dandelion
17. led 2013

@janistr :D však si mě pobavila :D 🙂 a závidím pidiprsa!!! :D :D :D

mvkoty
17. led 2013

jsem procházela šátkovací fotky a mám tu průřez skoro dvouletým nošením

elvis12
17. led 2013

@janistr me se libi i to ze stale nabidky 🙂 jinak me se teda pres ty prsa spatne saha pro kapsu 😀 a mimo prsou mi tam prekazi i bricho 😀

mochenkaa
17. led 2013

@dandelion @janistr Co s tou kapsou děláte? Jak mám dotáhnout k břichu? Který konec? Pomooooooooooc 🙂

mvkoty
17. led 2013

@mochenkaa to co má malý ppod prdelkou, to natahni až k jeho bříšku...takže spodní část šátku. aby seděl jakoby v kapse

elvis12
17. led 2013

@mochenkaa jinak na prvni pokus dost dobry! Mela bys videt me 😀 A jaky mas pocit ze satku? Spokojena? pujdes do nejakyho, nebo nositko je lepsi?

mochenkaa
17. led 2013

@mvkoty díky, tak jsem to pochopila správně. Ještě jsem to zkoušela večer (odpoledne jsme měli návštěvu), al to už byl unavený a protivný, ale bylo to lepší než na fotce. Zítra budeme zkoušet dál 🙂
@elvis12 kuju. Jaký mám pocit? Máš štěstí, že jsi poslala růžový 😀 Bych si ho nenápadně ponechala 😀 Určitě do šátku půjdu, jako jasně, nosítko je rychlejší a zdaleka nejsem tak spocená než nás zapnu jak u šátku. Ale teď stojím u zrcadla, manuál před sebou a poskakuju u toho ať to líp dotáhnu. Komedie hadra, naštěstí Davís to pojal jako zábavu a neřve 😵
Evi, v čem ten šátek pereš? Hrozně hezky voní 😵

elvis12
17. led 2013

@mochenkaa tak to je super! Dalsi satkovacka do party! 🙂 Prala jsem ho v lovele. nic jinyho nemam. Mam v planu poridit nejaky ten eko z Dmka na jemny pradlo, abych tam mohle hodit i hedvabi 🙂

mochenkaa
17. led 2013

@elvis12 já mám persil sensitive, batole, a dreft baby. Ale toto voní úžasně 😵
Jo, já šátek zvažovala už na začátku, ale prej M bude nosit taky a on šátek nechce. Tak je manduca. Je ti jasné, že nosil tak 3x, že? Tak má smůlu a bude šátek. 😵

elvis12
17. led 2013

@mochenkaa je mi to jasne! My mame taky kibi pro M a nemel ho ani jednou 😀 stejne nosim porad ja.. ale ja verim, ze na to jednou dojde, az bude Doty vetsi...

mvkoty
17. led 2013

@mochenkaa nemáš vůbec za co 🙂 já jsem vázala podle vonzino na youtubea byla jsem spocená až na pr... ale neboj jak na to přijdeš a dostaneš to do ruky tak pak budeš vázat i bez návodu poslepu 🙂

cervena_vila
17. led 2013

@mvkoty Krásné fotky! Ty zmrzlinové barvy, co to je za šátek? To se mi děsně líbí 😵

mvkoty
17. led 2013

@cervena_vila to byl bavlněný womar polský šátek...libily se mi ty barvy krásně křiklavé veselé 🙂

elvis12
17. led 2013

@mvkoty je krasny!
Me se snad zacinaj libit uz i pruhy 😀 koukala jsem na ND na nejakou snow rainbow, nebo co to bylo a uplne jsem si rikala, ze bych snad i chtela 😀