Stříška od Emitexu, jak ji na kočárek připevním?

michaeeeela
16. dub 2015

Ahoj maminky, prosim vas nemate nektera tuhle strisku proti slunci od Emitexu? Nejak si nevim rady, jak ji na kocarek pripevnit...? 😖 (Posledni fotka je nas kocarek X-lander x-run jeste bez strisky...) Moc diky za rady a tipy. 🙂

janca7
15. črc 2015

vyzkoušejte sponky podle tlouštky stříšky - asi to budou ty tenší dole. pak nasuňte jednu stranu sponky do ušitého rohu stříšky a druhou stranou sponky přiděláte ke stříšce - asi to vyjde někde pod ten plastík na napínání. pak to jen trochu napnete posunutím sponek na obou stranách dolů. Gumička nahoře obepne tu tyčku nad původním ušitým kšiltíkem a mělo by to držet. kdyžtak napište jestli jsem něco napsala nesrozumitelně

michaeeeela
autor
16. črc 2015

@janca7 diky za tip! Bohuzel to moc dobre nedrzi, asi zrovna nevhodny kocarek. 🙄 Zlata plenka a kolicky... 😀

janca7
16. črc 2015

upřímně já sponky ztratila a tak to mám připnuté takovýma těma elektrikářskýma sponkama - takové větší černé "kolíčky" - vřele doporučuji - v baumaxu asi za 39Kč

evab.
16. črc 2015

Já spony do těch rohů ve stříšce nedávala. Prostě jsem to tam připla za rohy jako kdybych to připínala třeba kolíčkem

michaeeeela
autor
17. črc 2015

Koupim velke cerne kolicky v Baumaxu. 😀 Dik holky!

janca7
17. črc 2015

michaeeeela mají je v košíku s takovým tím levnějším nářadím a konce kde se připínají mají oranžové. myslím, že jich bylo celkem 6 - rozdělily jsme se s kamarádkou

michalusenka
17. črc 2015

ma to svagrova a prijde mi to popravde na jednu vec!!!porad to pada