V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

eriqe
5. čer 2008

nie uz nie je 😒

denisocka
5. čer 2008

kurnik,šopa

eriqe
5. čer 2008

co narobis, budu nejake ine pekne 😉

denisocka
5. čer 2008

eri,ty ju máš 5ku?ja chcem 3ku a tie asi nie su 😖

denisocka
5. čer 2008

eri,ty máš lan/bavnla-čo? mne sa páči toto Indio gletscher / natur ,ale to je len bavlna a nerobia kratke.a myslím že 4ka nie je výhra

listicka77
5. čer 2008

Denisočka, ty jsi dobrý maniak - tři šátky, tři nosítka... To já mám zatím jen elastický Moby, extrémně dlouhý Didy, který chci střihnout na ring-sling a střední šátek na batoh a vypůjčený babyvak. 😀

vikinka27
5. čer 2008

ako robite tie batohy??? 😕
ja to neviem!!!! 😖
stale mi syn ide vypadnut!!! uz si chcem poumyvat konecne tie okna!!! 😒
(tio sa len vyzalovavam, navody som pozerala, len som nejaka nesikovna!!!)

denisocka
5. čer 2008

listička-musim si to v tem albume optaviť 😀 , to čo tam vidíš u mna bolo a potom ma opustilo,aby mohlo prisť dalšie,takže mám len ERGO MODRE a ANNU storch a chcem INDIO - takže baby,kto má INDIO natur alebo niečo do modra v dlžke 3,2 tak sa prosím nahlaste

lenki33
5. čer 2008

viki, batohy robim uz asi 2 mesiace a az vcera sa mi podla mna 😀 podaril taky ktoremu by sa nic nedalo vytknut 😀 😀 😀 takze pekne trenuj a trenuj 😉

listicka77
5. čer 2008

Viki a co máš za šátek?

listicka77
5. čer 2008

Jak se tu řešilo to funkční prádlo, tak jsem objevila moiru za mimořádně nízké ceny: http://www.funkcnipradlo.cz/katalog/moira-detsk...

vikinka27
5. čer 2008

listi, netusim,c o je to za satka 🙂
moja sanami, co mame este po romim je hrozne silna na moj vkus (jedna z prvych sanami), takze ju nenosim... zdedila som po kamaratke taku fajn jemnu, myslim, ze nejaka importovana (guatemala, india??), bez mena...
mozno je to v tom. ale ja mu to proste neviem dat pod zadok, aby ho to drzalo. stale sa vyklzne. okrem toho sa stale nasponuje dovonka a to ho neviem uviazat...
mozno sa mu to iba nepaci... ani klokan na boku mu napr. nevyhovuje, to sa stale sponuje...

eriqe
5. čer 2008

viki moze to byt aj satkou. Ja som mala Vatanai a vela uvazov mi neslo som si myslela ze som lava a ako som vymenila satku, tak to zrazu ide 😉
Deni mam to s lanom a nedam ani za nic. Na teraz uplne super kombinacia.

natama
5. čer 2008

listi, diky za odkaz, ceny fakt dobry. no joo, kdyz jabych radsi neco prirodniho 🙂
jo a uz broucek nema hlavu v satku jen na jednu stranu a opravdu to bylo tim, jak psala viki, ktery pruh mam nahore, nechapu, jakej rozdil v tom vidim, prijde mi to stejny, ale kazdopadne se to tim vyresilo 🙂

martina46
6. čer 2008

My sme to tiež riešili s tou hlavou stále na jednu stranu zmenou prekríženia pruhov, ale nejako nám to nepomohlo. Ale teraz je to už nejako samé ok.

vikinka27
6. čer 2008

natama, ja som si inak vcera uvedomila, ze to iste robim, ked ho nosim iba narukach (odgrgavanie a pod.) stale ho davam na pravu stranu - takze automaticky sa diva len napravo. tak uz som vcera zacala aj nalavo, aj ked mi je to neprirodzene.. 🙂

lenki33
6. čer 2008

viki, si prehadzuj ruky, vtedy sa dieta automaticky otoci, aspon u nas to tak bolo, aj ked ja uz na rukach zasadne nenosim, lebo mi tak je strasne tazky 😉

vikinka27
6. čer 2008

no prave, ale uvedomila som si to az vcera 🙂 satku prehadzujem uz davnejsie, ale ruky ma nenapadli 🙂
ja ho nosim tiez iba na taky rychly presun - spalna - kuchyna a pod, a na odgrgavanie...

listicka77
6. čer 2008

Viki, to může fakt být šátkem, holky na nosenideti.cz hodně píšou, že u batohu na šátku strašně záleží - ideálně Storch, Hopp, Didy pruhy nebo indio. A na batoh je fakt lepší silnější, je to jen jedna vrstva.

s.arik
6. čer 2008

denisocka,
hezké a levné nosítko, ale nějak nemá ta paní volné ruce!

denisocka
6. čer 2008

sarik,ale ja byť tým deckom a tam vonať zadok tak amen 😀

lenki33
6. čer 2008

podla mna by sa to ze nema volne ruky dalo vyriesit trakmi 😉

lenki33
6. čer 2008

inak musim sa pochvalit mam doma indio le ziegel a som z neho uplne namakko 😅

denisocka
6. čer 2008

ten ziegel je ake? a to máš doma 3 šatky?pozerám že aj annu,tak daj aj dlžky ake máš

lenki33
6. čer 2008

ja som strasne chcela indio LE bukove s vlnou,ale sa mi k nemu nepodarilo dopracovat, tak som skusila toto a sa mi zda strasne podobne. Som sa bala ze bude take moc tehlove, ale je skor tmavo hnede, tak sa vytesujem.
Doma mam
EllaRoo Christian,4,6 m - predavam aj ked furt nad tym dumam lebo je krasne 😠 ale tolko satiek 😖
Storch Anna, 4,1 m
Didy Indio, ziegel- ten je az 4,7 m lebo robia len 6 ale asi ho strihnem
mei tai, patapum 😀 😀 😀
uz fakt staci 🙂

s.arik
6. čer 2008

lenki,
když máš taky mei tai, jak se ti v něm nosí? já si kupuju od gedren...

lenki33
6. čer 2008

s.ari uz som ti o nom pisala asi 2 strany dozadu. Podla mna super 😉

lenki33
6. čer 2008

no tak 6 😅 na str 64

s.arik
6. čer 2008

lenki,
dík, a tos tenkrát odpovídala taky mě, mi to vypadlo z hlavy 😠 😀