V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

kili
25. únor 2008

tak ja som to už pochopila, prekvapko sa nekoná 😀 kukala som si ešte raz tie obrázky a pri iných farbách sú úplne iné fotky a tá zmenšovacia vložka spočíva v tom, že sa dieťa strčí do takého vaku v manduce. Som teda zvedavá, ako v tom Adamko bude 🙂

denisocka
25. únor 2008

sue-a prečo sa ti nelubi červená? ☹

tlapicka
25. únor 2008

miho, jestli uz mas nejaky satek, tak na storcha kasli, to je zbyteny... a i ja hlasuju pro manducu. vyzkousej a uvidis... v staku muzes nosit porad, nebo to stidt 🙂

tlapicka
25. únor 2008

sue, bezova je prakticka. at je spinava sebevic, porad vypada proste prirodne 😀

sue
25. únor 2008

Deni, lebo sa mi nechce furt odpovedať, že nemáme dievčatko ale chlapčeka ako teraz pri kočíku... lebo máme červeno čierny, tak konzervatívne SK hneď usudzuje, že máme dievčatko...

mihapiha
25. únor 2008

Tlapi mám Moby, ale to nebudu moci nosit věčně, že? a taky nevím jakou barvu u té manducy, uvažuji mezi červenou a petrolejovo anebo tu přírodní 😀 ? a vyberte si,že???

kili
25. únor 2008

sue, presne aj ja preto radšej béžový, uvažovala som na modrnom, ale manžel rozhodol
mňa sa niekedy pýtajú, či sú to dievčatká a to sú v modrom kočíku 😀 . No keď ich už z neho bude vidieť, tak hádam všetci pochopia, že sú to chlapci, obaja majú totiž takú chlapčenskú tvár.

kili
25. únor 2008

u Erga je omnoho viac farieb a predsa som mala jasno a u Manduci som sa nevedela rozhodnúť aj keď ich je tak málo, všetky sú totiž pekné 😵

tlapicka
25. únor 2008

kili, mne zase prijde, ze jsou vsecky ty barvy osklivy... takze je to jedno. hezka je jen ta cerna, ale bohuzel ma sva ale, no...

baileysa
25. únor 2008

ahojte, ja sa tu primiesam, dufam, ze mozem, chcem sa vas opytat, ako mam obliect dietatko, ked ho chcem teraz nosit v satke, nemam tu mam bundu, u nas byva teraz tak 13 stupnov. ako to riesite vy? dakujem za napady.

tlapicka
25. únor 2008

jo a taky mame tady vsechny prvni dite, takze co vime jaky pohlavi budeme nosit priste, ze? nebo je tu nejaky chonicky prodavac, ktery musi mit vzdy co je zrovna in? 😕

miho. po mobym uz bych asi satek nekupovala.a to proto, ze na brise uz ti prekazi, jelikoz te kope pri chuzi do stehen a nevim, jestli mas brejle nebo ne, neposedne vetsi dite se desne bavi tim, ze ti je krade. na zada je to nic moc to noseni... takze kdyz koupis storcha, tak ho odhodis v cca 8mi mesicich, ze to neni ono... a budes resit presne ten stejny problem co ted. tj. ergo nebo manducu nebo neco jineho, co bude horkou novinkou...

mihapiha
25. únor 2008

tlapi, jasně, taky si to říká, už objednávám, jen váhám nad barvou,líbí se mi ta přírodní,ale nebude to jak prase za chvíli? zase na světlém nepůjde vidět ublinknutí mlíčka,ale takový příkrm už asi bude znát, že???
jsem bledule, tak v černém budu jak smrtka, ještě zbývá ta červená a petrolej. barva...

kili
25. únor 2008

tiež myslím, že béžová je dobrá, že keď sa zašpiní, je to furt prírodné, tá špina je väčšinou len prach a ten je béžový až hnedý

mihapiha
25. únor 2008

Kili, a ty jsi tu béžovou viděla na vlastní oči? jestli je až do hněda,tak to beru,takové kávové??? to bych brala... mám hnědý moby...

mihapiha
25. únor 2008

tak a je to, je objednáno manduca přírodní. 🙂

tlapicka
25. únor 2008

je to takova rezna. v albu princzna je fotka na tatkovi. mam ji od valentyna, pouzivam denne, zadnou zmenu barvy nepozoruju... to by asi bylo videt jen v porovnani s novou... je to proste takova rezna... a co s prikrmama? to hraje nejakou roli? ale je fakt, ze chodim hodne s kapsou, takze se asi tolik nespini

tlapicka
25. únor 2008

jeee, tak jdu s krizkem po funuse 😀

denisocka
25. únor 2008

sue - aj ja mám chlapca a je mi prd čo si budu myslieť čo tam nosím 😀 ...ale mali sme kuený prvý kočík cyklamenovo-ružový a mal byť šimonov,až som ho chvalabohu predala kvoli malej MATRIX vaničke,tak máme hnedo-modrý . No a bežovu mandzchu nie,nemám rada svetlé farby, čierna je naj-ale kvoli zašpineniu som vzala červenu ,lebo petrolejova mi vobec nič nehovorí 😎

kili
25. únor 2008

s tým objednávaním ste tak rýchle, že tu človek ani odpovedať nestíha 😀

miha, nie, nevidela som naživo

eriqe
25. únor 2008

ty brdo, to uz aby sme aj my objednali, lebo uz nebude co 😀

kili
25. únor 2008

čo viem tak čo mi písala tá z nosime.cz tak prvá várka Manduci sa vypredala hneď.

tlapicka
25. únor 2008

panecku, to vypada na maducovou manii 😕 jestli nebudete spokojeny, tak v tom nejedu, jasny!!!! 😎

eriqe
25. únor 2008

tlapicka ty mas tu prirodnu vsak? tiez nad nou rozmyslam, ze by som ju popripada nabatikovala, ked je to taky lanovy material

mihapiha
25. únor 2008

tlapi, máš foto v albu?

tlapicka
25. únor 2008

mam mam. obarvit by to asi slo 🙂

sue
25. únor 2008

...aj mne hovorila,, že Manducky idú na dračku 😅

julova
25. únor 2008

joj baby tak som sa prave vratila z prechadzky a na poste som si vyzdvihla Manducu 🙂 😵 ...vyzera to suprovo, ale budeme testovat az s muzom, ked pride z prace 🙂..ale uz sa tesim..lebo tie porrpuhy sa fakt zdaju byt makke a aj ta vlozka pre novorodenca je super...no to bude..kraaasa 😵

eriqe
25. únor 2008

Zuzi zavidime a tesime sa na vase reakcie a fotocky 😵

izy
25. únor 2008

no tak ja jsem jednoznacne pro ergo🙂
nemenila bych ...manducu jsem zkousela a na me je uz moc prekombinovana. ja mam rada jednoduche veci, takze vsechny ty manducove vychytvky mi spis prekazi. a jak uz jsem tu kdysi psala, nemohla jsem si zvyknout na to jejich opacne utahovani. vubec mi to neslo.
jinak manduca moc nesedi velkym chlapum (ramenni popruhy je tlaci). a mne jeste vadi to vykrojeni na bederaku...vpredu mi to vadi pri chuzi. chybi mi tam velka kapsa, kterou u erga dost pouzivam. a ta vlozka na novose mi na latkove deti taky prijde moc mala. navic v satku je to s malym mimi fakt lepsi.
vzhledove se mi taky vic libi ergo.
no tak to jen aby se vam lip rozhodovalo🙂

julova
25. únor 2008

izy, tak tym nerozhodnym kočkám si to teda riadne zamotala teraz 😀...