V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

audreyd
7. lis 2008

tak vážené!!! lejdy sa ešte suší na radiatore!!! je mokrá jak myš 😖

eriqe
7. lis 2008

uaaaaaaa to je hrozne s tymto pocasim cez leto by bola sucha za hodinu

audreyd
7. lis 2008

do rána bola na balkóne a sa mi zdá, že bola mokrejšia, ako keď som ju tam večer vešala! tak šup na radiator! ale žeby jej to nejako pomohlo... 😒
inak mandarínkovú som si trochu inak predstavovala. je skôr tmavočervená a tie osnovné nite sú žlté 😅 ale je feši aj tak 😵

elenita
7. lis 2008

bambusko diky, uz som im tam napisala mail 🙂 . Obe manduce su ale teraz vypozicane, tak som zvedava, kedy na mna asi dojde rad......... 😒

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
elenita
7. lis 2008

Jej, ahoj ziza, takze mate Sofinku? Gratulujem 🙂 . Este fotis?

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lalitagopi
7. lis 2008

elenita...aha, tu tiez poziciavaju nosice!
http://latkovky.sk/
a maju volnu manducu!! 🙂

mouse
7. lis 2008

Ziza, nas maly ma 5 tyzdnov a nosim ho vertikalne v krizi s kapsou s nozkami na siroko. Hlavicku drzi dobre od narodenia, ale zo zaciatku som mu ju fixovala jednym pruhom. Prve 2 tyzdne som ho do kriza s kapsou vkladala tiez vertikalne, ale nie s nozkami na siroko, ale skrcenymi, akoby v tureckom sede. Celeho som ho vlozila do vnutorneho pruhu kriza, na to vonkajsi a navrch kapsa. par stran dozadu som dala link na ten uvaz..

elenita
7. lis 2008

jeeej, lalitagopi, dakujem, skusim si ju teda pozicat 🙂 Ste zlate, baby 🙂

elenita
7. lis 2008

A ked uz sme pri tom, ktora z Vas pozna a pouziva manducu?

verulka
7. lis 2008

elenita, manducu ma kili, eriqe, valka..na tie si teraz spominam. ja som ju mala 3tyzdne pozicanu od kamosky a bola som z nej nadsena, no potom som stretla satku a odvtedy mam doma satky 😵 ja planujem nosic zohnat az ked bude krpaty chodec a nosenie bude take obcasne..okrem toho sa bojim, ze taky zivel ako mam do satky uz neskor neuviazem..ale mozno to bude cele aj inak 😀

verulka
7. lis 2008

ziza, ja som niosla zo zaciatku vo vaku a od 3mes zvislo..ja ficim prevazne na uvaze KsK vnutri, lebo sa da krasne dotiahnut..na kolisky su expertky bambusko a weroni...batoh sa ta este zatial netyka. ale su tu kocky, co nosili od narodenia, tak snad lepsie poradia 😉

elenita
7. lis 2008

lalita, no uz som napisala aj na tie latkovky, tak o chvilu mozno budeme testovat 😉
verulka diky, spytam sa kili, obcas ju vidim v dvojickach 🙂
Inak ja sa satiek dost obavam, mam obe ruky lave a bojim sa, ze by som si ju nevedela dobre uviazat.

bambusko
7. lis 2008

expert na kolisku s malym babom je tento chlapik 😀

https://www.youtube.com/watch?v=qYdI7HH9PW0

to je nas satkovy idol 😀 😀 😀

ja som viazala do kolisky az od 6 mesiacov, to je uz dieta pevnejsie, inak sa tam uklada. s babyvakom som tiez najprv maturovala, to chce cvik. do kolisky davam tvarou k sebe, ale len tak jemne, cize nie je chrbatikom dolu, ale ani uplne na boku, nieco mezdi tym, hlavicku trochu vyssie ako nozky

audreyd
7. lis 2008

tak hlásim, že šatka ešte na okrajoch vlhká a adeli už chrníííííííííííííí takže dnes sa nič nekoná ☹ fňuk...

sonulah
7. lis 2008

ten je roztomilej.....skejťák jeden 😵 a má 8metrovej elastickej šátek 😕 😀

sonulah
7. lis 2008

a mě dneska došlo Leo, navy blue, lehce zanošený,vypraný a parádníííííííí 😉 zatim jsem zkusila KsK uvnitř a boží, proti šanami můžu vázat ledabyle a docílim lepčího úvazu....jsem nadšená 😎

ale ta brožura Storchu: samý "půvabný" Němky (s panenkou) 😀 😀 a chybí tam mý oblíbený úvazy 😕

audreyd
7. lis 2008

vidíš, sonu, a bránila si sa zubami nechtami proti novej šatke 😀

bambusko
7. lis 2008

sonulah, no vidis 🙂 a ako si nechcela 😀 fotky su kde? tie modelky v navode, fakt riadny antimarketing 😖 z toho mozes mat pocit, ze satkuju len cudne tety 🤐

sonulah
7. lis 2008

audreyd, a to mam roupy ještě na nějakej kratší šátek na ty úvazy na záda 😔 😀

ale ta radost za to fakt stojí.... protože můj vztah k nošení je podobnej, jako tu tak pěkně napsala weroni 😵 tzn. vášnivej, návykovej, radostnej, čim dál hlubší, atd..... 😀 😀

elenita, my máme taky manducu (aaaach, to nošení je drahá sranda 😎 ) - jsem s ní spokojená, nosim jí tam, kde se hůř váže šátek (tj. na plavčo, cvičení a tak, když jdu k našim, tak radši šátek....)
a taky (jsem si bohužel nevzala toho roztomilýho skejťáka 😀 ) je v něm ochotnej nosit manžel (na rozdíl od šátku), takže se nám určitě neztratí
máme tu přírodní (v albu je fotka), s barvou jsem absolutně spokojená - hodí se ke všemu, neni na ní všechno vidět, v létě se nebudem pařit 😎

sonulah
7. lis 2008

fotky snad budou brzo...., hihi, prej cudné tety (a babičky 🙂 )

jediná vada nového šátku - šanami byl kiwi barva, takže jsem J uháčkovala čepku a botky zelený.... a teď se nám to k Leoškovi nehodí 😅 , hm, tak musim zas něco vytvořit 😀

olinka6226
7. lis 2008

bambusko a to cudne si myslela ako cudne (panny) alebo divne??? 😀 😀 😀

bambusko
7. lis 2008

cudne=divne 😀 a mne pripadaju skor ako babicky, nie mamicky

olinka6226
7. lis 2008

ja len preto ze ked to napisala sonulah s tou cestinou to vyznelo uplne inak... tak nech maju vsetci jasno 😉 my manducu milujeme... kedze som sa k satkam dostala az neskoro a ten moj cvalik ma 13kg, tak satku pomalicky skusam a skor trenujem na druhe babo... malemu sa v satke ale moc nepaci a odvahu hadzat ho cez rameno na uvazy na chrbat nemam... mozno casom. Zato v manduce sa rehni od ucha k uchu.

angelik
7. lis 2008

bambusko, tak ten expert na kolisku je velmi sympaticky 😀 😀 😀
keby som o tom videu vedela skor, mozno by zabralo ukazat ho manzelovy, ked nechcel nosit malu v satke, lebo chlap a satka... 😉
ale ergo nas problam vyriesilo aj bez videa 🙂

bambusko
7. lis 2008

uz sa opakujem, ale ten chlapik ma presvedcil, ze satku dokazem uviazat aj ja 😅 este raz mu verejne dakujem 😵

olinka6226
7. lis 2008

no chalanko je frajer 🙂 musim ho ukazat tomu mojmu. ten na mna kuka ked sa motam do satky ako na slahnutu...

kili
7. lis 2008

no MM vidieť to video nepomohlo 🙄