V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
16. říj 2008

lenki, mne príde to mandarínkové (skoro červené) môžeš si ho potom opáčiť 😀

lenki33
16. říj 2008

hmm ked praveze indio sa robi to rubin-mandarin(co budes mat ty), potom rubin - to je take svetlocervene a este cervene a to by malo byt az take bordove

eriqe
16. říj 2008

mne sa strasne pacilo to cerveno cierne, co sa uz nevyraba 😒

lenki33
16. říj 2008

o tych indiach viem, som sa hore pomylila rubinové = koralove
to cervene indio je toto
http://www.didymos.de/
tak to sa vola rubinrot (ale na nosime je to ako cervene)

lenki33
16. říj 2008

audrey ved ty si videla to nino cervene co som tu mala, tak taku farbu hladam
inak pekna farba je aj leo cervene, ale to je skratka klasicky cervene a ja by som chcela taku krvavuuuu 😀

lenki33
16. říj 2008
audreyd
16. říj 2008

juj, leni, ja neviem po nemecky ani "fň" 😖 inak aj ja som na červenú, tiež ju musím mať všade 😀 to by bolo, keby si si ešte aj farbu mohla namiešať, čo?! 😀
inak, neskúšali ste niektorá batiku na šatku? 😕

valka
16. říj 2008

dievcata, hovori vam nieco arteterapia?
ak ste na cervenu, potrebujete dobijat energiu a ta cervena vam ju dodava...odkedy som bola tehotna, tiez na nu frcim....do vtedy som bola na modru a ciernu 🙂

lenki33
16. říj 2008

val ja si myslim ze na mna viacej posobi satkoterapia a uplne najuucinejsia by bola novosatkoterapia 🙂

valka
16. říj 2008

😀

audreyd
16. říj 2008

valka, ja som kedysi bola na modrú strašne!!! potom som mala zelené obdobie a teraz ma už riadne dlho drží tá červená 😀

valka
16. říj 2008

nebude to tou chybajucou energiou? 😀

certica
16. říj 2008

ja som uz hrooozne dlho na zelenu. ze by som bola stabilizovana? alebo sa potrebujem ukludnit a furt ne a ne? 😕 😀

certica
16. říj 2008

inac baby, ja skor rozmyslam, ako tie farby posobia na decka... ci uz satka alebo minule som rozmyslala, ci kupit zelenu alebo oranzovu prenosnu postielku (nakoniec ziadnu 😀 ), ale strasne sa mi ta oranz. pacila, len si hovorim, ze ak chcem, aby v tom to dieta spalo, zelena by asi viac vyhovovala. zas na hru a inspiraciu by bola lepsia oranzova. sibe mi, lebo zrovva vcera som prevliekala obliecky na perinach a som sa tak zamyslela, ci ta cervena farba nebude nejak nekludne posobit na maleho a veruze sa mi budil kazdu chvilu 😀 😕

verulka
16. říj 2008

certi, ja mam zltu postielku 😀
lenki, mala by som dostat novy model suses..modru 😉 to je farba moja 😵

audreyd
16. říj 2008

no s tými farbami to môže byť 😖 som veru nejaká vyflusaná 😝 inak som prišla na to, že v čiernej som ako vrana, v modrej mi je zima, biela sa sviní (no čo by som chcela pri dvoch deckách), v ružovej sa cítim ako z cukru 😅 a v žltej ako kura 😅 no zostáva mi tá červená 😵 ale žeby ma nejako nabíjala 😕 asi si jej musím nakúpiť viac 🙂

certica
16. říj 2008

tak, co sa oblecenia tyka, mne sa hodi modra, zelena, hneda, cervena a biela, prip.bordova. v zltej a oranzovej vyzeram vyslovene blbo, v bezovej som nevyrazna.

lenki33
16. říj 2008

co sa tyka oblecenia, tak milujem ciernu, bielu a ruzovu 🙂 mam za sebou aj dllllhe obdobie ciernociernej ale to uz je davno za mnou 😀 ale na ciernu aj tak nedam dopustit

verulka
16. říj 2008

jaaaj, baby, ja mam doma metalistu, takze cierna je nasa 😀 ale ja mam srdcovo tu modru, potom bielu a ciernu. Cervene mam len kratke saty 😀 snad ich este niekedy obleciem 😀
mojm krpcom sa brutal hodi modra a ronovi aj hneda- na toto si musim zvyknut, tu farbu som predtym vobec nemala

audreyd
16. říj 2008

lenki, keby si mala bieleho kocúra, asi by tá čierna nebola taká in 😀

indy
16. říj 2008

valka ja som arteterapiu studovala 😉

audreyd
16. říj 2008

jeeej, máme tru odborníka 😵 pouč nás trošku 😉

indy
16. říj 2008

weroni ja som tiez pisala a aj myslela, ze sa vykloni zo satky akoby z balkona a kuka do zeme(u nas kuka vzdy len do lavej strany). Myslim, ze to tam tak bolo napisane
A dnes uz vyklananie nebolo, uviazala som ksk vnutri tak ho tie pruhy pekne fixovali a spinkal tak 2x po 2 hodiny 🙂

indy
16. říj 2008

o arteterapi pridam neskor lebo uz synator vola ze chce masaz a kupel 🙂

audreyd
16. říj 2008

aha 🙂 http://www.zivica.sk/novinka_zobraz.php?id=105 sa máte, blaváčky 😒

weroni
16. říj 2008

indy ok tak potom mame rovnaky problem 😀 nuz co asi sa s tym neda moc spravit...

my sme inac prave prisli zvonku boli sme v satke v restike s kamoskou 😀 a potom na dlllllllllhej prechadzke a mala sa zobudila az ked som ju doma na postel rozviazala zo satky, teraz sa dojci ale tak ze mi len cmula prso a odfukuje si tu neviem ci sa dnes neplanuje kupat ci co 😀 zradielko moje zratucke...

baby ja vas pekne prosim prestante o tych satkach 😀 vy nakazite fakt hocikoho 😀 tato baba vas tu nahodou nestudovala? 😀
http://images.google.sk/imgres?imgurl=http://i6...

jaj sorrac tusim ste raz pisali ako skopcit iba skrateny link ako sa to robilo? 😕

audreyd
16. říj 2008

weroni, dobre si to natiahla 😀 inak pekná plejáda šatiek!!!

bambusko
16. říj 2008

weroni, tak na tu nemame 😀 ale cista imidzerka je to, polovica uvezov - ach jaj 😖

weroni
16. říj 2008

veru bambusko mas pravdu, hlavne tam kde ma maleho uviazaneho jak v klokanke...
ale nemala som citat tie jej referencie na jednotlive satky lebo zo storchov moc nie je nadsena, ja neviem neviem ci v blizkej buducnosti nevyskusam nejaky didymos 😀 🤐