V čem nosíte svá miminka?

siloe
19. srp 2007

běžně se miminka nosí v klokankách či baby vacích.Je tu nějaká mamča,která nosí starší dítě? samozřejmě v odpovídajících nosítkách.Třeba v šátku,ergu,mei tai.... Ráda bych se podělila o zkušenosti 🙂 My teda ještě nenosíme,ale zrovna čekáme,až se nám ušije mei tai. Malý už celkem obstojně chodí,ale často ho bolí nožičky,či se jen tak vzteká,že většinou zpáteční cestu sám nezajde 😒 Proto chci vyzkoušet na občasné poponášení právě mei tai. Tak zkušenosti sem!!! 🙂 🙂 (samo,že nejenom s meitaiem 😅 )

bihan
27. lis 2008

Lujza je rozkošná 😵

sonulah
27. lis 2008

to je roztomilý...... 🙂 a jak se tváří samozřejmě 😀

valka
27. lis 2008

super...krasna je...😅 jaka freajerka...😎
to mam ambiciu, ze aj lucka bude tak nosit...

olinka6226
27. lis 2008

no skusim namotat samka... 😀 ved nech rastie aj uvedomely tatinko nielen same maminky nosicky 😝

audreyd
27. lis 2008

môj lenivý adam neodnesie ani fľašu, nieto ešte nejakú bábiku 😝 on by neváhal, aby som ho ešte aj teraz nosila 😝 😖

verulka
27. lis 2008

lujza je nadherna 😵
baby vcera som mala Rona na chrbte v jordane, krasne som uviazal a aj sa dobre niesol, aj bundu som zvladla( foto zajtra) ale mne sa na to zda este maly...tak mi prisiel daleko, cez tu bundu..tak nosim teraz na bruchu so salom( cakam na vsadku do 13,12,) ale som strasne rada, ze ju mam- tu budnu...no a predavam ponco 😉

certica
27. lis 2008

audrey, strasne je to zlata a lujza jak princezna. inac si ma inspirovala, lebo ako si poznam vikiho, tak jeho namotavat vobec nemusim. len ma to nejak nenapadlo. ja uz v poslednej dobe celkovo prestavam pozivat mozog 😅 . aspon mame na zajtra program 😀 , mam doma taky dlhy siroky sal a dokonca aj babiku mame 😀

certica
27. lis 2008

pouzivat malo byt, asi preto, ze ten mozog fakt pozivam, sa mi zmensuje 😀

audreyd
27. lis 2008

certi 😀

verul, no jo, všetky ti ju závidíme 😖 už sa toľko nechváľ 🙄 😠

ja nosím vpredu a adelku musím kŕmiť piškótkami ako malého vtáčika 😅 inak len vyskočiť a vyskočiť 😒
keď mi príde kapsa, skúsime na chrbáť 😉

kili
27. lis 2008

júúúj, lujza je úžasné dievčatko 😵 😵 😵 , ja tú malú úplne zbožňujem. Môžeme sa dohodnúť, že keby celá vaša rodina vymrela, budeme pestúni? 😀 😀 😀

audreyd
27. lis 2008

kili!!! to ju asi dobre nepoznáš 😀 😀 😀 rýchlo by si vrátila 😀 😀 😀

ale nie, ona je zlatá 🙂 a ja sa umrieť nechystám, postav sa do radu 😎 😵

kili
27. lis 2008

no možno sa budete spoločne fotiť a spadne na vás bomba 😀

audreyd
27. lis 2008

😀 😀 😀 😅

angelik
27. lis 2008

Lujza je naaadherna 🙂

Patrika operovali normalne, a jazva bude, ale casom sa to zmierni (aj starsi tym presiel, ked mal 3 roky, a bol v ovela horsom stave, lebo nas posielali kade-tade, kym prisli na to, ze je to slepak, a to uz bolo za 5 12) ale to nepodarene harakiri je dobra hlaska 😀 😀 😀

inak zajtra idem nejak prelepit resetovaci aj on/off gombik, vzadu cudlik bohuzial nemame, ale na predlzovacke, cez ktoru je pocitac zapnuty mame spinac, takze nim to riesim...

dnes som lutovala, ze nemam pri sebe ergo; sli sme do vzdialenejsieho obchodu, a male cestou tam spala- super, a cestou spat revala na ratu- chcela ist von s kocika, ale na pesaky by sme boli doma asi tak na vianoce :( no a v ergu by si asi dala povedat

bambusko
27. lis 2008

audrey, pockaj este ako bude lujza kojit 😀 to mam doteraz v zivej pameti, ked sa narodila alica, eme sme kupili taku babiku s prislusenstvom, takze prebalovala, kupala a vsetko robila ako ja 🙂

angelik
27. lis 2008

😀 😀 😀 som si to zivo predstavila

verulka
27. lis 2008

audrey ☹ ja som sa len tesila...
babmbusko, moja Ajka mala babu Kubka a toho sme na poradni aj vazili 😀

audreyd
27. lis 2008

veruuuuuuuuul, srandujem 😀 😀 😀 a fakt závidím 😉 neblázni, neurážaj sa 😵 😵 😵

audreyd
27. lis 2008

no hádam si sa fakt neurazila 😕 by ma to moooc mrzelo 😔 😢 prepáč 😖

verulka
27. lis 2008

audrey, ja som sa neurazila.ja som sa len zlakla, ze to nejako blbo vyzneelo 😅

bambusko
27. lis 2008

verul, nas je janko, az ked sme babiku povyzliekali doma, sme zistili, ze je to chlapec 😀 aj som mu strikovala oblecenie 😨

audreyd
27. lis 2008

ale nieeeeeeee, sa mi páči, akú máš z toho radosť 🙂 človek už vidí málokedy takú peknú radosť u dospeláka 😒 a že 4 násobná matka, hovor niekomu, hahááááááááá 😀

verulka
27. lis 2008

audrey, tak ja sa stale tesim ako mala 😀 no a nosenie- t mi dalo velku radost- ked dosla 1.satak, ked sa podaril uvaz, potom na chrbat...a to sommusela vzdy zavolat muzovi 😅 ..ale teraz sa tesim, ze moje dieta konecne si dlho- proste doobeda spi 2,5-3h v kociku. sa na nom smejem, doobeda ok kocik, ale po zobudeni sa na mna acucne a pusti az vecer 😀

audreyd
27. lis 2008

sa bojí, že ho zase obabreš kočíkom 😀 my sme kočík už šupli do skrine... som myslela, že budem tie naše ježibaby ešte chvíľu opruzovať, keď im tam dole bude zavadzať, ale kašlem na ne 🙄

verulka
28. lis 2008

No ja teraz kocikujem 1x od asi Ronovych 6t- vtedy zacal bojkotovat a este min. tyzden tam nebyval...no teraz tam doobeda pospi..ale je to zvlastny pocit, mat dieta v kociku 😀 inak, ak by Ron nebol taky iny, nez moje ostatne deti, nikdy by som neobjavila caro nosenia 😵

fibi
28. lis 2008

ahojte, díki za lujzu 😵 Kili rýchlo by si ju vrátila, keby robila to čo včera pri uspávaní...som myslela, že už ju uspím vankúšom 😠

olinka6226
28. lis 2008

fibs ides na to cvicenie teraz na 9tu? ja len ze ci sa uz mame obliekat. nejak sa dnes neviem vymotat

fibi
28. lis 2008

my nestíhame, pred chvíľou sme vstali...

olinka6226
28. lis 2008

tak pojdeme aj my az na 10tu... aspon trosku upracem zas tu je uplny vybuch

ziza
Odpověď byla odstraněná
Zobraz