V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

denisocka
29. únor 2008

idem dať foto,ažnato že tie nôžky mu netrčia jak bábike 😨

julova
29. únor 2008

denis - my sme na tom tak nejak podobne 😀..este aj farbu mame rovnaku 😉

denisocka
29. únor 2008

julová 😀

mihapiha
29. únor 2008

tak omyl, manduca už je doma, poštačka bohužel na mě nezvonila, jen mi dělá teda problém do ní to mrně nainstalovat a odkaz co tu byl na manducu mi nefunguje..

mihapiha
29. únor 2008

http://www.manduca.de/de/modelle_und_preise.html tady je návod na instalaci... 😉 vlevo na stránce

denisocka
1. bře 2008

piha-mne hovor,ja som celý večer dumala,ako mu tam dám nožičky do písmena M ...................... ako staré máš bábo?

denisocka
1. bře 2008

http://www.manduca.de/de/die_vorzuege/M-Stellun... to je akože písané o tej M pozícii nôh?

johanda
1. bře 2008

haluš - Johanka měla BL tak na zápěstí 😅 . Dala jsem se S.arikovi, snad je využije více -tedy její Mirka. Pro tlustější mimina fakt nepoužitelné.

sue
1. bře 2008

Ahojte 😵
Akurát mi volala tá pani z nosime.sk, že sme vďaka Manduce vyhrali od nich nejakú knižku 😵 tak sa tešíme 😵 😵 😵 prvýkrát v živote sme vyhrali v niečom takomto 😅

denisocka
1. bře 2008

sue blahoželám,aj ja chcem knižku 😀

mihapiha
1. bře 2008

denisočka, já mám 6týdenní mrně, používám novovložku... a nožky nám sotva trčí 😀 😀 😀
já jen nechápu, k čemu jsou na vnitřní straně manducy ty dvě šikmé černé gumy, to je blbost do nich dávat nohy, ne???

sanya
1. bře 2008

mihopiho - ty cerne gumy jsou na vlozku, kdyz se nepouziva

http://www.manduca.de/de/modelle_und_preise.html#

Klikni na cervenou nebo cernou barvu a objevi se nahledy, u cervene je to foto c. 8, u cerne foto c.5, tam to uvidis

denisocka
1. bře 2008

picha,ja mi ich tam tiež pvý krát pchala 😀 😀 😀 😀 aspon nie som jediná blbá 😎 😎 😎 😎 , to su na uloženie novorodeneckej vložky,aby tam nazavadzala 😵

mihapiha
1. bře 2008

sanya, díky... 🙂

denisocka
1. bře 2008

sue - Ví­ťazom februárovej súťaže o knihu Koncept kontinua sa stala:

Zuzana Janíčková z Partizánskej Ľupče

Blahoželá­me

denisocka
2. bře 2008

baby,čo je toto za úväz ???? štvrtý sprava-v oranžovo červenej šatke http://nosime.sk/kategoria10-babysatky-hoppediz

denisocka
2. bře 2008

bože ja som sa zalubila do šatky 😎 , chcem nejaku za dobru cenu-mäkku,jemnu,pružnu ale pevnu a od ruky ................viete o takej ? 😀

adula76
2. bře 2008

http://nosime.sk/forum_all.php
spytaj sa bab, poradia ti aka je naj... - ale z druhej ruky asi taku nezozenies

eriqe
2. bře 2008

Denisocka, vsetko su to krize, len rozdiel je ze s kapsou von alebo vo vnutri

denisocka
2. bře 2008

eri - už som našla ten uväz na jednej stránke 😉 ,dík . My práve spíme v manduche 😀 a ja tu ťukám .......... adula,dík za pozvanie,prijala som ho na babetku.sk a už som v teme manduca 😀

martina46
2. bře 2008

denisocka,
1. odkaz je tusim sanami, velmi neodporucam, hoci to nie je ta najhorsia
2. hoppediz, ta je z tych lepsich, ale bolo by ju treba otestovat, je z hrubsich a otazka je, ci by ti vyhovovala. inac tuto istu ta pani predava tu na konovi 😉
3. medley tkana, vobec neodporucam
4. hmm, ta by sla tusim ☹

medley urcite nekupuj, pravda. no a zase sanami.
naozaj je naj volba pozicat z nosime.sk, bud didymos, alebo stochenwiegw a vybrat jednu z nich. je to palka, ale stoji za to.
alebo to predam moju elasticku MaM earth 😀 😀 😀 😵

denisocka
2. bře 2008

martina,to je ta s elast.páskom? modra,červena a bežova ? 😀 - tak hod cenu 😠 😎 , ináč mám nove 3 foto v albume ako teraz búvame v ,anduche , aj sa mi začína páčiť a zjavne aj šimonovi 😀

denisocka
2. bře 2008

maťa-už som ju našla,to je tá s čiapkou dráčika alebo princeznej 😉

martina46
2. bře 2008

Áno 🙂

denisocka
2. bře 2008

😀 no šak píš,jaka farba ..... dráčik...........

krikri27
3. bře 2008

Ahoj holky, tak nám přišla Manduca, první dojmy-pro mě je super, snad šitá na míru, teda zatím jsem nezkoušela zapnout pásek mezi popruhy, ale bederák a tak-ok 🙂
Akorát Aduš to tam prořvala ☹ možná už byla ospalá, možná se jí nelíbily roztažené nožičky ☹ když jse se koukla do zrcadla, usazená byla vzorně, říkala jsem si, jestli nemám rozepnout zvětšovací zip, ale to pak měla až po tmínko, ručky samozřejmě spodem, sice měla krásně jištěnou hlavičku, ale zas nic neviděla 😅
Takže prosím o rady: Mám to mít zatím zaplnuté-to zvětšování-, když je v tom až po to temeno?
A co dělat, aby se jí tam líbilo? Jinak mně se nosila perfektně, ale to řvaní nám to jaksi kazí 😖 Možná to bylo mou neumělou nešetrnou manipulací 😅Mtyslíte, že jsem jí tím, jak jsem ji na sebe přiložila, mohla roztáhnout nožky nějak blbě?Asi kdybysme šátkovaly, byla by na tu polohu zvyklá 😎 😔
Dík za rady 🙂

denisocka
3. bře 2008

kr kri -ani nám sa 3x nelubilo a kukni album - na 3x som sa naučila aj nôžky správne uložiť,odzipsoovať zväčšovaci kusok a kukni ako si tam zaspinkal 🙂 😀

krikri27
3. bře 2008

Deni, spinkáte krásně 😵 Já jsem si říkala, jestli to není tím, že mám bederák v pase, ale ty ho máš taky v pase...No budem pokračovat...
A jak zapínáš pásek mezi pásy za krkem?

mihapiha
3. bře 2008

krikri, a je malá zvyklá na nošení? nebo to bylo poprvé?
byla jsi s manducou doma? nebo jste vyrazili ven? tam by ti zaručeně vytuhla, rychlá chůze, vzduch a plno podnětů, doma to není ono. mi se H. někdy vzteká v šátku doma, bud když opravdu nosit nechce, tak ho vyndám a nezkouším násilí nebo když je kantare, to zaručeně do 5-10 min vytuhne.
pásek za krkem zapínám rukou, dá se to totiž posunout tak at na něj pohodlně došáhneš, ukázal mi to muž a konstatoval, že je to nosítko vymakané. 🙂 a taky je pohodlné překřížení ramenních pásů.