V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

petusaaa
27. únor 2009

hej, aj mne sa zdalo, take zle zorganizovane. a velmi kratke 😒

kili
27. únor 2009

mohli podávať aj nejaké fotky v iných úväzoch, z inými šatkami atď.

petusaaa
27. únor 2009

a tiez mali nieco povedat o klokankach a podsadenom zadocku 😒 a preco iba jeden uvaz povedali, tak to nechapem, ani nepovedali, ze existuju elasticke a tkane satky 😒

blka
27. únor 2009

Ahoj, holky, mám otázku 🙂 . Chtěla bych pořídit šátek a teď jsem na jedněch stránkách narazila, že mají akci. Prodávají pouze indické a guatemalské šátky. Koupila bych ten guatemalský. Máte s ním některá zkušenost (negativní i pozitiví). Je dobrý?

sonulah
27. únor 2009

blko, tady ti tyhle šátky asi nepochválí moc lidí.... s šátkama je to přibližně tak, že čim dražší, tim lepší

pokud budeš nosit málo, tj. jednou do měsíce do lesa, tak je prakticky fuk, jakej šátek si pořídíš....

ale na častější nošení je lepší kvalitní šátek - odpustí nedokonalost úvazu, nezařezává se, nesmýká - to jsou šátky Didymos a Storchenwiege a Hoppediz

blka
27. únor 2009

Sonulah, děkuji za radu. Takže podle tebe nejsou moc kvalitní? Já ještě nevím, jak často budu nosit 😅 , to se ukáže, až bude miminko na světě, jak se to bude líbit mu a kolik bude příležitostí na nošení.

sonulah
27. únor 2009

blko, já je nezkoušela, ale řadí se k míň kvalitním šátkům... kdyby ti šlo i o peníze, tak je lepší koupit kvalitní z 2.ruky než horší novej 😉

dudri
27. únor 2009

Pytam sa ako dlho trva pride balik? uz som netrpezliva a kazdy den cakam balik www.nosime.sk predtym som objednala dozadu 3.tyz.(pani napisala balik je pripraveny na odoslanie cca 12-13.2) v pondelok(15.2) som zaplatila na uctu a stale cakam.nic

kili
27. únor 2009

dudri, na nosime.sk posielajú fakt okamžite, takže ak ti neprišla doručenka, možno je to na pošte a čaká na teba. takže sa choď popítať na pošte. alebo najprv napíš na nosime.sk, že kedy to posielali, a tiež od kiaľ (tuším z BB? či nie 😕 )

lalitagopi
28. únor 2009

ahojte, dievčata prosim prosim čo myslite na moju liliputansku výšku (153) stačí šatka aj s dlžkou 4,2 m 😕 😨

lenki33
28. únor 2009

jasne, ja mam 170cm a 60 kg a v pohode uviazem s 4.2 aj s 3,6 sa da KsK 😉

anaconda
28. únor 2009

Ahojky holky.
Vím, že tu probíráte hlavně šátky, ale já bych se chtěla zeptat, jestli některá nemáte návod, jak nosit prcka v babyvaku. Nekoupila jsem nový, protože nevím, jestli v něm bude chtít Kubík být, ale bez návodu. Pátrala jsem na netu, ale popis jsem nikde nenašla. ☹

Moc děkuju. 🙂

lalitagopi
28. únor 2009

lenki...dikes, ukludnila si ma..whjuu 😉
anaconda..ahoj, no my sme na začiatky nosili hlavne len v babyvaku, proste daš na seba, vložíš bejby..trocha ho poupravuješ a ideš....musiš skušať...ja viac poradiť neviem...škoda, že na nete toho vela fakt nie je...

lalitagopi
28. únor 2009
blka
28. únor 2009

Sonulah, o peníze mi až tak nejde, ale viděla jsem šanci ve slevě, tak jsem ho chtěla koupit 😉

lenki33
28. únor 2009

blka odporucam rovnake znacky ako sonu, kludne si kup aj z druhej ruky, aspon bude zanosena=bude jemnejsia, makksia bude sa ti prijemne nosit a lahsie viazat 😉
kuk napr bazar na nosenideti.cz

sueanek
28. únor 2009

petusaaa: Vcera jsem zavitala do mainstreamove prodejny potreb pro male deti - a co bys rekla. Vedou jenom klokanky a podobne zhuverilosti :-/

sueanek
28. únor 2009

blka: Ta Indie neni uplne spatna, na druhou stranu ale souhlasim s tim, co rikaji holky. Indii bych prirovnala tak k Felicii, Didymos k Audi 🙂

blka
28. únor 2009

Sue, super přirovnání, to mi stačí k tomu, abych se rozhodla 🙂 . Děkuji

fiallinka
28. únor 2009

Holky, DOTAZ, prosím 🙂 😉 ..zkusila jsem Manducu (půjčenou od kámošky), zatím jen na půl hoďky po venku, malý má 7 kg, takže ještě fakt malý - a mu se to líbilo, usnul 🙂, ale já mám pocit, že mne docela pobolívaly záda, což za tu chvilku je divné - nevíte, co můžu dělat špatně...jestli mám mít ten bederák v pase nebo fakt na bedrech (měla jsem ho spíš v pase) a jak mají být správně naštelované popruhy (ten na zádech mi připadal, že ho mám skoro až na krku, je to dobře?)... jo, měla jsem ho na břiše...

Díky moc 🙂 za odpovědi...

anaconda
28. únor 2009

lalitagopi,
moc děkuji 😵

sonulah
28. únor 2009

fial, jediný co mě napadá, že tam byl malej moc na volno, to mě pak záda bolívaj.... a myslim, že čim vejš, tim líp se nosí 😉

kili
28. únor 2009

fial, tiež myslím, že si ho mala moc navolno, to je u neskúsených dosť bežné, mne keď má niekto zapnúť ten zadný pás, tak panebožkujú, že sa to je moc tesno 😝 . Takže dať dieťa, nasadiť a poriadne pouťahovať, že sa akurát nadýchnuť môžeš. ešte môže byť, že aj keď si bedrový pás mala na páse, v skutočnosti si ho mala dosť volno a tak v predu, kde je dieťa, kleslo nižšie, takže tiež odporúčam poriadne popriťahovať. Či dať na pás al. na bedrá, to neviem, vyskúšaj, kde to bude pohodlnejšie.

papajka7
2. bře 2009

baby musim vam povedat co sa mi stalo v piatok.koooonecne som si usila kapsu tak som maleho zaviazala do satky a hybaj von.strasne som sa tesila,ze konecne sa budeme vonku nosit a aj s tej mojej kapsy lebo je uzasna,a len som vysla pred domom na cestu tak ma lizlo na zadok 😠 mne bolo skoro do placu a maly nic ani ho nepohlo spinkal spokojne dalej 🙂 stalo sa aj vam to dakedy?alebo som ja len taka drevena 😒 bolo velmi klzko tak som to skoro vzdala ale potrebovala som ist na postu do Trstenej lebo nam prisla manduca a chcela som ju mat uz cez vykend tak sam isla na autobus.A vsetci kukali ako co to mam ako to vypadam,ale same dobre ohlasy sice hlavne na kapsu lebo satku v nej nieje moc vydno ale uz sa tesim na jar.a inac boli sme len v trickach a bolo nam poriadne teplo 😝 chcela by som pre nas asi kupit neake vlnene veci.mate s tym neake skusenosti?

indy
2. bře 2009

papajka ja som v jeseni kupila malemu vlneny overal engel Pod tym mava pancuchy body a tricko, ked bolo viac zima tak este navleky a na nohy ponozky a papucky s umelou kozusinouTen overal krasne hreje, nosi ho celu zimu na hlavu ma sloniu capicu a nic ine sme na zimu viac nepotrebovali. Este mame vlnene body a nohavice z HM to je tiez fajn, vobec sa v tom nepoti

sonulah
2. bře 2009

vlna je skvělá... já teď koupila nějaký věci s dírama za 100 na MMB a ušiju z toho kalhoty/trika/rychloprdky 🙂

já byla o víkendu nemocná (teda jsem do teď, ale už se udržim na nohou) a nenosila jsem a už jsem měla takovej absťák!! takže teď mi J spí v šátku a mě je líto ho položit.... no nejsem já už taky ztracená? 😉

sonulah
2. bře 2009

a dorazila mi MaM nosicí bunda z několikáté ruky a konečně budu moct nosit venku na zádech! jupííí 😉 tak si najednou přeju, aby ta zima jen tak nepřešla... 😅

sueanek
2. bře 2009

sonulah: Coze?! Ona ti NENI mala? 😀 😲 😀

sonulah
2. bře 2009

sue, sory 😅 😀