V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

dorotka
15. zář 2009

kocky chcem sa spytat nie je nejaka alternativa k bunde Suseskinder
nechce sa mi tolko investovat do nej. a napadlo ma ci by ma nevyslo lacnejsie zadat to ako zakazku firme ktora vyraba pracovne odevy. neskusali ste to niekto?

martina46
15. zář 2009

ja som zachytila jeden postreh uz testujucej maminky, no akurat to, ze liliputi je velmi velmi elasticka, viac ako moby, skusenost taka, ze sa uviaze naozaj natesno akoby a babatko sa takto vlozi a satka sa dokonale prisposobi. takze podla tohoto sudim, ze bude fakt na kratucko. no idealne zas je to, ze sa satka tak pekne prisposobi.
dorotka, paradny sal!!! tak si mi pripomenula, ze musim si taky usit pre mimco, ked uz nemam na novoska kuklicku. planujem odist z porodnice v satke 😵

emjee
15. zář 2009

dorotka ergo bunda - link tot vyssie na tejto strane
ako zakazka by to mozno nebolo zle, aj ked si myslim, ze jeden kus by mozno vysiel rovnako draho, ale keby sme sa "spojili" 😀 a zadali zakazku na viac kusov, hmmm? 😀

weroni
15. zář 2009

lenki tak už je to tu 🙂 po toľkých mesiacoch si ma prehovorila na to indio 😀
baby, ak niekde zbadáte že niekto predáva indio (dlhé) tak mi pls pošlite IP 😉

monr
15. zář 2009

janka, ja mám elastik od lliputi, a som náramne spokojná. viažem Ksk vnútri, aj KsK vonku. a drží zatiaľ dobre,
je pravda, že nemám s čím porovnať, ae spokojnosť je.

martina46
15. zář 2009

monr, ako sa dotahuje pri KsK vnutri? po naviazani uvaz prilis nepruzi? mym na mysli take to perovanie babatka pocas chodze. mne toto vadilo na elastiku, ale to bolo asi tym, ze mala uz bola moc tazka nan.
weroni, super! a aku dlzku mas na mysli?

weroni
15. zář 2009

mati chcem 4,6 alebo 4,7 - neviem ako to je pri didymosoch, proste potrebujem aby som s tým mohla uviazať moju obľúbenú kolísku v KsK vovnútri 🙂 To je stále náš najčastejší úväz - na spanie 🙂 počas bdenia sa už nosíme dosť málo, keďže kura furt behá jak vrtulka, ale často využívame Déhačko ktoré nás kili naučila 😀 na vysávanie a umývanie dlážky, no a niekedy na prechádzky keď sa už žabky vyčerpá ( čo sa stáva fakt málokedy 😅 ) tak vtedy viažem na bruchu KsK. Ale občas veru s nostalgiou spomínam na tie časy keď bola Ester v šatke skoro celý deň 😵

weroni
15. zář 2009

Jaj a ešte upresním farebné prianie - niečo buď krémové, prírodné, béžové alebo niečo tyrkysové, modré, nie taká modrá ako je akvamarínová - to je už na mňa moc ostré, ja skôr niečo buď svetlejšie alebo dozelena - tyrkysova 😉

kili
15. zář 2009

weroni, 4,6m? však to okolo seba omotáš 2x 😅

weroni
15. zář 2009

😀 ty fakt, máš pravdu, kili vidíš to mi vôbec nedošlo že ja to ešte okolo seba musím dvarazy omotať aby som neťahala po zemi chvost 😅 😀 takže stačí aj kratšie :_D
vidíš kili ešteže ťa tu mám 😀

papajka7
15. zář 2009

kedze som bola cez vikend s weroni,tak aj ja som namotana na novu satku 😉

len weroni kto nam ju preda 😕 ,vsetky satkarky si tie india nechcu neako pustit 😅 😀

monr
15. zář 2009

mati, doťahuje sa to celkom fajn, hlavne ak preložím bočné pásy cez ňu, tak je to super aj pri chôdzi. Ja prekladám len jeden pás, ktorým fixujem hlavičku. a chodím tak dosť veľa. ale malá má zatiaľ 4,5kg. uvidím ako ďalej.

verulka
15. zář 2009

jaaj baby, skoda ze nechcete kratke 😀
inak dotaz, planujete nosit aj v zime?

weroni
15. zář 2009

verulka ja rozhodne áno lebo ja sa neviem zmieriť s tým že sa šatkovacie obdobie pomaličky končí, resp. redukuje sa množstvo nosenia, preto chcem využiť každú chvíľu 🙂
ale podľa situácie - túto zimu už budem nosiť asi aj na bunde - v manduce aby si Ester mohla pobehať a znova hopa 🙂
no ale ja dúfam že sa budeme aj na saniach voziť 😀

klaudia74
15. zář 2009

Weroni, ako ťa poznám, pre teba žiadne šatkovacie obdobie nekončí - veď prídu ďalšie detičky a môžeš pokračovať, resp. začať odznova! 😉

verulka
15. zář 2009

weroni, u vas to fakt nekonci 😉 ja planujem aj v zime, presne na bunde..a sane buduuuu 😵

martina46
15. zář 2009

weroni, inac fakt, naco ti bude taka dlha satka, staci ti 5-ka 4,2 didymos v pohode 😉

emjee
15. zář 2009

no ja planujem este pod bundou nosit, bez topanociek 😀 jedine, zeby sa matej naucil behat dovtedy 😀

verulka
16. zář 2009

emjee, to bude v zime este pohoda..mne sa minulu zimu (ako napadol sneh) naucil na kocik, takze sa vozil( ale iba ked spal..ja som nosila, len ked bolo "sucho"

petal
16. zář 2009

Ahojte. potrebovala by som radu. Chcem dat maleho do koliskoveho uvazu ale este nikdy sa mi ho tam nepodarilo narvat. Neviem co robim zle ale stale tam mam malo miesta a mam pocit ze mi zavadzaju prsia 😀 alebo co. Nedari sa mi to a manzel ho tam v pohode napcha. Chcela by som robit kolisku v KsK.

lucia123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
fibi
16. zář 2009

petal, skús to podľa tohto videa http://www.isatky.cz/seyret/video-navody.html

fibi
16. zář 2009

hneď prvé video...

lyongirl
16. zář 2009

ahojte mamičky, prosím vás o radu na nejaký nosič pre dieťa 😉
Šatku mám, ale je nám v nej strášne horko, aj mne, aj drobcovi, nejde nám to nejako supiš, vadí mi to omotávanie okolo tela a viem len 3 úvazy 😅
Chcela by som radšej vyskúšať nejaký "nosič", možno manducu, niečo čo sa nemotá, len sa dá na seba, dieťa dovnútra, ale nevyznám sa v tom. Poradíte mi pls? Malého nechcem nejako dlho nosiť, lebo mi je ťažký a nevládzem, je to len pokiaľ sa nenaučí sedieť, popr. chodiť.
ďakujem 😉

lyongirl
16. zář 2009

a asi budem predávať šatku dydimos indio indigo natur, 4,7m, ak by mal niekto záujem, tak pošlite IP

lyongirl
16. zář 2009

foto šatky v mojom albume

lyongirl
16. zář 2009

ešte k tej mojej šatke, nosená bol minimálne, 1x bola opraná, pôv. cena 69€, teraz 50€

a čo takýto nosič, je dobrý?
https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?...

lyongirl
16. zář 2009

šatka je predaná...

čo mi prosím poradíte o tých nosičoch?

elule
16. zář 2009

lyongirl:ja ho mam je super nemam sa na čo sťažovať mala som aj požičanu manducu a rozdiel som nenašla takmer žiadna mam aj foto v albume 😉