V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
23. zář 2008

verul, povedz, ze sa drzi zvnutra ako koala 😀

indy
23. zář 2008

Diky Klaudia
tak to mozno ani kapsu sit nebudem a skusim pozhanat zipsy a nejaku univerzalnu latku co by sa hodila

eriqe
23. zář 2008

tak ja len usmevnu prihodu. Stretla som sa s kamoskou a ta vravi malej Rut, tak mama ta stale nosi v tom vreci 😀
Valka co ja viem, tak Sears sa tu neda zohnat a to by som teda potrebovala od neho knihu o mimoriadne narocnych detoch 😒

kili
23. zář 2008

jak sa tu zaužívalo to pomenovanie "parašutista", kto to vymyslel? bolo to niekedy nedávno, ale je to fakt výstižné

valka
23. zář 2008

mne sa to tiez paci 🙂 nejake ste tu kreativne...

hm...tie narocne deti - myslim, ze v dietati o nich nieco bolo

eriqe
23. zář 2008

hej hej bolo, ale to je nic moc. Ked som bola na jeho prednaske tak som to pocuvala len tak na pol ucha, lebo som si vravela, ze ja take dieta mat nebudem 😅

valka
23. zář 2008

a ruth je taka potvorka? ako sa to prejavuje?

eriqe
23. zář 2008

no ked si precitas ten clanok v dietati, tak ako keby pisali o nej. Proste potrebuje vsetkeho viac a menej spanku 😀

verulka
24. zář 2008

eriqe, na to ti knizka moc nepomoze 🤐 ono sa to casom trochu unormalni 😉 len s tym spankom to bude take zle furt 🤐 Ked bude vacsia, tak sa ta prebytocna energia da lepsie vyuzit ako teraz. ALe som rada, ze aj niekto ma taketo ako to ja v dobrom nazyvam "pekelne" ditko 😉

eriqe
24. zář 2008

hej hej Verulka ja viem, ze mi kniha nepomoze, len on aj radi ako postupovat vo vychove, aby sa spravne smerovala ta prebytocna energia a tak. Ja poznam taketo deti, ucila som v skole pre nadane deti a tam bolo hadam kazde tretie takato vrtula 😀
Prepacte za odbocenie od temy.
U nas sa stale nosi v satke a teda ziadne ponco, ani sveter sa zatial nekona, lebo sa Ruty hned spravili potnicky. A to si myslim, ze som ju neobliekla az nejako hrubo. Mala na body s dlhym rukavom este flisovu mikinu a na nohach ponozky a teplacky. Mne to sice nevadi, ze nema rada teplo a staci jej to. Len tie pohlady a rady okoloiducich. V obchode mi tety predavacky kazdy raz nezabudnu povedat, ze ci jej nie je zima

verulka
24. zář 2008

eriqe, ono este chvilku pockaj a dojdes na ten spravyn sposob sama- nudza genia prebudza 😉
Ron ma rad zase teplo- on ma body s dlh. ruk a pancusky a natom taky flisovy overal, satka a ponco 😉 a je to akurat myslim..aj ja by som sa nad tym pozastavila, ci jej nie je zima 😅 halvne ked porovnam s ronom..ale zase, isto by si si dieta mrznut nenechala, tak by som sa ta to neopytala 😀

venonna
24. zář 2008

hm, ja takto "bojujem" s oboma babkami, ked dam malej do satky navleky, ze ju to skrti a ze jej je zima 😒
baby, chcem sa spytat - didymosky su vsetky dobre alebo len indio? 😕

verulka
24. zář 2008

vennona, ja mam aj nino, je super, moj drahy nosi iba v nom, alemne je indio blizsie- bola to laska na 1. pohlad 😀

listicka77
24. zář 2008

Holky, tohle téma nestíhám číst pravidelně, tak nevím, jestli to tu už někdo nepsal. Ale to pončo (mikinu) mama butterfly, co má Verulka, má teď nově v nabídce Věrka na nosenideti.cz (http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?skupina_id=1...)

verulka
24. zář 2008

listi, akurat ma tamkocky bombardovali dotazmi 😀

weroni
24. zář 2008

verulka prosim ta prezrad mi ako sa ti podarilo namotat muza na satku 🙂 daj recept 😀

nuz ono je to s tymi ludmi fakt take rozne - niektorym sa to velmi paci, ini kukaju ze coo?? inac ja som sa uz osobne stretla napriklad aj s tym ze po mne vyslovene zazerali - v oboch pripadoch to boli predavacky a podla toho vyrazu v tvari s akym sa na mna pozreli ma aj obsluzili 😒 nuz niektori ludia su divni a este viete co nechapem?
reci typu "nieeee, nenauci si ju nosit na rukach lebo bude furt chciet byt u teba". Tak taketo mamy by som asi niekam poslala ved kurnik ako moze jednej matke vadit ze jej vlastne dieta chce byt u nej v naruci??? Fakt to nechapem, ved ja by som mala Ester najradsej na rukach nonstop, ake je to krasne. NIektori ludia len supnut dieta pod hrazdicku, pod kolotoc alebo len tak do postielky ci ohradky aby mali pokoj 😠

valka skusim pogooglit na toho searsa 🙂

lenki33
24. zář 2008

ked niekoho chcete presvedcit o noseni, dajte mu precitat Koncept kontinua, to je istota 😀

audreyd
24. zář 2008

ahojte, ja tu tak chodím občas pošpízovať, aj ja mám doma dve koalky 😵

o vzťahovej výchove napísal super knihu aj dr. j. hašto "vzťahová výchova, ku koreňom lásky a úzkosti"

občas s ním mávame v mc besedy, ten človek je fakt úúúžasný! 🙂

duskaf
24. zář 2008

Mne jedna pani včera povedala, no toto, také vymoženosti a ešte také oblečenie k tomu- myslela pončo, za mojich čias sa také nedalo zohnať.

audreyd
24. zář 2008

lenki, čítala som... len je to dosť rozvláčne písané ☹ také škrabkanie pravou rukou za ľavým uchom... ale inak tiež dobré 🙂

bambusko
24. zář 2008

duska, o mne si vecsina ludi mysli, podobne ako u verulky, ze maly sa nosi v tom poncu a dajako sa tam asi pridrziava 😀 dnes jedna babka bola podarena, ze ake to mate paradne, dnes sa da takto nosit a nebojite sa, ze vam vypadne? a za rohom skupinka mladych ciganok, ze: "ty kokso! kukajte, ja by som sa baaaala, ze mi vypadne 😀 😀 😀

duskaf
24. zář 2008

bambusko. ved aj ja som na začiatku myslela, že je tam malá v nejakom batôžteku a nešlo mi do hlavy ako to dám na manducu a ešte som sa aj pýtala, či to pre našu veľkú malú už nebude malé. Tri mamičky spolu kočíkovateľky sa na mňa včera veľmi podivne pozerali.

lubii
24. zář 2008

Ahojte,dievčatá,predávam babyšatku Storch Inka,ak by mal niekto záujem,napíšte do IP

venonna
24. zář 2008

baby, pozrite, ako hlboko ma korene nosenie v satke 😲
http://www.krasnenositko.wz.cz/fotografie_z_his...

bambusko
24. zář 2008

venonna, super 🙂 no vidis, weroni, to ukaz tvojmu drahemu

weroni
24. zář 2008

bambu jemu ked daco take ukazem tak uz len vzdycha s cim ho zase otravujem 🙄 uz mu s tym lezem na nervy obcas 😝

eriqe ak vies po anglicky a nahodou si to este necitala tak kuk sem: http://www.askdrsears.com/html/5/t051200.asp

🙂

valka
25. zář 2008

s tymi ludmi je to rozne - niektori su nadseni a ini zazeraju...ale ked vidia, ake su deti spokojne, tak to najlepsia reklama...
a este k tomu priputaniu sa - moj manzel ked mu raz toto povedali, tak odpovedal,ze potom vsetky deti v detskych domovoch by museli byt uzasni ludia a hlavne samostatni, lebo od malicka ich nikto k sebe neputal ☹

jo, musim sa pochvalit - mala uz sama vie popri stene postavit... manzel tvrdi, ze je to vdaka satke - ze ked je uz na zemi, tak musi efektivne vyuzit cas, lebo inak ju znova supnem do satky...ze deti, co nie su nosene maju toho casu habadej, tak podla toho s nim nakladaju 😀

certica
25. zář 2008

valka 😀 , manzel sa nezda.. 😉 a lucka je teda sikula 😎

valka
25. zář 2008

certi, tichy a hamblivy 🙂

venonna
25. zář 2008

valka, Tvoj manzel ma na vec super pohlad, s tym nakladanim s casom ma podla mna pravdu, vidim to aj u nas - nasej sa moc chodit nechce, ale paradoxne ked ju ponosim v satke a potom vypustim, snazi sa jak drak 😀