V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

lenki33
17. říj 2008

weroni, tak to ta mozem ukludnit, podla mna storch je lepsi ako didy pruhy. Je taky hrubsi (ale v tomto pripade je to lepsie) a pruznejsi. Jedina nevyhoda storchov je malo vzorov 😒 A skratka ja stale hovorim ze keby som si mohal nechat len jednu satku tak by to bola ANNA 🙂 to bola laska na prvy pohlad a trva stale

verulka
17. říj 2008

bambu, pekna foto 😉

weroni
17. říj 2008

lenki ja mam tiez annu a takisto ma velmi ocarila 🙂 aku mas inac dlzku?
baby a este jedna technicka otazka - co som tu pisala ze sa mi dost casto stane ze ma ester jednu nozku o nieco nizsie ako druhu - vacsinou je to prava ktora je vyssie, tak moze to mat nejaky negativny vplyv na klbiky myslite? 😖 ja som z toho zufala som sa rozhodla ze uz musim ist osobne na najblizsiu prezentaciu v Blave a nech to ta poradkyna vidi na vlastne oci a poradi mi ako to odstranit... ani pevny uväz to neodstranil neviem fakt ze co s tym

eriqe
17. říj 2008

weroni a mas rovnako utiahnute oba pruhy? Lebo mne sa to stavalo, ked bol jeden trosku povoleny, tak aj kolienko hned islo nizsie 😉 Ale pre pokoj si dohovor stretko s poradkynou, hned budes pokojnejsia.
A ja teda k storchom nie som az tak naklonena, ak storch, tak asi anna, ale leo ma teda sklamalo aj vzhladovo, som cakala nieco viac, ked je take ospevovane 😒 to sa mi uz viac pacia nove hoppy a aj vzory maju krajsie

honzulda
17. říj 2008

Ahojky, chtěla jsem se zeptat, máte některá z vás zkušenosti s nosítkem Tobi?
Myslíte, že v něm můžu nosit i strší dítko od 1 roku?
Děkuji.

eriqe
17. říj 2008

ja teda nepoznam nikoho kto by tobi mal, ale co som citala referencie myslim na nosenideti, tak neboli bohvieake, baby tam pisali, ze ak nositko tobi, tak to si uz radsej usiju vlastne mei tai a v nom sa nosi pohodlnejsie

honzulda
17. říj 2008

Díky. Tak nevím 😉 ,asi vyzkouším. Včera jsem ho vyhrála v aukci za 260Kč, tak to není tak strašné 🙂

eriqe
17. říj 2008

tak to potom nie, ked ho odskusas, tak napis referencie, budeme zvedave 😉 o starsie dietatko by som sa nebala

honzulda
17. říj 2008

Napíšu. Jsem sama zvědavá, je úplně nové 😀

lenki33
17. říj 2008

ja mam annu, 4,2m
eriqe a ktory storch sa ti paci?? ja som zase sklamana z hoppov na obrazku este ako tak ale v skutocnocti sa mi zdaju take moc tmave, viaze sa s nimi ok, ale ten dizajn mi nesedi 😒 a ta kapsicka na cipe so suchym zipsom ma vyslovene vytaca 😠

lenki33
17. říj 2008

eriqe, myslela som ktory hopp sa ti paci??

ough
17. říj 2008

holky jdu na radu. Hledám nosítko a líbí se mi patapum, ale je váhově do 15 kg.
Nosíte někdo těžší dítě?
To už bych pak asi vybrala tohle:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17313641&tab=1
aby nosil MHD, ne? 😀

valka
17. říj 2008

lenki, mne prave troska chyba ta kapsicka u inych satiek...ked som isla len tak na spacirku, tak som tam supla plienku a doklady a mohla som ist nalahko...pri ostatnych musim nosit nieco navyse cez plece ☹

venonna
17. říj 2008

valka, ja na to pouzivam ten miniruksacik z manducy a som spokojna, je to lahucke.

valka
17. říj 2008

to ano, ale nie je to take prakticke ako to vrecko...

lenki33
17. říj 2008

ja chodim vzdy nalahko, nosim kapsace a ostatne veci si uviazem do satky. Neznasam ked mam niest nieco navyse, resp ked mam mat nieco v rukach, alebo tasku alebo batoh

valka
17. říj 2008

ved prave preto to bolo na tej satke prakticke...ale ja nenosim kapsace, tak mozno preto sa mi pacilo to vrecko...

lenki33
17. říj 2008

ked mne pride suchy zips ako dehonestacia niecoho tak poetickeho ako je satka 😒

hanuky
17. říj 2008

Ahojte baby, pripajam sa do diskusie - chcem sa spytat par veci...
Ide o klokanku Manduca. Dá sa v nej vobec aj sadnut? ak teda budem mat dieta v nej... Je tam nejaký výrez dole - pod zadkom dietata, ci to nevadi...
neviete ci sa da aj osobne niekde kupit manduca???

audreyd
17. říj 2008

hanuky, dá sa sadnúť... záleží aj od toho, či si ju pripneš na bedrá alebo na pás... čím je nižšie, tým sa horšie sadá 🙂 osobne sa asi nedá kúpiť, teda pokiaľ viem...

hanuky
17. říj 2008

skoda... ☹ a odkial ste si objednavali vy? resp. za kolko pride domov zasielka?

lenki33
17. říj 2008

hanuky obrat sa na niektoru z poradkyn nosenia na nosime.sk vacsinou maju manducy fyzicky u seba

ough, no asi ti moc nepomozem ja mam 9,5kg dieta a patapum toddler (to vacsie) nosi sa mi v nom super. Najdlhsie som ho v nom mala nejake 3 hodky a pohoda. Ja som vyskusala aj manducu a ergo a mne sa najlepsie nosi v patapume. Ale najpohodlnejsie pre teba bude asi ked kupite nosic manzelovi 😉

hanuky
17. říj 2008

ok, dik skusim.
a ako dlho mate dieta najviac v menduce? moze tam byt viac hodin?

duskaf
17. říj 2008

hanuky naša malá nemá rada, keď si s ňou v manduce sadnem, ale sadnúť sa dá a tak asi tri hodky som ja nosila najdlhšie, stále mám na sebe manducu aj prázdnu, niekedy vyberiem a podľa potreby zas vložím malú.

hanuky
17. říj 2008

to sa da tak lahko dieta odtial vybrat a vlozit naspat?

certica
17. říj 2008

babyyy, mam doma ponco 😀 . som prekvapena, ake je lahke, cakala som nieco hrubsie a tazsie. idem ho hned oprat 😎
hanuky, manipulacia je fakt jednoducha

bambusko
17. říj 2008

hanuky, ja mam sice ergo, ale sedi sa mi v tom zle. v autobuse mi vsetci uvolnuju miesto, ale ja radsej stojim 🙂 ani malemu sa nepaci, ked sedim, vydrzi tak maximalne, kym si zasnurujem topanky

certica
17. říj 2008

bambusko, na fitlopte sa v ergu dobre sedi. my s malym tak denne hopkame a skaceme 😀

bambusko
17. říj 2008

nemam, a keby sme mali, tak by sme museli mat rovno 3, aby som mala na com sediet 🙄

kkaattkkaa
17. říj 2008

ahojte, nie ste niektora z Povazskej Bystrice (prip. nepoznate tam niekoho kto nosi v satke)? Potrebovala by som poradit a nazivo vidiet, ako sa nosia male babatka v koliske. Navody su mi na nic, dokonca ani kurz nepomohol. Predsa len plysak je plysak a lepsie 100 krat vidiet nazivo, ako... Dakujem Katka