V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

aerin
10. čer 2009

mne se prave nejvic libila ta chilli/chocolate a chocolate/cake....tak jsem neodolala😀 a dobre jsem udelala, protoze uz ji nemaji😉 a to vysla pozedeji nez treba lemongrass nebo ice rose (nebo jak se jmenuje)....a ted ta nova ciste hneda je pekna🙂 no a pak samozrejme ta olivova s kvitkama, ta je taky krasna 😵 ale ta se nelibi MP, ta co mame jo🙂

mattoni22
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sirinka
10. čer 2009

aerin 🙂 tomu mojmu je nastastie jedno akej je farby, ale tato sa asi aj jemu najviac pacila...pristane mu k pleti 😀

aerin
10. čer 2009

siri, tak to jo 😀 no...ta nase tomu mymu v podstate taky😀
tak ja vas zase opustim, jdu se ucit 😢

vojtisek2007
10. čer 2009

a ještě jeden asi hloupej dotaz - dá se rozhnout pro ergo nebo manducu - je některý typ v něčem lepší než ten druhý ???

aerin
10. čer 2009

rika se, ze pro hodne stihly lidi je lepsi ergo, protoze manduca ma delsi bederak...ale myslim si, ze bys musela byt fakt extremne vyhubla, ja sice nejsem nijak extremne hubena (z obvyklych 48kg uz mam skoro 52☹ ), ale tlusta taky ne a hlavne jsem mrnava (158cm), a je mi, takze pokud vylozene nemas pres boky pod nejakych 80cm, klidne ji muzes mit

kazdopadne je ale lepsi to vyzkouset, kazdymu nosici/nosenci sedne neco jinyho...

(nerikala jsem, ze se jdu ucit?😀)

vojtisek2007
10. čer 2009

tak ještě jednou dík, vyzkoušet bohužel nemám kde... ☹ ☹ ☹ , takže asi půjdeme do erga

aerin
10. čer 2009

leda zkusit kouknout po nekom u vas, kdo ty nositka ma...nejlepe asi pres nosenideti.cz.....

aerin
10. čer 2009

a nad becem neuvazujes?😀

vojtisek2007
10. čer 2009

nevím co je beco ☹ uvažuju o čemkoli v čem se dá nosti skoro roční dítě s 10kg..po horách, lesích, a to po celý dny....uvažuji tedy kromě šátků...jsem neschopná si uvázat tkaničky u bot, natož vyklouzlit nějakej ten úvaz na šátku 😀 , tak se mi to ergo i manduca jeví jako dobrý řešení, takový nenáročný

zitaje
10. čer 2009

Baby ktore mate meitai, ci uz sity alebo kupovany, aj vasim detom je velky??? 😕
Ja mam teraz doma dva, oba pozicane, a ked ho dole na tom bedernom pase nezahnem, tak je tam mala uplne zapadnuta a sice mne to nevadi, ale jej je to veeelmi nepohodlne.Ten vrch ma az pri krku a hlavne nie je sanca vytiahnut si rucky inde nez na boku, z coho priam besnie. Lenze ked prehnem ten pas dole, zda sa mi to take menej stabilne.
Dakujem
z

vojtisek2007
10. čer 2009

no taky dobrý - to beco - a teď babo raď, co koupit 😀

lenki33
10. čer 2009

lyongirl v lete je teplo problem vo vsetkom
da sa to zmiernit tensou, resp savejsou satkou, napriklad indio s lanom
hlavne je treba aby satka bola co najsvetlejsia
jednovrstve uvazy napr klokan
funkcne oblecenie napr z vlny (v HM predavali za dobru cenu body a gatusky z cistej merino vlny) alebo vlna-hodvab, alebo moira pre dieta aj pre nosica
my sme sa najviac potili medzi sebou takze som davala medzi nas plienku

ivuseta
10. čer 2009

Vojtisek, my máme Beco a plná spokojenost. Rozhodla jsem se hlavně kvůli designu, ale!!!nosí už jen manžel, já totálně propadla šátkům a vůbec jsem to neměla v plánu - Ale nosnice z Mk mne prostě přesvědčily 🙂.

Holky, znova děkuju🙂) Už máme 2 India, přibylo hedvábné...a dokonce jsem pořídila černou bundičku Suses...Přemýšlela jsem i o prodání kočárku, ale to babičkám nemůžu udělat...Nošení si zkrátka užíváme a v plánu mám asi ještě 3 šátky, ach jo. No, je to silně nakažlivé...

aerin
10. čer 2009

ivus, mrkni mi do albicka, uz mam taky primulku 😵
a taky urcite nezustanu jen u nej😀

ivuseta
10. čer 2009

Aerin,moc ti sluší 😉,
my ji milujeme. Dokonce více než to hedvábíčko...

aerin
10. čer 2009

diky 😅
urcite si ji taky zamilujem 😵

lyongirl
11. čer 2009

lenki33 - ďakujem za odpoveď 😉

rezetka
11. čer 2009

Pomoc, už jsem bezradná. Ergo, Manduca nebo Patapum??? 😲

rezetka
11. čer 2009

nebo beco? 😲 😕 🙄

ivuseta
11. čer 2009

Rezetka, každému vyhovuje něco jiného, popřípadě to, co má 🙂 . Já pěji ódy na beco, ale nemám srovnání.

rezetka
11. čer 2009

Chjo...jenže jak mám poznat, který koupit, no...
Tak řekni, v čem je beco dobré?

rezetka
11. čer 2009

A co Alpino?

veronika.h
11. čer 2009

Ahojte holky,
prosím o radu. jaký šátek je nejvhodnější pro novorozence?? Pružný nebo pevný?. Je nějaký problém, kdybych ho chtěla z druhé ruky??
Já chci na začátek šátek a od pár měsíců určitě pořídím manducu (možná ergo - vyzkoušíme, uvidíme 🙂)

ivuseta
11. čer 2009

Rezet, mně se beco líbí hlavně vzhledem, jinak myslím, že je v podstatě jedno, co si vybereš. U beca mi přijde dobrý, že má nejméně mohutný bederní pás. A také, že můžeš mimčo někomu předat přímo v nosítku, snadná je také manipulace - z břicha na záda.

Veru, myslím, že když budeš chtít šátek na kratší dobu, stačí elastik. Z druhé ruky určitě v poho, u pevných šátků - dokonce výhoda.

rezetka
12. čer 2009

Ivuseta a jaktože rovnou předat?Proč to u jiných nosítek nejde?

ivuseta
12. čer 2009

Rezet, já teda nevím, jak to maji ostatní nosítka, ale Beco má ještě látku mezi nositelem a nosícím se. Možná to mají také....

rezetka
12. čer 2009

mají to děti mezi nožkama?

ivuseta
12. čer 2009

Rezet, nevím, co myslíš...Ale v becu je novoroz. vložka asi do 7 kil, ta je připevněná suchým zipem, kydž dítko povyroste, vyndá se ven. Pak je tam ještě jedna vrsta, až najdu chvilku nafotím a dám do foto alba