V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
9. říj 2008

jo ja mam tiez DS aj BL a BL mam radsej, su jemnejsie, ale zase dalsi par by som uz nekupila, az taky rozdiel tam nie je...DS som kupila aj starsim krpcom- ked je rano chladnejsie a poobede na kratasy, tak to mali ako "podkolienky alebo na rukach...mna by toez zaujimalo, kde sa daju kupit normalne dosp. navleky, lebo na mojho tucka by to bolo naj riesenie..

eriqe
9. říj 2008

z navlekov teraz u nas ficia tie toodle bugz, ja ich sice nemam ale dve kamosky a ze su super pre deticky, ktorym sa BL a DS zarezavali do stehienok. Su uzasne makucke a hrubsie ako BL a DS, len to nie je cista bavlna 😒

verulka
9. říj 2008

eri, nad tymi som uvazovala, ale teraz na zimu netreba a uvidime co bude na jar...jo a longies su na ceste 😀 diky za radu 😉

eriqe
9. říj 2008

niet zaco 😉 my pouzivame navleky aj teraz, vobec nepouzivame pancuchace, takze navleky su super

kili
9. říj 2008

naši by potrebovali skôr niečo užšie než sú bežné návleky typu BL. Keď už lozia, tak to už apsolútne nemá zmysel, furt ich majú pod kolenami. Ale používam ich namiesto pančucháčov pod tepláky do kočíka. to je super, lebo pri prebalovaní majú nohy v teple a nešmýkajú sa im, keď len sedia v kočíku. Teda niekedy aj áno, ale nič hrozné.

valka
9. říj 2008

kocky, skusam stale viazat batoh...ale malej stale padnu nohy dolu. ako a cim je sposobene podsadenie zadocka a siroky uvaz?

kili
9. říj 2008

valka, ja som mala vždy ten istý problém 😕

bambusko
9. říj 2008

valka, aj u nas podobne 😒 preto som skusila jordan a ten nam vyhovuje zatial viac

valka
9. říj 2008

jordan je ten raz hore a raz dole latka na zaciatku?
ja som rozmyslala nad kapsou tak, aby mala lucka vsetko istene ako v krizi s kapsou v predu

venonna
9. říj 2008

valka, podla mna na batoh sa hodi len zanosena satka, ja s girasolkou naviazem dobre...

valka
9. říj 2008

no ja uz mam zanosenu satku - indio, co nosila eriqe niekolko mesiacov 😀

valka
9. říj 2008

a pozerala som par videi, a nie na vsetkych maju deti podsadeny zadok...ale na druhej strane mne je to nepohodlne, ked jej tie nohy visia 😝

bambusko
9. říj 2008

hej valka, je to taky asymetricky uvez, na zaciatku jedna cast satky na ramene, druha pod pazuchou 😀 myslim, ze lenki to viaze a odporucila.

myslite, ze moja inka este nie je zanosena? zeby preto? mame ju 2 mesiace, do ruky je celkom prijemna

venonna
9. říj 2008

valka, tak tak satkou to fakt asi nebude 😒 tak uz len skusat, tusim verul pisala, ze je dlhsie trvalo, kym sa z batohom "skamaratila"

audreyd
9. říj 2008

a čo hovoríte na toto??? tu je návlekov všelijakých kvantááááááááááá

http://nakupvusa.cz/eshop/apparel-1036682-leg+w...

valka
9. říj 2008

vennon, a nevies, ci uz ta "kapsa" ma davat nohy na siroko alebo az to prekrizenie?

kili
9. říj 2008

audreyd, tak tam ich je teda požehnane, fakt vyzerajú super

mysinka
9. říj 2008

Holky, nezkoušely jste některá uvázat si na záda ksk venku a s něčí pomocí tam to dítko nasoukat? Nebo dvojitý kříž na záda (čili vlastně ksk uvnitř na břiše, akorát dítě se dá na záda) 🙂 Snad jsem to vyjádřila jasně 😀

venonna
9. říj 2008

valka, uz v kapse by sa mali dat nozky nasiroko, pruhmi to len poistis. Drzim palce 😉

valka
9. říj 2008

jujjj...skusam a nic ☹ ale to chce asi veeeeela cviku,ze?
tak idem znova do toho...
skusala som jordan, ale neviem, ako roztiahnut satku z pleca medzi nohy...sa mi to da vzdy do hrby.. 😝

venonna
9. říj 2008

valka, ked to nejde dnes, pojde zajtra, neboj 🙂 hlavne sa nenechaj znechutit a ked uz dnes nemas nervy na to, tak trenuj zasa zajtra, aby ste si to s malou neznechutili
http://www.vbavlnce.cz/index.php?kat=1&cln=6&gs...
😉

valka
9. říj 2008

dik 🙂 budeme trenovat a raz budeme uplne namakane..🙂
zatial budeme nosit v manduce..aj tak bude zima, aspon satku neufulam 😀

venonna
9. říj 2008

valka, este som nasla toto

https://www.youtube.com/watch?v=1-WMRn4rurA


je tam detailnejsie, ako spravit tu kapsu a poutahovat, aby drzala 😉

valka
9. říj 2008

super...dakujem 😉

bambusko
9. říj 2008

valka, ja som trenovala s plysovym medvedom v noci 😀 ale to posledne video je dobre, tak jednoducho to vyzera 😨

valka
9. říj 2008

ved to, vyzera... ☹

eriqe
9. říj 2008

Vali podla mna treba len to co robi Pidasek v tom poslednom videu, minule sme to rozoberali aj s babami na stretavke, ze ked ti dieta tak zapadne do tej kapsy tak je nosenie ovela pohodlnejsie a aj zadocek je dobre podsadeny. Cize ako keby povolit uvaz. Ja som sa ho snazila vzdy tak riadne poutahovat a potom malej padali kolienka a vychadzala latka spod zadocka a ako to robim takto, tak je to ovela pohodlnejsie a aj lepsie

venonna
9. říj 2008

erika, na Tvojich fotkach (na Tvojom webe) som si vsimla na fotkach zo stretka v BS, ze batoh viazete tak speci, ze okraje latky, co idu spod zadocku rolujete smerom k ramenu... skus dat nejaky link...

lenki33
9. říj 2008

venonna a na ktorej fotke to vidis, ja to nikde nevidim 😕

venonna
9. říj 2008

ja neviem najst link na erikinu stranku... tam niekde som to videla...