V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
20. lis 2008

bambu, dky..tak toto nie je moja vysnivana 😀

valka
20. lis 2008

mne sa strasne paci teraz mandarinkove indio, co kupila audreyd...ja som uplne paf z cervenej farby 😅

eriqe
20. lis 2008

joj tak som spokojna, do bundy sa zmesti aj manzel, takze bude uplne vyuzita. Kili s nasim fotakom je problem mame zrkadlovku a tu len tak hocikde nepostavis aby tam drzala, holt objaktiv je tazky 😖 ale zajtra nas pofotim 😉

verulka
20. lis 2008

eri, uz sa neviem dockat 😵 to je super,ze sa zmesti aj manzel...tak ja tu trpnem, ci aj mne sa podari zajtra pridat fotky nasej zimnj bundy..jo eri, pls nemas link na ten overal ,ktory chces kupt od engela?

eriqe
20. lis 2008

ja som chcela tento
http://www.vlneneoblecky.cz/store/goodsdetail.a...
ma ho Jabrunko pre Dorotku a obdivovala som im ho uz minulu zimu 😅

kili
20. lis 2008

eri, aj my sme ich mali. sú úúúúúúúúúúúžasné, fakt teplé. Jeden som predala bubaace a druhý sa stratil 🙄

kili
20. lis 2008
verulka
20. lis 2008

diky, no mne sa viac paci koala, ma pre mna vacsie vyuzitie...halvne tie neprefukave latyk na ciapke a nozickach...a ako si sa rozhodla?

kili
20. lis 2008

bambu, ja keď fotím časovačom, tak nech je ten foťák aspoň tak zhruba niekam namierený, ja sa postavím a potom sa vyrežem, aby tá fotka bola OK. však na MK treba aj tak fotku zmenšovať

eriqe
20. lis 2008

no rozhodla som sa pre koalu cervenu. Ale ten vlneny je vazne super, ale dve si dovolit nemozeme po investicii do bundy a tu koalu asi vyuzijeme viac aj na tury a tak, vlna je trosku hakliva na udrzbu 😒
Kili nam sa tiez takto zahadne stracaju veci doma 😨

bambusko
20. lis 2008

kili, my nemame ziadne skrine, kde by som mohla fotak postavit, raz som sa fotila v podrepe, ta fotka je nezverejnitelna 😀

ten engel overal je krasny, ale koala je aj funkcny. tie drevene gombiky pri noseni netlacia?

verulka
20. lis 2008

presne to ma napadlo bambusko 😉 erika uz budeme koala gang 😀

eriqe
20. lis 2008

tak to teda hej, podla mna tie gombiky netlacia oni su male a vlna je predsa funkcny material, teda viac ako flis 😅 ale koala je proste prepracovanejsia spesl na nosenie

kili
20. lis 2008

bambu, keďže overal má väčšinou, teda skôr vždy, dieťa v zime, tak aj dospelý má sveter, takže netlačia. No asi koala je funčnejšia na nosenie, ja sa priznám, že som nečítala, o čom píšete, len posledný príspevok od eriqe 😅

bambu, a stolujete na japona? 😀

bambusko
20. lis 2008

okolo stola nie je miesto na fotenie 😀 mam blok este z intraku, ked kamoska pri foteni vzdy skryvala povesane uteraky a ine rozhadzanosti, co si normos nevsimnes a na fotke to vyzera 😖 ale ja vecsinou nestolujem - bud hltam nastojaka, alebo pocas krmenia maleho odhryzam pomedzi alebo pri pc 😲 to tu niekto normalne stoluje? zavidim

indy
20. lis 2008

tak na ten cerveny overal cakame kazdym dnom 😉 . Najskor som chcela kupit ten od Jabrunko aj nam ho poslala na skusku, ale bol mu akurat tak som u Adi objednala ten vacsi. A uz nam volala ze konecne prisiel - jupii uz ho surne potrebujeme do tohto necasu.A este mame aj vlnene oblecko co nam Fibi kupila tak uz sa tesim ako si to moje mlada do vlny zaodejem 😀

kili
20. lis 2008

bambu, tak sa vzdávam 😀
tak ja jem za stolom, máme ho vlastne v obývačke v jedálenskej časti. no ale väčšinou je problém, kde položiť tanier, vždy treba odhrnúť ten bordel na ňom. A najnovšie je problém, že keďže je na tom stole taký bordel a človek tam nechá nejaký tanier, tak S. rozbíja, už robil 2 poháre a 2 taniere

bambusko
20. lis 2008

ze mlada 😀 vlna je urcite prijemnejsia nanosenie ako ten flis, najlepsie riesenie mi z toho vychadza mat oba overaly 😵

eriqe
20. lis 2008

bambusko presne 🙂

indy
20. lis 2008

no normalne sa najest ako clovek je mojim druhym snom v poradi. Druhy je spat nepretrzite 8 hodin 😀 Moj drobec od narodenia sa vzdy budi, ked si idem sadnut k jedlu sa na tom zabavame, ale vzdy to "vystihne".Takze uz som sa priucila roznej akrobacii pri jedeni ked ho mam v satke napr. trafit si jedlo do ust, tak aby polovica obeda nepristala na nej, alebo aj jedenie lavou rukou uz celkom zvladam ked kojim na pravom prsniku

indy
20. lis 2008

oprava: prvy sen je nepretrzity 8 hod. spanok 🙂

eriqe
20. lis 2008

to je aj moj 😵 kiez by sa uz splnil. No a teda dlho som po jedeni striasala omrvinky z Ruty 😀

indy
20. lis 2008

Eriq omrvinky su este pohoda, horsie su masne flaky na satke 😀 preto mu pri jedle radsej davam pruh cez hlavu

kili
20. lis 2008

indy, nebolo by logickejšie, dať jej cez hlavu utierku? nech si nezašpiníš šatku?

ja som raz so S. v kolíske vonku jedla kebab, to som musela vyzerať riadne divne. no a nejaká horčica pristála aj na šatke a nejaké omrvinky na ňom

eriqe
20. lis 2008

tak to hej, ja som dlho jedavala len chleba s niecim, takze mastne flaky nemali byt z coho 😅

bambusko
20. lis 2008

ja som pri premiere s ergom na mdd jedla langos 😝

indy
20. lis 2008

kili aj utierku som davala ale to nebolo moc prakticke, bud sa zosuchla alebo vadila malemu 😀 To je pohoda sak mame zlcove mydlo 😀

verulka
20. lis 2008

npo jo oba je ideal 😀 ach jo ,len aj zvysne deti musim nejako obliect 😀
my stoluejme vcelku v pohode. Rnaajkujeme pri malom stole v obyvke a vecerame v kychyni- ale to uz nie vsetci, lebo to je problem zosuladit..no minimalne traja sa zozbierame 😉

kili
20. lis 2008

verul, ale ber to ako investíciu, však 5,6,7 to ešte vynosia 😀

verulka
20. lis 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 ze zarty???