V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bambusko
20. lis 2008

joj zeny, ste sa teraz zobudili, ked uz nedavaju bonusy za novych klientov 🙄 audrey, zaregistruj sa sa a je to

angelik, moji zvysni traja vypadli z domu pred siedmou 😅 to som sa obracala na druhy bok 😀 ale inak vstavame zvycajne okolo siedmej

eriqe
20. lis 2008

baby co mate koalu, deticky ju budu nosit v zime ako kombinezu? Ci je dobra len pod bundu, ked sa nosi? Asi hlupa otazka, ale ja som zacala riesit zimne oblecenie az teraz a zvazujem ci toto alebo engelovsky overal a poradte mi aj s velkostou 😅

bambusko
20. lis 2008

eriqe, koalu pri noseni davam malemu len na bodynko a pancuchy s navlekmi a papucami. je super teplucky 🙂 da sa nosit aj navonku, ked das pod to viac vrstiev, ked sme sli len autom, tak som ho obliekla do sedacky viac. dobre su na tom nohy, je na nich nasita neprefukava latka - to by sa pacilo tvojmu manzelovi. a daju sa paradne prehnut cez nozky podobne ako rukavice, ked je treba

eriqe
20. lis 2008

jej tak parada. Ruty ide mat rok, tak uz radsej tu vacsiu velkost co? Hihi no veru, moj manzel je na taketo veci "uchylak" vcera prisiel brat, ze si kupil bundu, tak hned skumal z coho je vyrobena 😀 asi ako taki ludia co sa vyznaju do dreva, tak on do sportovych latok 😅

bambusko
20. lis 2008

eriqe, my mame tu vecsiu, ruky aj nohy su trosku dlhe, ale nevadi to. asi rataju s tym, ze pri mladsich detoch to pretiahnes na koncoch, tym sa to skrati a mierne je to aj nakrcene, mam aj fotku v albume

eriqe
20. lis 2008

idem si pozriet a dakujem krasne 😉

tangy
20. lis 2008

Ahojte... co vravite na satku medley? Dakujem.

lenki33
20. lis 2008

tangy tak medley fakt radsej nie, aj ked priznavam bola to moja prva 😅 ale to som bola este mlada a hlupa

tangy
20. lis 2008

Preco? Nie je dobra? Ja sivyberam naschval lacnejsiu, ze uviime ci ju vobec budeme chciet nosit.

lenki33
20. lis 2008

je uplne na nic, je to obycajna latka, to si mozes rovno kupit latku a a satku si usit. Je tvrda, vobec nepruzi, neobopne babo a musis viazat 100% super uvazy, inak ju bude zachvilu citit. Dajme tomu ze stoji 1000 Sk ale nemas sancu ju potom predat, ked si kupis Storcha napr tak ho potom predas mozno za 1500 Sk aj viac a stoji asi 2500. Takze si stale na tom rovnako a mas kvalitnu satku. Nemozes sa skontaktovat s nejakou poradkynou nosenia??

tangy
20. lis 2008

Dakujem. Ak poradis kontakt, budem rada. Podla tohto ale nevyzera zle: http://www.medley.cz/

lenki33
20. lis 2008

tangy neviem odkial si?
tu su vsetky kontakty
http://www.nosime.sk/sk/prezentacie/

tangy
20. lis 2008

No som zo Senice, takze nic tu take blizko nie je. Ale dakujem za kontakty.

lenki33
20. lis 2008

no a elasticku satku medley som mala tu cest vidiet nazivo a stacilo mi, to si fakt mozes usit z tricka 🙄

lenki33
20. lis 2008

hmm, mozno by baby z BA prisli aj do Senice, alebo ich skus oslovit nech pridu urobit prezentaciu do nejakeho materskeho centra co je u vas 😉

lenki33
20. lis 2008

tangy a preco myslis ze ju nebudete chciet nosit???

verulka
20. lis 2008

eri, ja davam ronovi pod koalu tak ako bambu, podla mna bude stacit aj na von, len pridas vrstvu.Pre rocnu krasku by som asi skorriesila tu vacsiu velkost..ja somo rada, ze mam mensiu, akurat vydri do jari, a kedze nechodi, tak nemusim riesit chodenie 😉 no a na jesen ju predam..o rok uz bude nosenie bud uplnou minulostou alebo len mini doplnok, cize planujem nosit len na bunde 😉
inak moja bunda furt nikde 😢

tangy
20. lis 2008

Ok, skusim napisat. Dakujem.

lenki33
20. lis 2008

verul ani moje indio ☹

verulka
20. lis 2008

tak apson smutime dve 😉 ale ja pevne duuufam, ze zajtra tu uz bude..teraz ani von nemozem ist kvoli chorobe,ale ked polavia horucky, tak by som rada..no a kedze pocasie je uz taketo, tak sa mi zide..
a ty vies aspon problizne, ze kedy ma dorazit?

lenki33
20. lis 2008

no myslim ze nabuduci tyzden by mohla byt v SR

tangy
20. lis 2008

Neviem ako zvladnem to uvezovanie a ci bude chciet babatk v tom byt.

lenki33
20. lis 2008

babatko chce byt vzdy pri mame a uvazy urcite zvladnete, len sa toho netreba bat, lebo ked je z toho mama nervozna citi to aj mimi 😉

verulka
20. lis 2008

tangy, ked sm to zvladla ja, zvladne kazdy 😉 ono to len vyzera zlozito, staci mini trening- par krat a uz to budes mat v ruke aj oku 😉
lenki ,tak drzim palce, nech dorazi 😉

tangy
20. lis 2008

no neviem, uvidime 😉
pritel si mysli, ze s tou satkou vymyslam
a vy mate ake satky?

verulka
20. lis 2008

ja mam indio( didymos) modrobile a hnedobiele, klasika bez primesi

bambusko
20. lis 2008

storchenwiege inka 4,6m 🙂 a didymos indio modre bavlnene 3,7m

audreyd
20. lis 2008

ja pridávam didymos mandarin 🙂 4,2m 🙂 tiež som si myslela, že ja s mojimi čaptavými rukami sa tou šatkou nebudem vedieť "obzádzať" a vidíš, nedám na ňu dopustiť 😵

lenki33
20. lis 2008

verul dik, ale ty tu bundu potrebujes a ja bez toho india mozem zit, ci nemozem??? 😨
satky, ja som zberatel ale klasicke satky mam indio ziegel, storch anna, a teraz cakam indio cervene
no a nejake tie nosice k tomu 😀

tangy
20. lis 2008

Tak neviem, ktoru mi poradite? A nepredava niektora nahodou satku? Ak ano, ozvite sa.