V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
18. lis 2008

valka, ja mám termo tričko s dlhými rukávmi! dobre sa nosí 🙂 ako klasika tričko 🙂

venonna
18. lis 2008

no o Slovenske som pocula, ze vraj na zakazku siju aj detske spodne pradlo.. ja mam od nich tricko, ale je trocha prikratke, ked sa predklonim, krize mam hole 😝 😠

valka
18. lis 2008

audreyd, aj ja mam take...ale to nosim iba v lete a na turistiku...inak v civile 🙂 teda kosela alebo tricko..take obyc...
zacala som nosit v predu znova...aby som rozpravala viac s malou..lebo ked je na chrbte, tak moc spolu nenahovorime..a tiez sa horsie vybera z bundy..tak to s tym potenim nie je az take hrozne...no ked bola na chrbte, to bola hruza...uplne mokra... 😝

venonna
18. lis 2008

inak, ja mam 1 tmavomodre tricko moira bez rukavov, ale je uplne ku krku, to mi vadi, lebo to vykuka zo vsetkych vrchnych triciek 😠

valka
18. lis 2008

to je teraz moderne, nie? 😀

audreyd
18. lis 2008

ja mám to tričko vzadu dlhšie ako vpredu 🙂 nosím ho ako spodné tričko pod hocičo 🙂 aj nohavice mám, ale to vyzerá desne, ako harapes 😝

venonna
18. lis 2008

no ja som uz postarsia korcula, takze moderne-nemoderne, mne sa to nepaci 😒 😀
ale pre mna by hadam nebol problem kupit niekde tielko... a eriqe, valka, nevadi vam, ze v tom slovenkarskom je tusim 50% bavlny? Lebo ta moja moira je 100% poly-nieco 😅 a to je rychlo suche...

olinka6226
18. lis 2008

ja nosim body s dlhym rukavom. som zmrzlina, ale samka moc von v zime neplanujem nosit... nosime sa hlavne tu po dome. uz dost dobre beha a na tu chvilu moze byt aj v kociku. a kedze ked niekam ideme dalej ako tu po ulici chodime autom, tak to nejak riesit nebudem.

valka
18. lis 2008

vennon, ja mam pre seba treksport... to je polyester...myslim...slovenka je pre malu...a zatial to nebolo mokre..aspon som nemala ten pocit...ale neviem, ci tam ma bavlnu..😨 .zistim, ked sa mala zobudi..nechcem v izbe robit hrmot...

venonna
18. lis 2008

no mala sa na turach nepoti, to my s MM ju spotime az az 😒
oli, ja malu normalne nenosievam, ale napr. teraz je zasa soplova aj s miernou teplotou. Cely den vnutri by nas asi porazilo a ked ju dam behat, nadycha sa studeneho vzduchu, na tom chrbte na nakup a naspat je to taky kompromis... no a nosime ju na turach, vypustame "na slobodu" v pravidelnych intervaloch 😀
vali, tak kukni, ja idem skontrolovat tiez, napisem asi az vecer... 😉

valka
18. lis 2008

takze je to 100% polypropylen... 😉

bambusko
18. lis 2008

niektore termopradla su navrchu bavlnene a zospodu polypropylen - dvojvrstvovy uplet

http://www.nika-intima.sk/data/termo.html

jabrunko
18. lis 2008

ahojte moc senechodim, aj ked Dorotka v podstate kocik nepozna 🙂 ale som rada, ze som nakukla, ta prerobeny bunda je super ... Venon dik
a moira nie, je to 100% umelina, vlna je fakt uzasna a hlavne prirodna

venonna
18. lis 2008

valka, to tricko zo Slovenky mam 45% polypropylen a 55% bavlna... mala som ho len raz, nebolo to zle, ale na krize mi tahalo jak das 😠 a pre deti mali az od cisla 100 alebo tak nejako...
bambu, ta intima nevyzera zle... 😉
a k tej vlne - kto v SR dovaza od engela? Alebo su aj ine znacky? Nehryzie to? 😕
jabru, weroni, som rada, ze nie som jediny oblecko-nosicsky maniak 😀 potom hodte fotky vytvorov 😉

venonna
18. lis 2008

inak, mala mi uz skoro hodinu spi na chrbte v satke, ta viroza ju teraz navecer akosi zmaha ☹ ale konecne uz mrzlo, takze sa tie choroby trosku zastavia...

venonna
18. lis 2008

hiii, zabudla som napisat, ze na strikovany vytvor od bambu som speci zvedava, len ci to bude stat za to - nespat do vianoc 😀 😀 😀

eriqe
18. lis 2008

tak na ten vytvor som velmi zvedava. Mne Rut dnes spala 3 hodiny na chrbte. Ja kupujem engela cez adu z nosime aj ked ho nema zatial na stranke tak objednavky robi. Ja idem teraz objednavat overal 🙂 ta vlna vobec nehryzie, je to taky prijemny material

bambusko
18. lis 2008

srandicky? 😅

eriqe
18. lis 2008

nieee ja som ozaj zvedava, ja neznasam strikovat velke veci, aj svetrik pre malu mi trval tak neskonale dlho, ze ho ma teraz obleceny ovca, lebo Rut to uz nestihla, tak obdivujem ak sa niekto da na strikovanie svetra 😉

bambusko
18. lis 2008

robim len tu kapsu a chcem ju namontovat na hotovy sveter 😉

valka
18. lis 2008

eriqe, ako vyzera to oblecko od engela?
cez vikend som vyrabovala svokrin sklad s vlnami a latkami, tak sa tesim na robotku 😉 ale dochadza mi inspiracia...tiez nejak velke veci nemusim...teda zvladla som sveter pre seba, ale to viem, ze budem nosit este par rokov (ak nepriberiem) 😀 ale pre deti mi to pride neumerne vela roboty pre neumerne kratke nosenie 😒 ale to je asi do inej temy, ze? 😅

lenki33
18. lis 2008

tak ja pre maleho oblecko od engela nemam lebo sa mi zda brutal drahe ale ja mam engelovske nohavicky pre seba a su uzasneee 😉 este asi nejake objednam

venonna
18. lis 2008

jaaaj, tak daco vyberiem k vianociam a ozvem sa adi 😉 😵

olinka6226
18. lis 2008

dajte link

venonna
18. lis 2008

no dajte 😀
ja som to planovala vygooglit... 😕

valka
18. lis 2008

ja googlim a nedari sa 😠

audreyd
18. lis 2008

tak mám problém!!! ☹ boli sme dnes v obchode a cestou domov sa mi zdali, že adeli akoby padala dole 😒 nožky nemala okolo mňa, ale opierala sa mi nimi o stehná zpredu 😕 je síce pravda, že som vzadu spravila iba obyč uzol, ale doma v poho držal. žeby to bolo tým? 😕

rajka
18. lis 2008

Ahojky děvčata, tak dnes u nás také pod nulou ☹ Vyrazili jsme v Manduce s kapsou a musím říct, že je opravdu kvalitní, teplá, neprofoukne, malý byl teploučký. Takže cena odpovídá kvalitě. No aspoň, že tak....Akorát je blbé, že když nespí a kouká, tak mu asi mrznou tvářičky. No a do opravdu velkých mrazů jsem si v sekáči koupila zimní bundu za 50,-Kč. Vlezeme tam oba, malého zapnu až po krk. Jediný zádrhel je, že v ní vypadám opravdu jako "socka" 😝

a díky za ten odkaz na jednoduchý flísový rolák...to bych měla zvládnout i já 😀

venonna
18. lis 2008

valka, mozno treba pozriet na CR strankach, predpokladam, ze Adka asi tiez berie od nich
aud, tak taku polohu si neviem predstavit 😕 😨

eriqe
18. lis 2008

ja si pozeram na vneneoblecky.cz