V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
19. lis 2008

a ja som vedela, ze nespis 😀 co, sijes?

venonna
19. lis 2008

😀 nie, prave som si aktivovala ucet na mbank 😉
ale chystam sa na rychloprdky a upravit kapsu na nosenie, lebo prevadzka odhalila nedokonalosti... no a hned, ako skoncime so soplami, utekam dosekacov hladat nejaku bundu - chcem robit tu kapsu vzadu 😀

bambusko
19. lis 2008

my sme konecne dosoplili aj dokaslali, len ktovie na ako dlho, zuby stale nikde. asi ich dostane az na vianoce. este nam tu chyba ponocovacka weroni 😀

venonna
19. lis 2008

hm to vam zaaavidiiim, ale musim uznat, ze Marek ma origos napad - zuby na vianoce 😀
veru, a ani wanda sa dlho neozvala

eriqe
19. lis 2008

Bambusko, tak ta je super !

eriqe
19. lis 2008

ja sa pripajam, strikujem rukavice pre kamosku, lebo je jej zima ked tlaci kocik 😅

audreyd
19. lis 2008

bambuuu, krásni ste 🙂 to je tá "vylovená" bunda tvojho drahého? 🙂 náhodou je v poho 😉

venonna
19. lis 2008

eriqe, mas IP 😉

audreyd
19. lis 2008

eri 😅 mne by si mohla nejaké na volant, dnes mi skoro ruky odmrzli 😝
venon, ty máš mbank? dobrá je? aj ja uvažujem o zmene!
inak aj my spolíme o sto dvesto 😝 všetci ☹ plus moja pajdavá nožička ☹ ale hádam ju "roznosíííííííííím" 😀

bambusko
19. lis 2008

audrey, nie, nie, nieee. to je moja, uz bola sice zbalena na cestu do charity, ale si to rozmyslela, lebo je to moja oblubena farba. ked som povedala drahemu, ze jedina vetrovka, do ktorej sa vopchame je ta jeho, tak na mna pozrel, ze - ty si ju este nevyhodila? 😕 vzdy protestuje, ked sa chcem nejakej stariny nadobro zbavit, potom sa asi vnutorne s tym rozluci a nakoniec som ja ta zberatelka 🙄

audreyd
19. lis 2008

bambu, to vieš, že je vždy ten druhý mimo 🙄 aj u nás je to tak 🙂 u vás normálka berú veci do charity? 😕 u nás len také fajnové kúsky z čistiarne vyčistené 😒
ozaj a to máš tam ako prišité? na boloch do bundy vedľa zipsu? dá sa ti to aj zapnúť?

bambusko
19. lis 2008

to je taka vetrovka s vnutornou vsadkou na gombiky, takze si to zapnem okolo krku a je mi teplo. uz sme dnes vyskusali cestou do skolky, sice este nebola hotova, a funguje. hlavne si ju mozem rozopnut a lahko vyzliect. este nejake detaily musim dorobit

kili
19. lis 2008

to vy tu ešte taj beskoro vykecávate

bambusko
19. lis 2008

ha-ha, sak tu nikto nespi 😀

venonna
19. lis 2008

aud, ja som do mbank "prisla" dnes (kvoli embosovanej karte na platbu cez paypal), ale bambu je tam dlhsie 😉
a charita v TN uz berie vraj aj bez listka z cistiarne, ale len dospelacke, detske uz nie... 😒

audreyd
19. lis 2008

no ja sama doma, detváky spia, otvorila som si vínko a behám kade tade po nete 🙂 inak objavila som dobrú akciu na happy foto 30x45cm za 29,90!!! no nekúp to!

inak aj mne býva zima na krk 😒 asi tiež poriešim nejaký šál... ty už teraz v ponče nenosíš? ja pončo a na to bundu...

bambusko
19. lis 2008

svokrin brat je v takom ustave, tam to beru, aj v centre pre bezdomovcov. dokonca aj detske odd. v nemocnici, tam sa chystam odniest babetkovske veci

audreyd
19. lis 2008

vidíš, a u nás ee 😖 nezašanuješ pre štvrté? 😵
inak zatvárajú vám bambino, si počula? 😕

bambusko
20. lis 2008

fakt? vsak tam idem v piatok na seminar o znakovani 😕 tak sa tesim, neblazni

venonna
20. lis 2008

no, ja asi idem do hajan, hoci minulu pretancovanu noc (s malou v satke) uz asi nedobehnem 😝
dobruu a chodte aj vy 😉

audreyd
20. lis 2008

no keď tam teda budeš, kukni ten časák 😵 no ale fakt ho zatvárajú ☹ idú tam robiť nejakú internátnu školu či čo, je to mestská budova... potom podaj správu o seminári, som zvedavá, aj nám sa sem tlačia, tak či sa opla 🙂

verulka
20. lis 2008

cafte, bambu sikulka 😉 angelik krasne sea tie kucerave vlasky 😵
ja ez zvazujem mbank 😉
prae uspesne chrni krpec v satke..inak ako ste vykecavali v noci ,ja som akurat zrazala teplotu 😢
bozinku, vy str vsetky tak strasne sikovne 😕 ze sa zas citim ako neschopak 😀

angelik
20. lis 2008

bambusko, perfektna bunda

verulka, dik 🙂 , aspon jedno dieta zdedilo po nas kucerave vlasy, chlapci maju rovne

kocky, obdivujem vas, ze dokazete byt v noci hore a potom riadne fungovat, ja som ten rok horko-tazko pretrpela, fungovala tak na polovicu
ale uz sa to zmenilo a mala sem-tam prespi celu noc, a ked sa zobudi, tak si pokeca a potom zaspi sama 😅
a dnes sme sa prvykrat zobudili az o pol siedmej a nie stvrtej-piatej

verulka, inak drzim palce, nech vas to skoro prejde

verulka
20. lis 2008

angi, ako vidim, je tuiac takych nespavcov 😀 a dik, snad to u popusti...
ja som a naucila fungovat v krizovom rezime velmi davno, najprv deti, potom ked uz oni prespali ,tak skola..no a eraz zase ron 😅 ..neviem co budem robt potom ,ked krpec podrastie 😀

valka
20. lis 2008

my sme s mbank velmi spokojni...super je, ze vsetko sa da vyriesit cez internet a nemusite nikam chodit..a tiez, ze sa neplatia poplatky...prave zvazujem zmenit aj operatora ..(ale o je do inej temy, ze? 😀)

verulka
20. lis 2008

vala, ja taky 😀

verulka
20. lis 2008

valka, sorry, za to vala- mne vypadavaju pismenka na klavesnici 😠

bambusko
20. lis 2008

marek asi vedel, ze som tu do noci svitorila, lebo sme vstali o pol deviatej 🙂 a este stale som v pyzame 😝

valka, presne preto mam mbank. a nie som rocne o nejakych 1500,- lahsia za nezmyselne poplatky

audreyd
20. lis 2008

bambu, poraď teda ako na to 🙂 aj ja chcem takto ušetriť 😉

angelik
20. lis 2008

jaaaj, pol deviatej, to nepoznam ☹
aj moji starsi (11 a 8) vstavaju dodnes okolo siestej
len asi 3x v zivote stali o pol osmej, a to uz som sa bala, ci dychaju 😀