V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
23. říj 2008

eriqe, jéj, paráda. škoda, že neviem štrikovať 😒
ako sa štrikuje taká čiapka? je to ťažké? pochopila by som vysvetlenie cez net?

eriqe
23. říj 2008

Vali mne galeria aj link funguje neviem kde je problem, ale dala som link len na nahlady
Kili to mam navod z netu a je to hackovane, ak vies hociaky stlpik, tak to vpohode zvladnes 😉
http://www.hackovanecepicky.wgz.cz/navody/hacko...
a ten rolak som robila tak ako si vymyslala ty, na 4 ihliciach s hrubou vlnou to islo hrozne rychlo

kili
23. říj 2008

eriqe, no ale ja háčkovať neviem vôbec, ešte som to nerobila

eriqe
23. říj 2008

podla mna je hackovanie jednoduchsie ako strikovanie, nemusis sa bat, ze ti ujde ocko, pockaj niekde som mala ulozenu stranku s navodmi, take jednoduche

eriqe
23. říj 2008

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=242101
tu ma ta baba navod pekne nafoteny podla ktoreho som sa ucila hackovat ciapky

valka
23. říj 2008

a uz sa to nacitalo 🙂
krasne...juj, kedy budem vediet ja take robit 😔

kili
23. říj 2008

hmm, že by som to vyskúšala 😕
už si spomínam, že ako detsko som háčkovala, ale vydržalo mi to tuším len na tú šnúrku 😀
a môžem háčkovať z čohokoľvek? aj z obyč. vlny?

kili
23. říj 2008

eri, ty si uháčkovala aj tie botičky? sú fantastické 😵

eriqe
23. říj 2008

kili tie som najskor hackovala ako tieto
http://picasaweb.google.com/italianka2002/cIYIC...
a dalej som strikovala zase na 4 ihliciach
hackovat mozes z hocicoho, aj z obyc vlny. Mne kamoska v ba zohnala merino vlnu a je taka jemnucka 😵

kili
23. říj 2008

eri, no tak na botičky sa nechytám 😀 , ale sú krásne 😵
no neviem, či to zvládnem, mám z toho chaos a myslím, že to celkom nechápem, teda otázky asi prídu až praxou, teraz neviem, čo presne neviem.
a ako dlho trvá taká čiapočka? ide to rýchlo? lebo... aby ma to neprestalo bavyť skôr ako skončím 😅

eriqe
23. říj 2008

len na topanocky musim nieco vymysliet aby sa v nich nesmikalo

eriqe
23. říj 2008

z tej hrubej vlny mi to islo riadne rychlo, asi za dve hodiny som ju mala hotovu

valka
23. říj 2008

eri, ja som tiez teraz kupila merino...na čiapočku, čo robila bambusko 😅 fakt je uzasne prijemna a dobre sa s nou strikuje...

kili
23. říj 2008

no, tak to skúsim, len musím kúpiť háčik. v galantérii už ma pozná 😅

ough
23. říj 2008

holky, prosím, poraďte. Došlo mi Patapum baby a nějak mi to nesedí. ten malý řemínek, co drží ramenní popruhy u sebe a měl by být pod lopatkama mám za krkem ☹ 😠 fakt si to někdo zapnete na zádech? Nakonec to nejlíp sedí, když ty popruhy k sobe nespínám. Jsem z toho magor 😀 Dík za každou radu.

kili
23. říj 2008

augh, ten ramienok by mal byť posúvatelný. ale keď ho máš za krkom, tak sa ľahšie zapína, lebo keď je nižšie, tak ho moc nedočiahneš. ale ak ho máš pri krku moc, tak si ho daj proste nižšie.

venonna
23. říj 2008

kocky, stiahla som foto z nedelneho vyletu - v albume mam tu kapsu, co som sila. Je dost velka 😅 ale hadam cez zimu trocha do nej dorastie...

kkaattkkaa
23. říj 2008

Skoncila oberacka, zavaracka, lisovacka, ... tak pre zvedavcov sme nafotili upraveny mei-tai zo zasevkami.
http://picasaweb.google.sk/katka.carska/MeiTai?...
Predcil aj moje ocakavania...

kili
23. říj 2008

wenonna, tak máte riadnu rezervu 🙂

venonna
23. říj 2008

kikli, mala som velke oci 😀 😀 😀

kili
23. říj 2008

si mala šiť oblečená
hmm, no asi to sedí len na jedlo 😕 😀

venonna
23. říj 2008

kkattkka, chapem to spravne? - tymi zasevkami sa z plocheho mei tai spravi take trocha vytvarovane? na chrbatich a zadocek? 😕

lenki33
23. říj 2008

ough, da sa to posuvat ale ja to tiez nosim niekde pod krkom inak na to nedociahnem, mne sa prave zda ze to dost pomoze inak by mi tie popruhy padali pri pohybe, hlavne pri vselijakych predklonoch a uklonoch 🙂

josefa
23. říj 2008

erique moc krasne se Ti to povedlo uhackovat! dam si odkaz do oblibenych az budu neco potrebovat, zkusim vyrobit podle toho🙂

lenki33
23. říj 2008

a este som sa nevyjadrila k vytvorom, ani sa nebudem, ticha zavist 🙄 😀

venonna
23. říj 2008

leni, sak pre to iste som sa nevyjadrila k erikinmu veldielu 🙄

kili
23. říj 2008

som tu jediná, kto závidí nahlas? sa hambím, pôjdem do pekla 😔 😅

audreyd
23. říj 2008

baby, ako si obliekate pončo? 😕 máte na to nejaký špeci postup? móje dieťa sa mece ako červíček na háčiku, keď to ťahám cez hlavy 😖 je možné, žeby trpelo klaustrofóbiou? 😲 a ako vyzliekate? no som z toho nejako mimo... inak, keď nie som naobliekaná, tak je mi akurát!!! 🙂

lenki33
23. říj 2008

ale kili, kdeze by si chodila!!! pojdeme asi vsetci na kurz hackovania k eriqe, pedagogicke vzdelanie ma, tak hadam by nas to vedela naucit a to ma este pedag. pre zakladky prvy stupen, tak to by som ten jej vyklad zvladla aj ja 😀