V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

verulka
17. lis 2008

bambu, ja preto netrpezlivo cakam na bundu- snad ma ten hore ma rad a vyslysi moje prosby a zajtra tu uz bude 😅 u nas dnes vbolo 5stupnov, ale ja som zmrzlina- ron mal koalu a ja tau hrubu mikinu na zips a ponco( tielko a triko neratam 😀 ) na krku taky sal, kt som aj jeho omotala...ale proti vetru je to na prd 😝 no a kedze ja nosit musim, jedine riesko je ta bunda...snad uz dorazi, nech sa mozeme vklude a pohode nosit dalej 😉

lenki33
17. lis 2008

bambu a ty nosis mareka na tvojej bunde??
nam je v bunde teplucko, ja si neviem predstavit co by som mu musela obliect do kocika a aj tak by mu bola zachvilu zima podla mna. Toto sa mi na noseni paci ze ho nemusim vobec nejako naviac obliekat, ani seba, schovame sa do bundy a je nam teplucko 😵

rajka
17. lis 2008

Ahojky, 🙂
s přicházející zimou potřebuji poradit....malého nosím v Manduce - na břiše (zatím), jelikož nejsem zručná a neumím šít, koupila jsem si zimní kapsu, zatím nošení v pohodě, malý je teploučký...ale pokud není hodně unavený, už se mu na břiše moc nelíbí, má malý rozhled a neustále se zaklání, aby líp viděl....
😖
takže jsem se chtěla zeptat jestli některá z vás nosí v Manduce na zádech???? jestli ano, jak řešíte oblečení??? malý má půl roku a příjde mi na nošení na bundě ještě maličký a já bez bundy....brrr...to bych zmrzla.... 😝
navíc teda mi to nošení na zádech nepříjde moc pohodlné, ten bederní pás mě tlačí do břicha....no to snad nějak vychytám, ale to oblečení....nevím...
díky za tipy 😉

verulka
17. lis 2008

ajka, ja vonku na chrbte nenosim. Neskusala si ho zabavit..ja cele cesty spievam 😅 vyzeram ako magor, ale to ma netrapi 😀 . ja v ziemna chrbte ani neplanujem nosit vonku- ale zase ako som sa uz naucila- ja mienim a Ron si meni ako chce 😀
takze skor ti poradia kocky 😉

bambusko
17. lis 2008

lenki, marek mal koalu, nohy viac zateplene, na tom sme mali obaja to flisove ponco a este som mala taku presivanu vestu, ale rozopnutu. Kebyze ho dam aj do vetrovky, co som nosila ako tehu, tak mne je hlavne zima na krk, kde si to nezapnem 😒 krk mam kriticky, ten musim mat v teple, tak neviem ako by som to urobila ☹ dalsiu bundu uz kupovat nejdem. som z toho smutna 😔 😢

lenki33
17. lis 2008

rajka ked bol Danu mensi zmestila som ho na na chrbte aj do manzelovej bundy, ale to bolo v satke, ta je vyssie ako manduca 😖 , takze s tou by to asi neslo

verul ani ja nechcem moc nosit na chrbte vonku, teda hlavne v meste, v lese je to v pohode, lenze on mi na bruchu jaci, zacinam mat z toho nervy 🙄 v lete sa to da vyriesit nosenim na boku ale v zime??? no uz sa vidim ako od januara cupitam s danusom na chrbte po nakupoch 😀

venonna
17. lis 2008

bambu, a neskusila by si tu Tvoju vetrovku a obom krk omotat dlhym salom?

lenki33
17. lis 2008

bambu, ale ved to sa da v pohode vyriesit salom bud obyc dlhym co si omotate obaja alebo si usi alebo uplet ten na nosenie s tymi 2 otvormi, tak nebud smutna 😉 ved to je malina

bambusko
17. lis 2008

venonna, zajtra to vyskusam, budem musiet, dnes som to asi podcenila, kedze sa tak ochladilo. len ja nosim omotany salisko aj normalne pod vetrovku, no uvidim. malemu zima nebolo, on bol ok, len som vobec nemala taky dobry pocit blizkosti pri noseni 😨

venonna
17. lis 2008

bambu, a ved Ty vies dobre a pomerne rychlo strikovat, tak co keby si si spichla nejaky hruby nakrcnik (neviem, ci je to spravne slovo, ale take, ako si plietla pre mareka, len bez tej ciapkovej casti...

rajka
17. lis 2008

verulka - no já taky moc na zádech nosit nechci, zkoušela jsem to jen doma, malý byl v pohodě vysmátý, ale já jsem se nějak necítila....pořád jsem měla tendence předkánět se a znervozňuje mě, že na něj nevidím....takže to vidím na břicho a na zpěv 😀 ....oni na mě lidi hledí i tak, takže když k tomu ještě přidám zpěv, bude to dokonalé.... 😀

a ještě se zeptám (asi hloupě) co je to ta koala??

venonna
17. lis 2008

bambu a toto by si nezvladla?
http://www.nosenideti.cz/verejne/galerie/Tvorim...
je to dielo martiny46

rajka, koala je toto
http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...

audreyd
17. lis 2008

vennona, ty nevyčerpateľný zdroj linkov a zlepšovákov 😀

venonna
17. lis 2008

😀

verulka
17. lis 2008

lenki ,ja mam nosenie na boku vyriesene aj v zime- ta bunda by to mala umoznit..mne nastastie na bruchu ubi byt.myslim, ze na chrbte nosim radsej ja ako Ron 😉
bambu, no ta blizkoast tam je, len sa trochu maskuje 😀 ale zase aspon nie je tak horko ako v letnych sparach 😉 ale smutna nebud...vska si sikulka, nieco vymyslis 😉
rajka, koala je taky overal nan nosenie- ma par vychytavok...http://www.nosenideti.cz/zbozi.php?volba=karta_...
ja som dostala pre krpca od rodiny prasule, tak som ho kupila a ja si ho neviem vynachvalit 😵 no ja som tu jedna z najnesikovnejsich mamin, neviem si pomoct sama..nastastie ronovi nikto nic nekupil, len sme dostali korunky a 1x v zivote som ich na neho aj naozaj minula 😀
iank bambu, este ma napdlo, nie je ten overal marekovi moc velky? vy mate tusim tu vacsiu velkost ze? lebo ronovi je super, sice ako 1,5r ho na 100% neoblecie, ale to ani nepotrebujem...mozno aj tym sa ti to zda...

rajka
17. lis 2008

venona - děkuji 😉 ty jo to jsou věci, ale taky ty ceny....jo kdybych se bývala byla naučila šít.....

bambusko
17. lis 2008

rajka, aj ja nosiim na chrbate len asi mesiac, skor mi to neslo a potom sa to nejako zlomilo 🙂 aj som kvoli tomu kupila kratsiu satku. a dnes po tyzdni strajkovania bol drobec na chrbate zase rad.

venon, zvladla, ale kedy? nie som schopna dokoncit druhu cizmo-papucu pre maleho z ovcej vlny. dievcata pytaju salo-ciapky, vlna caka... dnes tu len kazim moralku, som nejaka depkova, pardon 😝

rajka
17. lis 2008

verul - díky 😉 ....uvidíme...možná mu nadělím ježíška s předstihem.....

verulka
17. lis 2008

rajka, ja si tiez hovorim..no na 2. stranu, nemozem e byt dokonale 😝 ja som nemala kedy sa naucit sit, ked som sa tak ponahlalas babom 😀

verulka
17. lis 2008

bambu ,neboj, zatra bude lepsie 😉

venonna
17. lis 2008

bambu, ziadne ospravedlnovacky, psychohygiena musi byt, no nie? 😉

venonna
17. lis 2008

ozaj, a este 1 navod pre uplne nekrajcirky - flisovy "dvojsal", ktory netreba ani obsivat, kedze flis sa nepara
http://www.nosenideti.cz/china.php?phpbb=phpbb%...
(hned prvy prispevok) 😉

venonna
17. lis 2008
venonna
17. lis 2008

no a pre strikujucich maniakov
http://sweb.cz/Pistalka.x/Svetr/SVETR S KAPSOU ...
😲

audreyd
17. lis 2008

aj vikinka má niečo podobné v albume 🙂

inak ten prvý je super!!!

bambu, vypíš sa z toho a pošli mi to 🙂 stále čakám 🙂 😀

venonna
17. lis 2008

baby, ja uz asi trapotim, ale toto je BRUTAL jednoduche
http://home.comcast.net/~vanessas23/photos/Baby...
ja asi idem do sekacov hladat bundu... 😅

audreyd
17. lis 2008

kde ty na to chodíš??? 😕 😨

venonna
17. lis 2008

aud, smirujem na nosenideti.cz a nestacim sa divit, co vsetko zeny vymyslia... 😉

venonna
17. lis 2008

ozaj, ako sa nosi v mandarinke?

tangy
17. lis 2008

Ahojte! Neviete mi niekto poradit ako usit babysatku? Hlavne material latky a rozmery. Dakujem.