V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
7. lis 2008

u nas muza presvedcilo to, ze :nechces satku? kupim ti nosic za 3litre 😝 a zrazu aj satka je dobra 😀 ale nosi len v JK,ktory si sam uviaze 😀 oli, hadzanie cez rameno krpec miluje,len to nerob moc na verejnosti 😀
mna presvedcila dasha z nosime a okrem toho ja som sa zamilovala na 1.pohlad do satky.takze rozhodnutie bolo jasne..inak dnes sme boli na prechadzke asi hodinu len ja a deti a som zistila, z euz nechcem mat kocik doma..proste Ron bude cisto noseny..muz mi to schvalil, tak ideme predavat kocik 😀

kili
7. lis 2008

verul, čo budú peniaze na inú šatku? 😀

olinka6226
7. lis 2008

no dasha je super ale so samkom mala problem aj ona - podarilo sa jej na treti krat a to sa uz samkovi prestavalo pacit... tak sa nejak snazim presvedcit samu seba ze to pojde. ved pockaj ked bude mat ronusik 13kg a potom mi povies ako sa ti hadze cez rameno 😀

olinka6226
7. lis 2008

kili ty mas na tej fotke ktoru satku?

kili
7. lis 2008

hoppediz

bambusko
7. lis 2008

dievcata, ja na chrbat nenahadzujem. mam jemnocitne chlapetko. dam mu satku len za chrbat a nariasim pod zadkom, chytim si ho na bok, povytahujem konce satky a pomaly posuvam na chrbat, potom sa predklonim a posuvam ho vyssie, stiahnem naspet tricko 😝 a uviazem

olinka6226
7. lis 2008

delhi?

kili
7. lis 2008

áno

olinka6226
7. lis 2008

bambusko hmmm a kolko vazi?

audreyd
7. lis 2008

my sme dnes boli v baumaxe na nálete na kvety! adeli som si na parkovisku hodila na chrbát do manducy, tiež na mňa divne kukali, že čo s tým deckom robím 😨 adam sa vozil v košíku 🙂 ozobkala polku kvetov, kúpili sme 4 kvety a šli sme 🙂 rozrevala sa až v autosedačke 😀

bambusko
7. lis 2008

olinka, lahka vaha - 7,6kg, uz 2 mesiace 😔 asi sa chce dlho nosit

audreyd
7. lis 2008

bambu, naša buchta má 9200 😲 tá sa asi dlho zase nechce 🤐

bambusko
7. lis 2008

audrey, ked vyskusa mandarinku, zacne drzat liniu 😀 fakt, prave teraz mi doslo, ze marek nepribera odkedy mame inku 😨

olinka6226
7. lis 2008

joooj bambu to mal samuch ako 3mesacny 🙄 prudko vam tie lahke deti zavidim aj dnes som fibi hovorila ked bola u mna ze to ani pravda neni to jej fifipierko...

audreyd
7. lis 2008

asi ho zabúdať kŕmiť, keď je na chrbte 😀 😀 😀 😀 😀

nooo, na lujzu nikto nemá 😀 taký vrabček, celá mama 🙂

kili
7. lis 2008

audreyd, by som sa dovolila oponovať, na našich ste zabudli? 😀

olinka6226
7. lis 2008

audrey ale on nepapa nadpriemerne... len je tazky po maminke. ved som dlho len kojila a aj tak priberal. teraz sa uz nejaky cas drzi na tych 13kg - asi 4 mesiace tak dufam ze este aspon nejaky cas na tej vahe ostane.

audreyd
7. lis 2008

kili, vy ste špeciálna kategória 😉 no schválne, koľko teraz vážia? či lujzu predbehli 🙂

kili
7. lis 2008

A. má asi 7,3kg a S. 8,5kg. koľko má lujza?

verulka
7. lis 2008

oli, preto som pisala, ze ked budem nosit len ako doplnok k chodeniu vsetko predam a zaobstaram si nosic..ak bude rnko ako surodenci, tak to bude skoro( mne po roku uz dokocika nesadli).Ron ma zatim 8,5kg, teda v 6mes mal 8400a pribera dost 😝 ale zase po roku sa to zastavi, resp spamli..Ja som mala boch chalaov takych tuckov a potom to vybehali a teraz su vychrtlinkya pritom oni nejedia ale zeru 😀 nechcem si predstavit pubertu 😝

bambusko
7. lis 2008

oli, my sme mali v 4 mesiacoch 7kg

audreyd
7. lis 2008

lujza tesne lízla samka 😵 asi o 10dg 😀

fibi
7. lis 2008

no vidím že sme na pretrase 🙂 Lujza mala včera u doktorky 8560 g. A to bola nakŕmená a nevykadená 😀

olinka6226
7. lis 2008

tak to sa dobre pocuva ze nie som sama za taznu kobylu 😀 ale zas radsej nech im chuti ako by som ho mala s jedlom v ruke prosikat. zazila som to na jednom stretku - dcerka jednej z bab odmietala okrem mlieka cokolvek zjest a to mala vyse roka. by ma slahlo.

kili
7. lis 2008

fibi, našich sa váha dosť hýbe, včera mal tuším S. pred večerou 8580, možno menej, už si fakt nepamätám.
no to je fakt zvlášte, že je tak maličká, to ju vlastne S. predbehol, lebo teoreticky je o mesiac mladší. Tak to poteším MM 😀

bambusko
7. lis 2008

olinka, mna uz slaha ☹ dievcata jedli uplne krasne, takze si to uzivaj, nevies, co ta caka pri dalsom dietku

audreyd
7. lis 2008

kili, ale v kriku ju stopro nepredbehne!!! 😀 😀 😀 juuuuj, už sa teším na dujdu moju zlatú 😵

verulka
7. lis 2008

oli, risko malv roku 13kg 😉 a teraz ma 25 aj s botami a to je z ojich krpcov jediny aspon v priemere 😀
ajka jelahka vaha uz dlho 😉

fibi
7. lis 2008

no ako hovorí manžel, my si z nej robíme bonsaj 😀 No vyplnilo sa prianie naše maminy ktorá hovorila: nič vám neprajem zlé, len aby ste mali také deti, aké ste vy boli, keď ste boli malé...no a ja mám lujzu a audrey adelku...

kili
7. lis 2008

fibi, a vy ste boli dobrí či zlí?